kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurna, wstałem rano i szukałem kto...ehh
1
Ja to bym Thiago chciał, ale gdzie on miałby graczy??
0
@Sisitoro a to sorry
0
Mi nochal mówi że Olmo
0
CR7????????????????
0
Chyba Bernardo Silva e takim razie
0
Zamiast bomby to solidnie wzmocnić boki,, niekoniecznie Bellerinem czy Alonso
1
Nie lubiałem Romero, ale na początku okienka trochę mi zaimponował. Później jego sagi z Se Jongiem, Depayem, hmm. Jestem ciekaw co dzisiaj, bo mam wrażenie że trochę parcie na szkło to jest
7
@Mario96w To chyba dobrze o nim świadczy że stanął w obronie żony? Nie?
0
Czyli co, duet na bokach obrony Bellerin - Alonso? Na chłodno jak to oceniacie?
1
Każdemu piłkarzowi trzeba dać szansę, i to jest oczywiste. Ale czemu mamy nie wyrażać opinii o Meunier, skoro widzieliśmy go w wielu klubach, w kadrze, i dla mnie to placek piłkarski. Jeżeli przyjdzie do Barcelony, będę mu kibicował, ale mam nadzieję że nie dojdzie do tego. Nie widzę argumentów by bronić chłopa.
3
@Essos Inne pozycje mimo wszystko. Inne profile. Ale zdecydowanie Tchouameni
0
@MesQueUnClub_87 W czyich rękach kolego? Wyszkolonych i doświadczonych generałów? Ciekaw jestem czy znasz choć jednego z nazwiska
1
@PatrykBarca Z drugiej strony Alba w obronie to też tykająca bomba, może trochę przesadziłem. Mi Balde się podoba, ma taką bezczelność. Przypuszczam że po zae Barceloną mógłby zrobić również fajną karierkę
0
@Mathoue Sprzedać pewnie
0
@Janiama 4-1 Barcelona
1
Dawaj Rafciu, dawaj
0
Japrdl no Raków??? A tak na was liczyłem
17
@Pawel13sz Jakich 100 Gavich? Po tym przestałem czytać. Chłopak ma 18 lat, już jest ważnym ogniwem pierwszej drużyny, a tutaj taki tekst. W dupach się poprzewracało, Gavi to olbrzymi talent, i pod nieobecność Pedriego ciągnął reprezentacje Hiszpanii.
2
Szkoda Auby. Mam wrażenie że sam chciałby zostać, mówił przecież o przyszłym sezonie i Lewandowskim.
6
@Janiama 4-1 Barcelona
5
@PRINSU Na pewno z Kounde się ugadywali że będzie z trybun oglądał 2 pierwsze kolejki, gość tutaj jestem prawie miesiąc.
0
@Nano22 Przepisy przepisami, ale takie odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę przez zarząd też jest śmieszne. Teraz nagle się obudzili że chcą Depaya, Aube, Desta sprzedać.
9
Śmieszne zarządzanie klubem skoro nie są w stanie zarejestrować piłkarza za którego dali grube miliony,,a czasu mieli dużo. Kounde prawie miesiąc tutaj jest. Szkoda samego piłkarza
0
@Gwyn Seks dla opornych, taki tytuł jak coś
0
Kiedyś na Netflixie oglądałem sprośną komedię, że koleś uczył się minetki na melonie,nie pamiętam tytułu??????
1
@Culer_1906 No mega fajna. Super mieć na jedną pozycję Roberto, Desta, Bellerina. Ilość nie znaczy jakoś, niestety
0
@Hubsao Takie myślenie mogło mieć miejsce z 20 lat temu. Dzisiaj boczny obrońca, ma nie tylko wywiązywać się z zadań defensywnych.
1
@koksik2700 W presezonie i drugiej połowie tamtego sezonu
0
@david89 Bardziej teraz piszę o tych ekspertach z programów na ytb itd