0

Kurna, wstałem rano i szukałem kto...ehh

1

Ja to bym Thiago chciał, ale gdzie on miałby graczy??

0

@Sisitoro a to sorry

0

Mi nochal mówi że Olmo

0

CR7????????????????

0

Chyba Bernardo Silva e takim razie

0

Zamiast bomby to solidnie wzmocnić boki,, niekoniecznie Bellerinem czy Alonso

1

Nie lubiałem Romero, ale na początku okienka trochę mi zaimponował. Później jego sagi z Se Jongiem, Depayem, hmm. Jestem ciekaw co dzisiaj, bo mam wrażenie że trochę parcie na szkło to jest

7

@Mario96w To chyba dobrze o nim świadczy że stanął w obronie żony? Nie?

0

Czyli co, duet na bokach obrony Bellerin - Alonso? Na chłodno jak to oceniacie?

1

Każdemu piłkarzowi trzeba dać szansę, i to jest oczywiste. Ale czemu mamy nie wyrażać opinii o Meunier, skoro widzieliśmy go w wielu klubach, w kadrze, i dla mnie to placek piłkarski. Jeżeli przyjdzie do Barcelony, będę mu kibicował, ale mam nadzieję że nie dojdzie do tego. Nie widzę argumentów by bronić chłopa.

3

@Essos Inne pozycje mimo wszystko. Inne profile. Ale zdecydowanie Tchouameni

0

@MesQueUnClub_87 W czyich rękach kolego? Wyszkolonych i doświadczonych generałów? Ciekaw jestem czy znasz choć jednego z nazwiska

1

@PatrykBarca Z drugiej strony Alba w obronie to też tykająca bomba, może trochę przesadziłem. Mi Balde się podoba, ma taką bezczelność. Przypuszczam że po zae Barceloną mógłby zrobić również fajną karierkę

0

@Mathoue Sprzedać pewnie

0

@Janiama 4-1 Barcelona

1

Dawaj Rafciu, dawaj

0

Japrdl no Raków??? A tak na was liczyłem

17

@Pawel13sz Jakich 100 Gavich? Po tym przestałem czytać. Chłopak ma 18 lat, już jest ważnym ogniwem pierwszej drużyny, a tutaj taki tekst. W dupach się poprzewracało, Gavi to olbrzymi talent, i pod nieobecność Pedriego ciągnął reprezentacje Hiszpanii.

2

Szkoda Auby. Mam wrażenie że sam chciałby zostać, mówił przecież o przyszłym sezonie i Lewandowskim.

6

@Janiama 4-1 Barcelona

5

@PRINSU Na pewno z Kounde się ugadywali że będzie z trybun oglądał 2 pierwsze kolejki, gość tutaj jestem prawie miesiąc.

0

@Nano22 Przepisy przepisami, ale takie odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę przez zarząd też jest śmieszne. Teraz nagle się obudzili że chcą Depaya, Aube, Desta sprzedać.

9

Śmieszne zarządzanie klubem skoro nie są w stanie zarejestrować piłkarza za którego dali grube miliony,,a czasu mieli dużo. Kounde prawie miesiąc tutaj jest. Szkoda samego piłkarza

0

@Gwyn Seks dla opornych, taki tytuł jak coś

0

Kiedyś na Netflixie oglądałem sprośną komedię, że koleś uczył się minetki na melonie,nie pamiętam tytułu??????

1

@Culer_1906 No mega fajna. Super mieć na jedną pozycję Roberto, Desta, Bellerina. Ilość nie znaczy jakoś, niestety

0

@Hubsao Takie myślenie mogło mieć miejsce z 20 lat temu. Dzisiaj boczny obrońca, ma nie tylko wywiązywać się z zadań defensywnych.

1

@koksik2700 W presezonie i drugiej połowie tamtego sezonu

0

@david89 Bardziej teraz piszę o tych ekspertach z programów na ytb itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?