1

@tomek256 Centrum Kopernika,,, bardzo ciekawe miejsce. Oczywiście zamek królewski, łazienki królewskie

0

Patrząc na realne opcje na rynku, to chyba lepiej byłoby postawić na Frenkiego jako następcę Busiego w następnym sezonie. A za to kupić kogoś do gry obok holendra,,, może Tielemans? Kończy mu się kontrakt. Jak pisałem wcześniej,,mokry sen to Barella.

7

Ja to chciałaby Barelle. Grałby obok Frenkiego, i mogłoby to fajnie wyglądać. Szkoda że to mokry sen

2

@baczekk13 Ani to skrzydłowy, ani pomocnik. Czyt. Griezmann, Coutinho

0

@Oskar00 Czy na pewno to jego pierwsza poważna kontuzja??? Jestem wręcz pewny że zaraz po przejściu do Juve było to samo,,ale ręki nie dam

0

@Barca1992 Suche statystyki

0

Gdyby Chiesa miał lepsze zdrowie

0

Właśnie dlatego nie chcę już Leo w Barcelonie

0

@Rewolucja123 Niestety Dembele jest bardzo nieregularny, choć rzeczywiście umiejętności ma nieprzeciętne

0

Dalot w tym roku jakoś lepiej wygląda w United , jeżeli faktycznie za rok kończy mu się kontrakt, to pewnie jakaś opcja na prawą obronę to jest. Zwłaszcza widząc jaka posucha na tej pozycji jest na rynku. Druga ważna pozycja, to defensywny pomocnik. Tutaj sam nie nwm,,,opcja Kante,, może gdyby nie te urazy, Jorginho od razu bym wykluczył. O Nevesie za mało wiem, bo rzadko oglądam Wolves. A wy jakie pomysły macie na te pozycje?

1

@RomanHoffer Oczywiście oglądane właśnie było. A ta scena,,,co tu pisać

0

Dobrze tak Krzyżaków obejrzeć

0

@Gaz Z drugiej strony np. Messi, Ronaldo,Neymar,Mbapppe,Ibra,Suarez,Benzema, Aguero, Rooney,Muller, Neuer, i wielu innych,,, było zajbesistych i jest dalej. Ale wiadomo,,,Bojan nie wytrzymał

0

Swoją drogą Laimer już dogadany z Bayernem czy nie?

1

@7black4 Wielkanoc ma pogańskie korzenie?

7

@Criss18Barca Spoko, dobrze że ty wszystko wiedziałeś

38

Odważnie postawiłbym teraz na Balde do końca sezonu. Jeśli podtrzyma/rozwinie formę, to możemy mieć lewego obrońcę na lata,,,i pozostanie szukać prawego obrońcy na rynku.

4

Fajni ci skrzydłowi z angielskiej ligi xd

2

@FC1899Barca Ja tam lubiałem Pedro-Villa-Messi

1

@Janiama 3-1 Barcelona

3

@adambijax Kiedy chcieliśmy sprzedać Kessiego???xd. Za Aube akurat nieźle dostaliśmy

1

@prokofiew 2 rok z rzędu? Mimo gorszej kadry w tamtym sezonie, to gdzie są wnioski? W grupie gra się aż 6 meczy, są dwumecze,,,a my nie wygraliśmy z nikim oprócz Slavii.

0

Wkurzają szczerze mnie te tłumaczenia Laporty i Xaviego. Czasem lepiej przemilczeć, użyć samokrytyki, albo powiedzieć daliśmy dupy. Bo nawet jeśli drużna jest w budowie, to jeżeli buduje się ją z tak jakościowych graczy jak Lewy itd. to wyjście z grupy jest podstawą.

0

Ile w bramkach CR-Messi
w LM?

0

Prawdziwą rewolucją w Barcelonie nie będą kolejne transfery, powroty i odejścia Messiego, a trener,,,nie mający tego legendarnego "DNA". Ktoś z poza Barcelony, patrzący z innej perspektywy na futbol. Nie piszę o pomyśle gry alaSimeone, ale szczerze bardzo chciałabym Tuchela, mimo że widzę również i jego mankamenty. To jednak to jaki ma wpływ na piłkarzy, jak potrafi wdrażać nowe pomysły, robi wrażenie

1

Czekam aż Xavi w końcu nas czymś pozytywnym zaskoczy. Albo zbuduje jakiegoś piłkarza od zera (nie wyskakujcie z Pedrim/Gavim, bo na nich już Koeman stawiał). Gra być może jest lepsza niż za Koemana, ale efekt jest naprawdę niewiele lepszy, a pod uwagę bierzemy jakich piłkarzy ma Xavi. Niestety, według mnie Barcelona, to na razie za wysokie progi dla Hiszpana.

0

Liga Mistrzów jest dla nas pechowa,,,,, EL Clasico też??

0

@Rewolucja123 Wszyscy źle ino Xavi super

0

@michal26 Nie widzę go na SPD

0

@Szmulek Walka o piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?