La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

1

Czekam aż Xavi w końcu nas czymś pozytywnym zaskoczy. Albo zbuduje jakiegoś piłkarza od zera (nie wyskakujcie z Pedrim/Gavim, bo na nich już Koeman stawiał). Gra być może jest lepsza niż za Koemana, ale efekt jest naprawdę niewiele lepszy, a pod uwagę bierzemy jakich piłkarzy ma Xavi. Niestety, według mnie Barcelona, to na razie za wysokie progi dla Hiszpana.

1

@kamilop Poczekaj. Artecie zaufali i po mistrzostwo idą jak nic. Z Xavim pojdziemy po LM w przyszłym sezonie tylko tak jak Mikel musi puszczać hymny innych zespołów w szatni czy coś dla motywacji

2

@BulaKG Tylko u Artety po roku było widać efekty. Jasne dostawali na czapę i początki sezonów mieli fatalne ale na wiosne zawsze fajnie grali + Artura zbudował sporo młodych zawodników. Xavi u nas siedzi już rok i po fajnym miesiącu rok temu nie widać abolutnie nic, brak jakiejkolwiek reakcji ze strony trenera, ciagle te same błędy, brak planu b

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?