kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przypominam,,my kiedyś tą Japonię ograliśmy
1
Barcelona zapłaci rachunki pewnie za rok
0
Balde okropny występ
5
Tak oglądając,,Ferrana, Olmo, Sarabie, Williamsa, i kilku innych napastników Hiszpanii, to człowiek zaczyna jeszcze bardziej doceniać Pedro Rodrigueza. Przecież dzisiaj to byłaby gwiazda tej kadry
0
Hiszpania z kim ewentualnie zagra z 2 miejsca?
2
@Comentateiro Co?
0
Morata to nieodgadniony przeze mnie piłkarz. Z nieoczywistych piłkarzy którzy mogli więcej...
0
@MesQueUnClub_87 Muzyka z "O północy w Paryżu", coś pięknego
1
Oliwa sprawiedliwa
0
@HighestInTheRoom Jasne, jasne. Pewnie jesteś w trakcie seansu
0
Oglądacie zranione ptaki?
1
@Emhyr Skoro się wygrywa to się w miarę chwali,i na odwrót nie?
0
@norbi77 Jestem z małej wioski,,,i w sumie ksiądz ma trochę racji. Niekiedy to w każdym domu chcieliby go karmić i nie potrzebnie się kłopocić. To brzmi po prostu zabawnie, ale z drugiej strony...
0
@Janiama Całą zabawę spieprzyła Polska. W meczu z Meksykiem,, dzisiaj mielibyśmy 6pkt, i wszystko pod kontrolą
0
Dziwna decyzja o zdjęciu CR z boiska. Żeby to się nie zemściło
0
Ojjj, było blisko. Pewnie gdyby taką okazję miał CR, to mielibyśmy 2-0
0
Cristiano dawaj jeszcze jednego!
1
@Messibestplayerintheworld Dotknął, inaczej czemu celebrowałby gola?
0
Leao xdddd hahaha
0
@MesQueUnClub_87 Rany tylko żartuję. Widzę jakie emocje CR tutaj wzbudza,,,i oczywiście piłki nie dotknął haha
0
Co prawda lata mijają, ale Ronaldo dalej, no ma to coś. Ktoś nazwie to mentalem, ktoś charyzmą, a on kolejny raz prowadzi swoją drużynę./Nie tylko golami.
1
Nieprawdopodobny wyskok ma CR, jest w tym maszyną. Na moje wyraźnie dotknął
2
I bardzo ładny gol CR. Solidnie prezentował się w tym meczu
2
Przyzwyczajać się do tych długich włosów Nevesa xd
0
Mimo wszystko, przyjemnie dzisiaj ogląda mi się Portugalię. Naprawdę technicznie to jest top, brakuje mi jakiegoś skrzydłowego, ale za to mają inne atuty
0
Woowww meczycho
2
Ale brameczka,,taka zabawa, to jest definicja mundialu
0
@sewciu50 W sumie za, ale Laporta w to nie pójdzie. Bo jakby nie patrzeć Lucho to nie jego wybór był wcześniej. PS. Wolałbym kogoś z poza środowiska Barcelony
0
To niezła Argentyna
0
@Emhyr Wiele ekip się nie dostaje na mistrzostwa