1

Przypominam,,my kiedyś tą Japonię ograliśmy

1

Barcelona zapłaci rachunki pewnie za rok

0

Balde okropny występ

5

Tak oglądając,,Ferrana, Olmo, Sarabie, Williamsa, i kilku innych napastników Hiszpanii, to człowiek zaczyna jeszcze bardziej doceniać Pedro Rodrigueza. Przecież dzisiaj to byłaby gwiazda tej kadry

0

Hiszpania z kim ewentualnie zagra z 2 miejsca?

2

0

Morata to nieodgadniony przeze mnie piłkarz. Z nieoczywistych piłkarzy którzy mogli więcej...

0

@MesQueUnClub_87 Muzyka z "O północy w Paryżu", coś pięknego

1

Oliwa sprawiedliwa

0

@HighestInTheRoom Jasne, jasne. Pewnie jesteś w trakcie seansu

0

Oglądacie zranione ptaki?

1

@Emhyr Skoro się wygrywa to się w miarę chwali,i na odwrót nie?

0

@norbi77 Jestem z małej wioski,,,i w sumie ksiądz ma trochę racji. Niekiedy to w każdym domu chcieliby go karmić i nie potrzebnie się kłopocić. To brzmi po prostu zabawnie, ale z drugiej strony...

0

@Janiama Całą zabawę spieprzyła Polska. W meczu z Meksykiem,, dzisiaj mielibyśmy 6pkt, i wszystko pod kontrolą

0

Dziwna decyzja o zdjęciu CR z boiska. Żeby to się nie zemściło

0

Ojjj, było blisko. Pewnie gdyby taką okazję miał CR, to mielibyśmy 2-0

0

Cristiano dawaj jeszcze jednego!

1

@Messibestplayerintheworld Dotknął, inaczej czemu celebrowałby gola?

0

Leao xdddd hahaha

0

@MesQueUnClub_87 Rany tylko żartuję. Widzę jakie emocje CR tutaj wzbudza,,,i oczywiście piłki nie dotknął haha

0

Co prawda lata mijają, ale Ronaldo dalej, no ma to coś. Ktoś nazwie to mentalem, ktoś charyzmą, a on kolejny raz prowadzi swoją drużynę./Nie tylko golami.

1

Nieprawdopodobny wyskok ma CR, jest w tym maszyną. Na moje wyraźnie dotknął

2

I bardzo ładny gol CR. Solidnie prezentował się w tym meczu

2

Przyzwyczajać się do tych długich włosów Nevesa xd

0

Mimo wszystko, przyjemnie dzisiaj ogląda mi się Portugalię. Naprawdę technicznie to jest top, brakuje mi jakiegoś skrzydłowego, ale za to mają inne atuty

0

Woowww meczycho

2

Ale brameczka,,taka zabawa, to jest definicja mundialu

0

@sewciu50 W sumie za, ale Laporta w to nie pójdzie. Bo jakby nie patrzeć Lucho to nie jego wybór był wcześniej. PS. Wolałbym kogoś z poza środowiska Barcelony

0

To niezła Argentyna

0

@Emhyr Wiele ekip się nie dostaje na mistrzostwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?