kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ciort ze zmianami. Zero pomysłu na grę, zero schematów, i to na tle słabeusza. Zmiany? Tutaj bez ławki mecz powinien być rozstrzygnięty
0
Niby człowiek chciałby dłuższego projektu z jednym trenerem,,,ale na litość,,Xavi gdzie twoje pomysły, gdzie plan na mecz?
4
Naprawdę nie widać postępu w Barcelonie Xaviego. Stoimy w miejscu.
3
@Cotutajsiedzieje pochodzących z Ameryki Południowej
2
@bartas97 Suma punktów
1
@SeWo77 hahahaha tyci to zwycięctwo, chyba nie wygro
0
Granulat to wygra jeszcze
0
Trafił na warunki chyba,,,ale jest w gazie niesamowitym
3
@DonMatteo901 Trochę jak z Żewłakiem, popełnił kardynalny błąd z tą jazdą po mieście. Powinien, i chyba poniósł wszelkie konsekwencje, to co zrobił to wielka głupota. Ale to ciągłe wypominanie, i wręcz odsuwanie..no nwm, ciężkie tematy
0
@Rewolucja123 Tylko wstaw info z jakimi klubami grał. Bo ta statystyka jest trochę manipulująca
1
@ViscaBarca123 Po sezonie brać za darmo. Niech jeszcze Ferran, Ansu i Raphinia dostaną ostatnią szansę. Ale jeśli w ich grze nie będzie poprawy, to nie wyobrażam sobie że klub nie wyciągnie konsekwencji.
2
@VandaI A jeżeli kobieta podnosi rękę na faceta, to nie jest nic innego jak słabość kobiety?
0
@kamilop Nie #Zając, tylko Zaha
0
Sport coś pisał w kontekście Zahy w Barcelonie, co myślicie? W sumie kończy mu się kontrakt.
0
@Emhyr Thuram,,a może Zająć? Mam dość tej impotencji w grze Ferrana i Raphinii
0
@Qba2312 Nie czuć klimatu. Większe emocje towarzyszą przy oglądaniu po raz 100, Potopu czy Krzyżaków
1
@Rewolucja123 Niestety ale Ferran i Ansu nie reprezentacją poziomu klubu w którym są. Z całym szacunkiem do Ferrana, ale on za jakiś czas wyląduje w Sevilli, Villarealu itd.
0
@Spider_64 Akurat skoczkowie nie zawodzą. Są w czołówce ciągle
3
Zaraz ulubiona scena... To jest profesor Wilczur
3
Kot biedny ściągnął ze mnie kołdrę i schował się pod nią. A ja marznę
24
@masq Najebany?? Kolego ja nie wiem jak ty każdego sylwestra spędzasz. Nie mierz wszystkich, swoją miarą.
1
@Sawik_10 Dokładnie, mój akurat przespał w budzie;)
83
@masq Poważnie 5 min raz w roku to taki problem?
0
Shakira będzie??
0
Polo Szczęsny jest
3
Wszystkiego dobrego wszystkim!!!
0
@MesQueUnClub96 bo są śmieszni, nie chodzi o piosenki
0
Trochę na zmęczonego wygląda xd
0
Na Fox american pie,,,oderwanie od koncertów
2
Coco Jambo na stuletnich organach