0

@Rewolucja123 Ciort ze zmianami. Zero pomysłu na grę, zero schematów, i to na tle słabeusza. Zmiany? Tutaj bez ławki mecz powinien być rozstrzygnięty

0

Niby człowiek chciałby dłuższego projektu z jednym trenerem,,,ale na litość,,Xavi gdzie twoje pomysły, gdzie plan na mecz?

4

Naprawdę nie widać postępu w Barcelonie Xaviego. Stoimy w miejscu.

3

@Cotutajsiedzieje pochodzących z Ameryki Południowej

2

@bartas97 Suma punktów

1

@SeWo77 hahahaha tyci to zwycięctwo, chyba nie wygro

0

Granulat to wygra jeszcze

0

Trafił na warunki chyba,,,ale jest w gazie niesamowitym

3

@DonMatteo901 Trochę jak z Żewłakiem, popełnił kardynalny błąd z tą jazdą po mieście. Powinien, i chyba poniósł wszelkie konsekwencje, to co zrobił to wielka głupota. Ale to ciągłe wypominanie, i wręcz odsuwanie..no nwm, ciężkie tematy

0

@Rewolucja123 Tylko wstaw info z jakimi klubami grał. Bo ta statystyka jest trochę manipulująca

1

@ViscaBarca123 Po sezonie brać za darmo. Niech jeszcze Ferran, Ansu i Raphinia dostaną ostatnią szansę. Ale jeśli w ich grze nie będzie poprawy, to nie wyobrażam sobie że klub nie wyciągnie konsekwencji.

2

@VandaI A jeżeli kobieta podnosi rękę na faceta, to nie jest nic innego jak słabość kobiety?

0

@kamilop Nie #Zając, tylko Zaha

0

Sport coś pisał w kontekście Zahy w Barcelonie, co myślicie? W sumie kończy mu się kontrakt.

0

@Emhyr Thuram,,a może Zająć? Mam dość tej impotencji w grze Ferrana i Raphinii

0

@Qba2312 Nie czuć klimatu. Większe emocje towarzyszą przy oglądaniu po raz 100, Potopu czy Krzyżaków

1

@Rewolucja123 Niestety ale Ferran i Ansu nie reprezentacją poziomu klubu w którym są. Z całym szacunkiem do Ferrana, ale on za jakiś czas wyląduje w Sevilli, Villarealu itd.

0

@Spider_64 Akurat skoczkowie nie zawodzą. Są w czołówce ciągle

3

Zaraz ulubiona scena... To jest profesor Wilczur

3

Kot biedny ściągnął ze mnie kołdrę i schował się pod nią. A ja marznę

24

@masq Najebany?? Kolego ja nie wiem jak ty każdego sylwestra spędzasz. Nie mierz wszystkich, swoją miarą.

1

@Sawik_10 Dokładnie, mój akurat przespał w budzie;)

83

@masq Poważnie 5 min raz w roku to taki problem?

0

Shakira będzie??

0

Polo Szczęsny jest

3

Wszystkiego dobrego wszystkim!!!

0

@MesQueUnClub96 bo są śmieszni, nie chodzi o piosenki

0

Trochę na zmęczonego wygląda xd

0

Na Fox american pie,,,oderwanie od koncertów

2

Coco Jambo na stuletnich organach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?