0

@kynio302 Przecież to tylko sarkazm i żart,,,za łatwo kogoś obrażacie

4

@jedrek7000 Wichniarek w kanale sportowym to inny człowiek niż w tv. Polubiłem go tutaj

6

Święta święta i po świętach

2

@Kgorecki2500 Zazdroszczę,,,wybitne dzieła

0

Można wyjąć z wolnych kontraktów fajnych piłkarzy. Na prawą obronę Dalota, Moukoko, i do pomocy Gundogana, a Frenkie niech gra na DM

4

@cris2706 Mbapppe do pierwszego gola niemalże nie istniał,, może jedno poderwanie. 3 bramki w finale robią wrażenie,,ale czy trochę nie zakłamują jego występu

5

Chyba mogę ten ostatni raz;(nie ostatni) Leeoooooooo Meeessssssssssi,,,a tymczasem Mekambe

3

5 finałów, 5 medali,,w tym dwa złota. Jestem pewny że Argentyna szybko zatęskni za Leo. Argentyna biła się z najlepszymi z Leo w składzie

1

Nie lubię określenia, że coś się komuś należy. Ale k.wa Argentynie i Messiemu się to należało

3

Brawo Argentyna. Co tu się dzieje

0

Leo wytrzyma? Czy nie?

0

@Comentateiro A ja się będę cieszył że mogę jeszcze pana Darka usłyszeć,,,a kto chce wyliczać błędy innym,,niech wylicza

5

@TheNekro94 Już przeszedł,,na 101%

0

@wasacz To jest ta mentalność...."Czekać aż się coś rozpadnie,,rozwali itd. Kanał sportowy już dość długo radzi sobie bardzo dobrze

0

@Emhyr Za 100 mln nigdy w życiu,,,ale jakieś wypożyczenie i nie obowiązkowe wykupienie,,hmmm? Tylko czy Atletico to Barcelona..

0

@Emhyr Nikt tyle nie zapłaci,, skończy się na wypożyczeniu 2 letnim,,i myślę że następnym jego klubem będzie Barcelona. Za dużo mieliśmy podchodów do niego, i jeszcze te relację Laporta -Mendes

6

Cholernie życzę Argentynie tego złota... Patrząc na drogę do finału,,jest to możliwe

0

@sevs Ale nim rzucił xdd

2

Nie spodziewałem się że to napiszę, ale nawet fajnie się słucha Wichniarka w kanale sportowym. Może ma na to wpływ luźniejszy styl programów? Inny gość normalnie

10

Hiszpania to odzwierciedlenie Barcelony. Pedri i Gavi, fajni, młodzi,, ale do najlepszych mają jeszcze kawałek. Mentalność Busiego xd. I impotencja w ataku

0

@gacper Griezmann,,,ta sama półka

0

Swoją drogą, fatalnie dzisiaj wyglądał Kounde. Nie wiem czy to brak koncentracji, czy może coś innego.

0

@Uukasz_93 Bez przesady. Chłopak ciągle jest bardzo młody,,pierwsze miesiące gry na zachodzie. Takie osądzanie kogoś po 3 meczach,,,no nie wiem

0

Szkoda tej bramki na 2-0, trochę dziecinnie zapomnieliśmy o lewej stronie

0

Kounde elektryczny dziś

5

@Janiama Serio?? Od wielu lat jestem kibicem kadry, od dziecka, jak wielu z nas. I nie uważam, że jeśli ktoś krytykuje obecną reprezentację za styl gry, albo raczej jego brak, to musi automatycznie wpisywać się w te twoje stereotypy Polaka czekającego aby komuś przywalić. Błędne myślenie.

0

@swiergol2 Patrząc na naszych bocznych obrońców,,to biorę go w ciemno

0

Dawać Dumfriesa do Barcelony

0

@pluszek Tak, tak,, chyba sam w to nie wierzysz

0

Enrique po meczu powinien zasłonić usta i powiedzieć,,,,Danke Deutschland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?