- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
8
Forrest Gump, Szeregowiec Ryan, Zielona Mila
3 klasyki kina, absolutnie wybitne filmy, topy topów. We wszystkich 3 główna rola - Tom Hanks.
Do tego Filadelfia, Cast Away i Kapitan Phillips.
No i Masz Wiadomość, Bezsenność w Seattle, Złap mnie jeśli potrafisz i Terminal.
Ciężko to przebić. Nie mówię, że jest najlepszy ale te 3 role mu się trafiły. Oprócz tego sporo rewelacyjnych i przyjemnych filmów.
0
@cris2706 Żadnego nie widziałem, tylko kawałek "Zielonej Mili"
2
@cris2706 Zapomniałeś o "Skazani na Shawshank", który wciąga resztę nosem i zostawia z tyłu.
A tak poważnie to wszystkie razem to są top filmy.
4
@cris2706 "Sully" również dobry
5
@kuz bo tam nie grał Hanks ;) Ale fakt, genialny film.
@Kgorecki2500 to zazdroszczę.
Przy okazji, skończyłem odświeżać Star Wars (pomijając kilka scen i nudne dialogi XDDD) i ogólnie to:
1-3 topka, świetnie się ogląda, zwłaszcza 2 i 3, mimo CGI. Powiedziałbym nawet, że dodają uroku, mimo że 7 lat temu (przy okazji premiery Przebudzenia Mocy) jak to oglądałem to mnie to CGI raziło.
4-6 sama historia spoko, ale widać już wiek filmów i brak zaawansowanej technologii w tamtych czasach. Może gdyby ją tworzyli zaraz po 1-3 to było lepiej. Raczej na pewno byłoby lepiej.
7-9 - matkooo, jakie to jest słabe. A ta ostatnia część to już totalny szrot. Oglądałem go jakieś 25 min, nie dałem rady dłużej.
3
@MesQueUnClub_87 a tak, też mi podszedł. "Lot" z Denzel Washingtonem polecam, jak już jesteśmy przy filmie o pilotach.
1
@Kgorecki2500 bluznisz Gorecki.
Odpuść Fifę i nadrobić tytuły obowiązkowo
1
@cris2706 na 1 i 3 sie wynudzilem jak gej w klubie z golymi babami.
1
@cris2706 No mi to jest ciężko coś polecić bo większość tych słynnych filmów oglądałem, ale dzięki mimo wszystko ;)
1
@Rust_Cohle No Szeregowca Ryana raczej będę niedługo oglądać bo jest pobrany na Netflixie od dłuższego czasu :P
2
@Kgorecki2500 Zazdroszczę,,,wybitne dzieła
0
@Kgorecki2500 To masz synek dużo do nadrobienia....
0
@Szklaner Za inteligentne kino widocznie....
0
@PatrykBarca pewnie tak, wkoncu jak mawia klasyk miliony much nie moze sie mylic, i gunwo wcale nie smierdzi.