kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 Ok.. ale i za sam rok Benzema zasłużył na ZP jak mało kto
5
@cris2706 Benzemie złota piłka się należała. Ja wiem że liczy się sezon, rok, itd. ale są tacy piłkarze jak Benzema, Lewandowski, Ibra którym należy się ta nagroda choćby za całokształt. Jako kibic Barcelony, szczerze uważam że złota piłka należała się Benzemie.
0
No i co znafcy futbolu??
1
Wieteska ok wejście
1
@Kamilos84 O taaak idę po konia kolego
0
@PatrykBarca Ok, ale z inflacją walczy cała Europa, i jak widać ciężko sobie z tym poradzić
0
@arasz1819 Otóż kolego, za nasze bezpieczeństwa odpowiadają najwyżsi wojskowi, i wielu wykwalifikowanych ekspertów. Politycy to tylko część.
2
@Medium No bo każdy jest idealny, w każdym momencie dnia. Powinna pudru nawalić i więcej szminki,,bo kolega z neta napisze fuj
0
Takie pytanko,,ile czasu ma pracodawca na wypłacenie chorobowego?? Ktoś coś?
1
Ja tam uważam że ten Alonso to jeszcze naszym największym problem nie jest. Taki solidny gracz i tyle. Może to śmieszne, ale pewniej czuję się z nim, niż Ericiem. Szkoda kontuzji Kounde i Araujo, zaczyna być to niepokojące
1
@Janiama 4-0 Barca
0
O na 3 lewych obrońców,,a niby taką biedę mamy
3
Raphinia idący płakać o pozycję na boisku??? Poważnie, ehh. W dzisiejszej piłce mobilność i elastyczność, to podstawa. Nie oczekujemy od Raphinii że będzie grał za Busiego na defensywnym,czy Albe na LO,,,ale skoro jest skrzydłowym to chyba nie powinien płakać że zagra na obu. Ale zresztą on nawet na prawym, swoim skrzydle nie radzi sobie
0
@hurek12 Dokładnie,,, śmiech akurat zawsze ok
0
@hurek12 Wyciągać pojedyncze zagranie? Tego nie lubię akurat
0
Barcelona grająca taki a nawet lepszy mecz i wygrywając go,,, byłaby tydzień karcona. Real wtopa??? Piłkarze rozluźnieni,, zbliżają się MŚ,,brak koncentracji,,tak będzie
0
Xavi oglądaj ten mecz i się ucz, jak fajnie można dostosować taktykę pod lepszego rywala.
0
@Essos 11 godzin
4
Mimo że LE jest mi kompletnie obojętna,to Manchester będzie kolejnym egzaminem dla Xaviego. Cieszę się z Manchesteru, bo szybko zobaczymy czy Xavi wyciągnął jakieś wnioski.
0
@MESSIah16 Z drugiej strony skoro mało kto z nas wiedział o wczorajszej gali,i nie tylko wczorajszej,,,to czy owi organizatorzy robią wszystko tak jak powinno się?? Skoro miliony osób wolą oglądać fame,,to może druga strona popełnia jakieś błędy?
1
Szybka walka teraz
11
@GeneralXavi Żartujesz gościu??? Nie był wielkim piłkarzem????xdddd to w takim razie kto jest wielkim piłkarzem,,,jak nie gość który wygrał Wszystko i jeszcze razy kilka
1
@Janiama 4-0 Barcelona,,gol Pique
3
Ten Moukoko za darmo w lecie to naprawdę fajna opcja. Nie mówię że to już top,,ale z takim potencjałem. Może lepsza opcja niż Endrick za kilkadziesiąt mln
1
@Comentateiro Barcelona jest w przebudowie, więc miałby usprawiedliwienie.
1
@Dieselzor On jeszcze coś zarabiał w Barcelonie?
0
Szkoda tylko okoliczności odejścia Pique. Barcelona jest w ciężkim czasie, po wielu blamanżach. Cóż... Gerard to człowiek z krwi i kości, pewnie nie doskonały, lubił podgrzewać atmosferę, dopiec rywalom. Ale jedno jest pewne, jest całkiem oddany Barcelonie,,to ona jest ważniejsza niż pieniądze,kontrakty. Wielkie dzięki Gerard,, oryginał jakich mało. PS. Czemu Munir nie zostawił mu tej setki haha
2
Chyba mogę ten ostatni raz,,,,,Żeeeeeeeeeeeeerrrrraaaaaaaaardd Piiiiiiiiiiikeeeee,,a teraz Słoweńcy
1
Pique to kawał historii Barcelony, wiele wspomnień. PS. Inigo Martinez loading
0
Czas już nadszedł na Pique,,,ale jejku kolejna część Barcelony już odchdzi. Chciałabym go jeszcze w Europie oglądać. Wielki szacunek Geri,,,i powodzenia