7

@arasz1819 Piszesz jakby każda prawica była sługusem Putina, a to absurd, i puste slogany.

2

@FC1899Barca Co religie kolego?? Zobacz choćby na odważną i oddaną ludziom posługę wielu księży w Polsce podczas wojen.

1

@Doren01 Dokładnie. Mati to spoko gościu, i jego obecność w internecie to fajna odskocznia do obejrzenia po pracy itd. Jest osobą którą chce się słuchać, nie zawsze zgadzać, ale słuchać tak,,,jest barwną osobą. Ludzie tak nagle za takie pierdoły się przyczepiają, bo pewnie sami mają niestety nudne życie. Jeszcze zatęsknią jak kiedyś Borek odpuści internety

0

@Vhaeraun Brutal, new edition

1

@fart A byłem pewny że go zje i wysra, po czym zapyta kolejny raz "Kto Chce"

0

@FCB_dimiC Co??Przyznaj się który mecz Athleti oglądasz? Inigo w tamtym sezonie to był top 3 obrońców ligi,a konkurencja jest akurat spora. Bardzo dobry piłkarz, i czuję że przyjdzie w lecie do nas

7

@Colon Ludzkim gestem??? Toż takie coś to powinna być całkowita norma, to rzucanie koszulkami,, gwiazdorskie na ch.j

0

Ta wczorajsza porażka trochę mi wybiła chęci do oglądania piłki ( tak wiem to potrwa kilka dni tylko). Strasznie byłem nakręcony na wczorajszy mecz, uważałem że jest cholernie ważny dla Barcelony. Zagraliśmy ok, ale brakuje takiego mentalu jak ma Real, no nie wiem.

0

@Kgorecki2500 Bo Mazurek tak powiedział, więc tak piszesz,,,,a nie do końca

0

@Kgorecki2500 Jednomandatowe okręgi, referenda obywatelskie, nie finansowania partii z budżetu państwa. Bardziej taki obywatelski kraj

0

Kukiz w kilku kwestiach naprawdę dobrze gada, trochę ta formuła 2vs1 mi nie odpowiada. Stano o polityce małe pojęcie, co widać po pytaniach

1

@Janiama 3-2 Barcelona

0

@Dieselzor Ja uważam że jest szybki, opieranie się na kompilacjach hmm

0

Jaki niemiecki kanał transmituje mecz, ktoś coś?

0

Kurna czułem tego Alonso

0

@Dieselzor Jest szybki, to akurat fakt

0

@mientusek1407 Oi nie zgodzę się. Włosi bardzo mocni byli, a teraz to kosmos jak zagrali. 5-5

0

@Sau_Ron Dokładnie, bardzo ważny mecz, przede wszystkim dla Barcelony. Oprócz 3 pkt, można komfort mentalny złapać, bądź stracić

0

@Sau_Ron Tak samo myślałem przed 2-8

0

@TheNekro94 Iga kompletnie takiego wpisu nie potrzebuje. Tenis również jest bardzo popularny. A sama Iga wygrywając w takim tempie niemalże wszystkie turnieje, przypuszczam że znajdowałaby się nie mniej razy na okładkach europejskich gazet niż strzelający Cadizowi Lewandowski. Chodzi mi o same gratulacje,,,,ale to w ogóle gówno burza, mógł nawet po chińsku, czesku jej gratulować


0

@GeneralXavi I ok ja to rozumiem. Ale Iga sama się tak rozsławia, że to czy Lewy pogratuluje po angielsku, niczego nie zmienia.

15

@macio_944 Kompletnie nie chodzi żeby się o coś czepiać, ale w sumie skoro jej gratulował to czemu nie po polsku xd

0

@Danny Gaucho Wszystko to sarkazm,a Milik w Juve to akurat może być zaskoczeniem dla niektórych xd.

0

@Zoker Stres duży, emocje, jeszcze mogli nie załapać że Milik gra w Juve a nie Salernitanie.

1

Co do spalonego Juve,, wszystko wina tych strojów. Nie dziwię się że sędziowie się jebneli jak Salernitana miała bardziej turyńskie stroje.

1

Brawo dla naszych za cały turniej, i wielki podziw dla Włochów. Wooww jak grają

0

@DamianBarcaCule Dokładnie, tak się przypomniało

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nasi już mentalnie przegrali

0

Kurna liczyłem już 2-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?