kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@david89 Bardziej teraz piszę o tych ekspertach z programów na ytb itd
1
Niesamowite że przed jednym meczem z Rayo, ci "eksperci niedzielni" tak spuszczali się nad Barcą... a teraz zaledwie po jednym meczu, a bo boki obrony, a bo Dembele już nie jest taki elegancki, a bo Alba zły i nie ma chemii z Raphinia xdd. Wyłączam to, jeden mecz i jak ich opinie są odległe
4
@Encore Nawet blisko nie był
0
@Sysia11 Ajax mógłby dalej być mocny, ale liga ciągnie ich w dół. Uważam że takie marki jak Barcelona, Real, United dalej będą mocne za 50lat, przy dobrym zarządzaniu oczywiście
0
@Vamos_RM Też tak myślałem, ale znajomy mówi że to Szwajcaria. W ogóle co za pytanie xd
0
Dobra, grube pytanie. Na jakiej skoczni, często jest pokazywany ten wyrzeźbiony w drzewie aniołek???
2
@Hubsao Mega ładnie tu wyszła
0
@tbas Przeczytaj kolego jeszcze raz. Napisałem wybawiciel? Nie, napisałem że można by ryzykować z Hektorem, gdyby nie średnicy jak Roberto czy Dest. Nie chcę kulminacji nijakości na jednej pozycji
1
@tbas Nie krytykuję go, bardzo cenię Ernesto
0
@neeed Rany,,, zarząd musi wspierać trenera, to oczywiste. Ale każdy racjonalnie myślący człowiek, wie że są wyjątki od reguły. Tutaj to Roberto jest tym wyjątkiem. Później będzie płacz, masz rację. Ale płacz ze względu na grę Roberto.
1
@Janiama Ogólnie to mam dość tych dość częstych zmian trenerów w Barcelonie. Valverde, Setien, Koeman, Xavi. Wydaje mi się że właśnie Xavi, będzie miał duży kredyt zaufania i margines błędów. Jestem niemal pewien że ten sezon będzie miał spokojny, nawet mimo braku wyników (no chyba że jakaś katastrofa sportowa by była). Ale faktycznie,, czegoś mi tutaj brakuje w grze
0
@tristan87 Ładna kobieta fakt
0
@neeed Ciekawe po co? Nie będzie pierwszym wyborem o dobrze to wiemy, skoro nawet środkowi obrońcy jak Araujo i Kounde będą przed nim. Ile lat będziemy się na niego nabierać? Bo Xavi tak chciał? Myślę że ktoś w zarządzie powinien w tym przypadku postawić na logikę w trzymaniu Roberto.
0
Nie rozumiem po co Barcelona przedłużyła kontrakt Roberto, jeszcze dodatkowo Dest prawdopodobnie zostanie. Dwóch mega przeciętnych graczy na jedną pozycję,,,a to skutkuje grą Araujo na prawej obronie. Wyzbywając się ich obu (a uważam że to było możliwe) można by byłoby ryzykować z Bellerinem, lub bardziej ruszyć po Azpiego, kiedy ten jeszcze się wahał. A tak to tłok niby jest, ale i słabizna na prawej obronie
0
Wszyscy na ten mecz patrzyli ehh
1
@TheNekro94 Spokojnie to pierwszy mecz
0
Dobra bez jaj strzelamy coś
0
@Azrik W sumie mają rację ze wszystkim
0
Frenkie standardowo
0
@Coutinho007 Moim zdaniem Pjanic lepiej wygląda na defensywnym pomocniku. Ma to penetrujące podanie
0
Ja chcę gola już
0
Mbappe brawo za karnego
1
@Janiama 5-0 Barca
0
@macio_944 Co?? Grał w gamperze, gdyby nie był zdrowy to w towarzyskim meczu nie dostałby minut. Ale pal licho z tym, zarejestrowany powinien zostać, choćby był kontuzjowany czy nie. Ta kontuzja to teraz pretekst dla klubu, co zamazuje że nie zdołali ogarnąć rejestracji wszystkich piłkarzy.
0
Mało się pisze o braku rejestracji Kounde. Niby tylko mecz, ale trochę taka amatora klubu.
3
@draxidox Alba nie pasuje tutaj
0
@Kos111 Realu może
0
Dawać jeszcze Kounde i (Roberto Dembele), inaczej wsytd
4
@Pawel13sz Ale po co to? Po co;)
1
@Janiama I w sumie byłeś blisko;) Oczywiście żartuję, i gratuluję że się udało.