0

Dalej liczę że zarejestrują wszystkich. Trochę lipa jakby ktoś musiał zostać odsunięty

5

@Kidd Chciałem być marynarzem

1

Myślałem że trafi w słupek, poważnie

0

@Janiama To samo kumplowi napisałem, masakra

0

Lech czemu????????

0

1-0 Lech. Brawo panowie, iść w ślady Rakowa

2

@Janiama Jak choćby jednego? Co to zmieni? W normalnym klubie (na tym poziomie) muszą, nie powinni, ale muszą być wszyscy zarejestrowani. Chyba że do poważnych się już nie zaliczamy

21

Szczerze? Jak choćby jednego gracza nie zarejestrują przed pierwszym oficjalnym meczem, to będzie wstyd i smród na całego. Transfery, dźwignie itd. a mam wrażenie że wszystko to chaos i bałagan. Szkoda że taka marka jak Barcelona, musi ciągle borykać się z słabym zarządzaniem

6

@masq Miasto, kultura, popularność klubów, może on lub ktoś z jego otoczenie ma swoje biznesy w Barcelonie. Pogoda oczywiście, wiesz nie każdy ma ochotę od tak się przeprowadzać, szczególnie że zrobiono z niego kozła ofiarnego. Ja mu się nie dziwię że nie chce się przeprowadzać

3

@DawidekFCB Przecież Sylwek to wie, w odróżnieniu od niej

3

@Jakchcesz I to nikt nie wyśmiewa Braita przez pryzmat umiejętności co ciekawe. Baa,, był moment kiedy Duńczyk cieszył się sympatią kibiców Blaugrany, mimo oczywistych braków

4

@Emhyr Myślę że spokojnie. Oprócz bramkarza i może Roberto, wszyscy graliby w Sevilli.

0

Jak przyjdzie Bernardo, to nie zdziwię się jak i Depay i Auba odejdą. Silva będzie rzucany od pomocy po skrzydło. Lewy pewnie będzie grał od dechy do dechy, a od biedy zastąpi go Ferran/Ansu. Cieszą mnie transfery itd. ale nawet dla mnie to za dużo:)

0

@Vintee No wiadomo byku, proste, essa

0

Ja to mam wrażenie że Gavi wygląda lepiej jak nie ma Pedriego. Czy to w klubie, czy reprezentacji. Być może pod nieobecność Pedriego, Gavi gra trochę wyżej, więcej akcji przechodzi przez niego. W każdym razie gość ma dopiero 18 lat, a już gra rewelacyjnie.

20

Co robi bramkarz Barcelony? Nie "penia" na bramce

3

Wyobraźcie sobie że piłkarze obu klubów, mieliby zaraz tańczyć do tej gry na trąbce. Ch.j z piłką, łapią się za ręce i tańczą jakieś latynoskie wygibasy. A komentarzy?? " Frenkie, cóż za technika", "Pique, ależ prowadzi"

1

@MesQueUnClub96 Jak ja zara kapelusz założę

2

Zatkaj mu któryś tą trąbke

0

Kiedy Depay mówił, że jak odejdzie to za darmo?xdd

1

@tomek8756 Mniejsza o sympatię itd. ale Giertych pouczający kogokolwiek? Śmieszne.

0

@KrwawiaceoczyVEB Juventus czy ktoś inny miał podobne

0

@Rust_Cohle Azpi? Chyba właśnie Hiszpan

1

@Janiama Kounde-Araujo-Christensen-Alba, trochę na łatwiznę poszedłem

1

@michal26 Mam wątpliwości czy poziom 1 ligi, raczej nie. Czy awansują do drugiej, raczej tak.

1

Alonso jeszcze na prawej obronie skończy u nas, jestem w stanie w to uwierzyć.

0

Alonso na zmiennika Alby jest fajną opcją. To jest ogólnie dobry piłkarz, z wieloma zaletami i wadami. Jednak szkoda, że tak jak na 9, tak na lewej obronie mamy po 2 wiekowych piłkarzy. Wolałbym nawet kogoś słabszego od Alonso na dzisiaj, ale kogoś kto powiedzmy za 2 lata mógłby pukać do pierwszej 11. W każdym razie uważam że z poziomu gry Alonso będziemy zadowoleni, to ofensywnie usposobiony obrońca, czyli przeciwwaga prawej obrony czyli Kounde/Araujo

1

@Pawel13sz Leoo Mesi

0

@kejdzi Dla polskich kibiców to dość ważny mecz. Polskie drużyny w Europie to rzadkość

0

@masq Deficyt jest prawych obrońców na rynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?