kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Ale przecież jest sporo ciekawych programów i z różnych dziedzin sportowych, gdzie zapraszani są ciekawi goście, i niekoniecznie mają duże wyświetlenia ale są. Mam wrażenie że jak ktoś ma problem do KS to właśnie jedzie z takimi głupotami, a nie zobaczy co kanał oferuje.
0
Teraz Dembele zrozumie, co znaczy żyć do pierwszego.
0
@Uukasz_93 Wczoraj już to pisałem. Zobacz na inne programy na KS i zobaczysz że są to bardzo wartościowe treści, i ciekawi goście. Porównanie stworzone z dupy podajesz
2
Wolałbym żeby Barcelona dała te 60 mln(tak wiem że to za dużo) za Raphinie, niż poszła na kolejne ustępstwa Dembele i jego agenta i uwiązać się na kolejne 5 lat.
2
@BorzyKrzys Czyli nie śledzisz, nie oglądasz, ale jedziesz po KS bo taak
14
@Pogba Ale pierdoły. Program jakim jest hejt park nie zamyka się na osoby z poza sportu. Jak ci się nie podoba, to zobacz ile więcej mają stricte sportowych programów
1
Może to głupie, ale jakby tak ruszyć po Sterlinga? Wiem że ma fiu w głowie (ale mniejsze od Dembele). Skrzydłowych na rynku brak, a to jednak solidny gracz
0
och ach Alemeny się uśmiechnął
0
@Gaz Z tą różnicą że Frenkie jednak pokazał ciut więcej od Pjanicia w Barcelonie
0
@PatrykBarca Nico był odstawiony przez Xaviego, i widać że klub chciałby go wypożyczyć. Pedri niestety co jakiś czas boryka się z urazami
3
A ja liczę że Frenkie jeszcze zostanie. Po przyjściu Kessiego pierwszy raz od dawna będziemy mieli wybór w pomocy, i zdrową rywalizację. Lubię holendra i widzę jak w reprezentacji wygląda.
0
@Janas11224 Czyli sezon bez skrzydłowych,ahh. Chyba że Dembele zostanie
2
Kounde, Raphinia, Lewandowski, marzenie ściętej głowy
0
Mam już dość tego Dembele, niech się pakuje i zmyka z Barcelony, miał 5 lat by się ogarnąć. Trzeba znaleźć tylko skrzydłowego, a o to ciężko.
0
@Janiama Busi śmiało może być wartościowym zmiennikiem, ale trzeba odciąć tą pępowinę, i śmiało postawić na Frenkiego. Nie rozumiem skąd u ludzi tyle radości że Holender odchodzi, ja w chłopaka wierzę i pokazał już nie raz że grać potrafi.
0
@Essos A pomyśl sobie jak wygląda praca np. na zbrojeniu gdzie nosisz ciężką stal, wiążesz i wykonujesz wiele innych wymagających prac.
6
@KlimO Wielu tych pracowników intelektualnie i sposobem myślenia przebija tych którym chciało się uczyć. Trochę płytkie myślenie masz tutaj
0
@FC1899Barca Dokładnie sam chwilę kiedyś pracowałem akurat to był czerwiec i masakra
6
Współczuję osobą pracującym na budowach, pracach fizycznych w takie upały i skwar, coś nie do zniesienia. Tych osób mi szkoda
0
@PatrychoO Kessie jest klepnięty,on już jest nasz
0
@Janas11224 Zbrojenia?
0
@tomek8756 Akurat co do Lewego to Borek jest dobrym informatorem.
1
@Pablit W jego przypadku gra na prawej stronie nic nie zmieni, to straszna średni gracz, i widać jak się męczy
1
O co chodzi z tym że krzyczą,,,boks,,,,boks
5
@Comentateiro Nie, napisz ty coś sensownego to się odniosę. Bo to co właśnie napisałeś to straszna głupota i ignorancja.
19
@Comentateiro Ty serio szukasz tutaj atencji? Bo nic innego nie tłumaczy twojej głupoty.
0
Wow ale grają,,,, Brazylia w pierwszym?
0
@Nano22 No Leo by tego nie zmienił w tym sezonie
2
@PatrychoO Nie lubię takiego wyciągania wypowiedzi z miesięcy, gdzie Borek wyraził swoją opinię. Ludzie teraz cały czas szukają atencji przez takie komentarze.
0
@msmsms Kto niżej przejdzie pod poprzeczką