0

Kibice Atletico tak skandowali?? Serio, to niemożliwe że za Realem

0

Czyżby standardowe City?

1

Swoją drogą Polska dokupi jakieś czołgi za przekazane Ukrainie t72? Czy raczej tymczasowo challengery będą stacjonować od Wielkiej Brytanii?

3

@Comentateiro Ale ch. ja to obchodzi?

35

@kazbychu Każdy kto krytykuje Trzaskowskiego musi oglądać tvpis, musi i koniec dyskusji. Śmieszne co piszesz

0

Jacy artyści będą w tym roku śpiewać w męskim graniu? Jest gdzieś info?

0

@Rewolucja123 Nikt nie postawi na Ansu jako naszą 9, ze względu na jego problemy zdrowotne. A przypuszczam że kupno nowego napastnika, wyklucza wzmocnienie skrzydła.

0

@Coutinho007 Dla mnie Kessie to box2box, i Soler też. Z tą różnicą że Kessie więcej daje z tyłu,ale w ostatnim czasie gra trochę ofensywniej. Zupełnie inni zawodnicy to nie są, żaden z tej dwójki nie zastąpi Busiego, ani nie jest kimś takim jak Pedri.

0

@DonAndrzejos Xd,, unikanie sprintów na takim poziomie? W ogóle jeżeli Ansu nie jest gotowy, to niech jeszcze nie gra.

0

Skoro Kessie przyjdzie w lecie, to nie rozumiem ewentualnego transferu Solera. Według mnie trochę zbliżone profile.

0

Ogląda ktoś mecze Milanu? Jak się Kessie prezentuje w ostatnim czasie?

0

@Survier Ale dobry artykuł, tyle.

0

Na stronie Realu, super artykuł o szpalerze za mistrzostwo.

6

@Emhyr Gość na siłę próbuje podlizać się pod kibiców Realu.

1

@Barca1922 Jak coraz szybciej? Tak samo, a może dłużej zyjemy

3

@Emhyr Lisandro Martinez, na 99%

0

@michal26 Na codzień przebywam w Niemczech, i wiem jak to wygląda w niedzielę, sklepy mam zamknięte.

0

@michal26 W postępowych Niemczech również sklepy w niedzielę są nie czynne, no ale ty byłeś w Sztokholmie. Ogólnie mi to lata, chociaż wolałbym otwarte sklepy

1

Jutgla jako 3 napastnik to najlepsze rozwiązanie na następny sezon. Będzie wiekowy Aubameyang, plus jeszcze jeden nowa 9. Uważam że Jutgla na pewno dostałby minuty. Nawet na skrzydle zagra, pod okiem Xaviego mógłby rosnąć piłkarsko.

0

@Janiama Po pierwsze nie wiesz nawet jaki Araujo ma uraz. Po drugie wątpienie w wytrwałość i oddanie Araujo, hmm.

3

@jeyx77x O takich wydarzeniach zawsze kolego trzeba pamiętać. Jeżeli Ukraińcy poniekąd czczą tych bandytów, to nie dziw się że dla wielu Polaków jest to bardzo trudne. Nie wiadomo czy wszyscy polegli spoczywają teraz w godnych miejscach.

3

@Emhyr Darwin Nunez

1

@Firestone Darwin to nie jest piłkarz jednego sezonu. Już od 3 lat uchodzi za wielki talent, i nawet jak nie miał wybitnych, to przynajmniej solidne statystyki. Bardzo fajny gracz, szybki, silny. Zagra na skrzydle.

0

Przypomniała mi się taka już starsza piosenka, gdzie w refrenie dziewczyna nuci takie "tytytyry tytytyry", albo " papa para papa para ", znacie tytuł jej? Od rana mi się nuci w głowie.

0

Pique z zielonym światłem

6

@jedrek7000 Aubie? Widziałeś skład ?

3

@HighestInTheRoom Ale to w siatkówce xdd

0

Wesołych świąt, radosnego dyngusa, i mokrego roku nowego

7

@busquets5 Ojjj kolego, to chyba na odwrót. Kiedyś czytałem że ponad 90% z Caritas idzie na potrzebujących, a zupełnie co innego z WOŚP, które również wspieram, ale ciekaw jestem jaka część idzie na pomoc, a jaka nie. Pozdrawiam

8

@busquets5 Mimo wszystko, różne akcje, wydarzenia organizowane przez kościół bardzo pomogły zebrać te pieniądze. Zapewnienie miejsc noclegowych. Przecież tak samo działa WOŚP, tam również to ludzie dają pieniądze, a my potem jesteśmy wdzięczni tej organizacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?