kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kessie, Christensen, Mazraoui, może Azpi, i dorzucić Raphinie za Dembele, byłbym więcej niż zadowolony. Na 9 jest Auba/Depay, może zagrać Ferran.
12
@SteuerFreiMoney Nie każdy może od tak zmienić pracę na przyjemną.
1
@PodkarpackiKibic Wszytskie, red Bull najlepszy. Ogólnie bardzo dużo piję ich.
2
@BarcaInfo Mimo że uwielbiam Leo, to masz całkowitą rację. Uważam że ewentualny powrót Leo, to krok wstecz Barcelony.
0
@MesQueUnClub_87 Nie wymyśliłeś go, znałem go od dawien kurna dawna.
0
@shaun Po 1 sezonie jest extra. Trzeba też lubić takie poczucie humoru. Szczerze, żaden serial mnie tak jeszcze nie pochłonął
0
Nico jest cienki
0
Najmocniejszy skład w mojej opinii.
2
@Lionel_Messi10 Fajny klimat, jeszcze po filmie " O północy w Paryżu"
1
Tak swoją drogą bo już zapomniałem, nasi zamówili jakiś inny sprzęt za caracale? Bo zapomniałem już, a wydawało mi się że coś było na rzeczy?
0
@Gavinho Średniak którego Chelsea bardzo chciałaby zatrzymać?
0
@Gavinho Partner dla Araujo, świetny gość na już, a dalej może być jeszcze lepszy. Śmieszy mnie że piszecie że to średniak.
1
@Zoker To 3 wowww, zresztą wszystkie piękne. Człowiek aż ma ochotę wyjechać i zobaczyć coś innego.
0
@Mr8lack Przejście szkolenia, i posiadanie jakichś podstaw, to chyba dobry pomysł.
0
@Kgorecki2500 Serio wrzucasz takie bzdety
0
@Ghotti Azpi zagra na prawej obronie, lewej obronie i na środku. Jest dużo lepszym graczem od Desta, a w razie potrzeby da odpocząć Albie. Transfer bardzo dobry. Na Lengleta kupcy się znajdą, to średni/solidny obrońca, zdrowie również ma w odróżnieniu od Umtitiego, z którym faktycznie jest problem. No i Mingueza, tutaj chętnych nie będzie brakowało, niskie zarobki, jakiś średniak ligowy będzie dla niego.
0
@Ghotti A ilu tych stoperów jest w ogóle uwzględnianych? Eric, Araujo i Pique. Umtiti już dawno mógłby wylecieć, na Lengleta na szczęście nie stawiają, Mingueza jest słaby. Dodatkowo Pique ma swoje lata, a Eric nie dojeżdża. Wzmocnienie obrony to priorytet.
2
@Janiama Rozumiem że jesteś fanem Szymańskiego, ja również mu kibicuję, ale kurcze przepuszczam że ty, tak jak ja, nie oglądasz ligi rosyjskiej. Ciężko oceniać go obecnie.
2
@Zoker Christensen to przecież super opcja, z tego co pamiętam jeszcze za Bartomeu się nim interesowaliśmy. Chelsea na pewno chciałaby żeby został, bo to ważny ich piłkarz.
1
@Sergio_Devils Prawa obrona, i w przypadku odejścia Dembele, to nowy skrzydłowy.
0
@bodzio10 Gavi, Pedri, de Jong, Busi, każdy z nich ma aspiracje do pierwszej 11, mają prawo je mieć. Dodatkowo Nico. Ja bym to zostawił, zawsze można ratować się rezerwami.
2
Z Christensena w Barcelonie bardzo się cieszę, ale mam wątpliwości co do Kessiego. Uważam że pomoc jest dobrze obsadzona, i zaczynie robić się ciasno. Chyba że ktoś z dwójki Busi/Frenkie odejdzie, a wątpię.
4
@Peciak Tyle że my na Fatiego stawiamy mocno, no ale.. Liczę że Dembele zostanie, jak nie to trzeba iść po skrzydłowego.
4
@Krzysztof1987 Gavi jeździec bez głowy? O rany ale głupota
0
@msmsms Mimo wszystko Gaviego, ale obaj wybitni.
0
Swoją drogą iloma sprawnymi f16 dysponuje Polska? Orientuje się ktoś?
1
Co powiedział Premier, nie miałem okazji zobaczyć??
2
@highway Zostałby
3
@GeneralXavi Kwestia wstydu to już inna sprawa
5
@GeneralXavi Coś tam powiedzieć potrafi, też nie przesadzajmy. Dodatkowo na pewno mają pod ręką wszelkich tłumaczy, więc komunikacja nie wydaje się żadnym problemem