0

Kessie, Christensen, Mazraoui, może Azpi, i dorzucić Raphinie za Dembele, byłbym więcej niż zadowolony. Na 9 jest Auba/Depay, może zagrać Ferran.

12

@SteuerFreiMoney Nie każdy może od tak zmienić pracę na przyjemną.

1

@PodkarpackiKibic Wszytskie, red Bull najlepszy. Ogólnie bardzo dużo piję ich.

2

@BarcaInfo Mimo że uwielbiam Leo, to masz całkowitą rację. Uważam że ewentualny powrót Leo, to krok wstecz Barcelony.

0

@MesQueUnClub_87 Nie wymyśliłeś go, znałem go od dawien kurna dawna.

0

@shaun Po 1 sezonie jest extra. Trzeba też lubić takie poczucie humoru. Szczerze, żaden serial mnie tak jeszcze nie pochłonął

0

Nico jest cienki

0

Najmocniejszy skład w mojej opinii.

2

@Lionel_Messi10 Fajny klimat, jeszcze po filmie " O północy w Paryżu"

1

Tak swoją drogą bo już zapomniałem, nasi zamówili jakiś inny sprzęt za caracale? Bo zapomniałem już, a wydawało mi się że coś było na rzeczy?

0

@Gavinho Średniak którego Chelsea bardzo chciałaby zatrzymać?

0

@Gavinho Partner dla Araujo, świetny gość na już, a dalej może być jeszcze lepszy. Śmieszy mnie że piszecie że to średniak.

1

@Zoker To 3 wowww, zresztą wszystkie piękne. Człowiek aż ma ochotę wyjechać i zobaczyć coś innego.

0

@Mr8lack Przejście szkolenia, i posiadanie jakichś podstaw, to chyba dobry pomysł.

0

@Kgorecki2500 Serio wrzucasz takie bzdety

0

@Ghotti Azpi zagra na prawej obronie, lewej obronie i na środku. Jest dużo lepszym graczem od Desta, a w razie potrzeby da odpocząć Albie. Transfer bardzo dobry. Na Lengleta kupcy się znajdą, to średni/solidny obrońca, zdrowie również ma w odróżnieniu od Umtitiego, z którym faktycznie jest problem. No i Mingueza, tutaj chętnych nie będzie brakowało, niskie zarobki, jakiś średniak ligowy będzie dla niego.

0

@Ghotti A ilu tych stoperów jest w ogóle uwzględnianych? Eric, Araujo i Pique. Umtiti już dawno mógłby wylecieć, na Lengleta na szczęście nie stawiają, Mingueza jest słaby. Dodatkowo Pique ma swoje lata, a Eric nie dojeżdża. Wzmocnienie obrony to priorytet.

2

@Janiama Rozumiem że jesteś fanem Szymańskiego, ja również mu kibicuję, ale kurcze przepuszczam że ty, tak jak ja, nie oglądasz ligi rosyjskiej. Ciężko oceniać go obecnie.

2

@Zoker Christensen to przecież super opcja, z tego co pamiętam jeszcze za Bartomeu się nim interesowaliśmy. Chelsea na pewno chciałaby żeby został, bo to ważny ich piłkarz.

1

@Sergio_Devils Prawa obrona, i w przypadku odejścia Dembele, to nowy skrzydłowy.

0

@bodzio10 Gavi, Pedri, de Jong, Busi, każdy z nich ma aspiracje do pierwszej 11, mają prawo je mieć. Dodatkowo Nico. Ja bym to zostawił, zawsze można ratować się rezerwami.

2

Z Christensena w Barcelonie bardzo się cieszę, ale mam wątpliwości co do Kessiego. Uważam że pomoc jest dobrze obsadzona, i zaczynie robić się ciasno. Chyba że ktoś z dwójki Busi/Frenkie odejdzie, a wątpię.

4

@Peciak Tyle że my na Fatiego stawiamy mocno, no ale.. Liczę że Dembele zostanie, jak nie to trzeba iść po skrzydłowego.

4

@Krzysztof1987 Gavi jeździec bez głowy? O rany ale głupota

0

@msmsms Mimo wszystko Gaviego, ale obaj wybitni.

0

Swoją drogą iloma sprawnymi f16 dysponuje Polska? Orientuje się ktoś?

1

Co powiedział Premier, nie miałem okazji zobaczyć??

2

@highway Zostałby

3

@GeneralXavi Kwestia wstydu to już inna sprawa

5

@GeneralXavi Coś tam powiedzieć potrafi, też nie przesadzajmy. Dodatkowo na pewno mają pod ręką wszelkich tłumaczy, więc komunikacja nie wydaje się żadnym problemem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?