kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Rewolucja123 Szybkości, fizyczności, gra głową. Do tego Sergio był bardziej regularny i stał się kapitanem na boisku. Na Pique za bardzo rzutują klęski w LM, miał rządzić w obronie, a tymczasem 8 od Bayernu itd. Mimo mojej dużej sympatii, to każdy obiektywny kibic napisze Ramos>Pique
13
@Rewolucja123 Bo mimo naszej sympatii, dużo mu brakowało do Sergio. Chociaż Pique w dobrej formie, to naprawdę wartościowy gracz.
5
Dembele opamiętaj się, w Barcelonie rodzi się coś fajnego, a ty sam możesz by częścią tego. PS. Gavi i Pedri top
0
@Encore Średni piłkarz, szkoda że Dembele nie ma lepiej w głowie, bo przewyższa Sancho umiejętnościami.
2
Jakoś nie jestem w 100% pewny odejścia Dembele. Patrząc jak zakręconym jest graczem, to w sumie jakiś news o jego chęci pozostania mnie nie zdziwi. I mimo że wiele razy pisałem, że chciałbym by odszedł, tak dzisiaj mam wątpliwości. Gdyby zszedł z pensji, i nie był jedynym skrzydłowym w drużynie, to czemu nie.
0
@clyde Owocowe, średnio lubię czekoladowe.
0
@katalonczyk112 Ojej no wiem, ale wiadomo że ktoś na prawej obronie grać musiał, i szukano następcy Daniego. Tak jak następcy Iniesty, Neya itd.
0
Jaki jest wasz ranking, "następców Alvesa" w Barcelonie? Mimo wszystko, chyba Roberto minimalnie wygrywa. Według mnie, był choć trochę stabilniejszy od Semedo i Desta, aczkolwiek i tak bardzo słaby. Tak się zastanawiam, czy Aleix Vidal nie miał największych przebłysków z nich wszystkich, hmmm? W obronie Vidal był kiepski (zresztą jak cała czwórka), ale z przodu..
2
Jakoś mam duży dystans do bocznych obrońców z ligi portugalskiej, i w tym do Grimaldo. Nie można o nim powiedzieć że zjadł ligę portugalską, a ta liga najmocniejsza chyba nie jest. Większa oczekiwania miałem względem Danilo w Realu, czy Alexa Sandro.
0
@IronSanHybrid Dużego wyboru nie było. Niestety zapomnieli w biurach że obronę też trzeba wzmocnić
8
@Jakchcesz Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje
1
Oglądam łyżwiarstwo figurowe i szczęka na podłodze. Piękny sport, mimo że nie widzę Polaków. Świetna muzyka, fikołki, sztuczki, no wszystko.
1
Wziąłem sobie full wersję sportową w polsat box, a mam co drugi mecz Barcelony w lidze tylko, te wszystkie prawa do rozgrywek są do bani.
2
@TheNekro94 Dla mnie Leo był hamulcowym w tym meczy dla PSG.
0
-Gdzie jest najlepsze nowojorskie sushi? - W Tokio? Niby średnio śmieszne, ale duet Michael i Dwight w the office to mistrzostwo.
0
@pioz123 Wątpię, że ze swoją pozycją zgodziłby się być rezerwowym, czy też nie pierwszoplanową postacią.
5
Mam nadzieję, że zarząd nie będzie się bawił w powrót Messiego do Barcelony. Uwielbiam Leo za to co zrobił dla nas, ale mam wrażenie jakby teraz w Barcelonie budowało się coś fajnego, innego, nie będziemy mieli nowego Messiego, ale jest Pedri, Gavi, Ferran, Ansu, i kilku innych.
0
Bardzo dobre zawody Angela??? To żart chyba
0
Napisałem że nie trafi niżej
0
Nie strzeli,,,, oby strzelił
2
Ter Stegen by nie obronił
1
Messi straszny zjazd, nawet względem ostatniego sezonu. Nie dość że nie pomaga, to i chyba często przeszkadza. Szkoda, bo osobiście liczyłem że w PSG będzie brylował, ale niestety, wiek.
0
Dawać PSG i Messi, liczę na ich dobry mecz.
0
@MarioVeB! Ilu mamy defensywnych pomocników? Nico i Frenkie to nie gracze którzy będą kurczowo trzymać się swoich pozycji. Żaden z nich nie zastąpi Sergio, który wyraźnie potrzebuje ławki. Zresztą skoro nam odbija, to działaczom w klubie też? Bo przecież szukają pomocnika.
0
Raz że trzeba szukać w lecie partnera dla Araujo w obronie, a dwa chyba faktycznie trzeba kogoś nabyć do pomocy. Lubię Busquetsa, to wciąż wartościowy gracz, ale chciałbym już kogoś innego, mam wrażenie jakby coś się już wyczerpało. Busi swoje już zrobił w klubie, po prostu czas na zmiany
1
No i po konkursie dla nas
2
@potrojnakorona Nie skaczą na małej, chcesz powiedzieć?
1
Japierdziele ale szkoda, zwłaszcza że czekają nas cięższe mecze
0
Myślałem że chociaż mecz w Eleven
0
Właśnie przez oglądanie The Office, polubiłem Steve'a Carella, i bardzo doceniłem jego grę. Na szczęście kończę dopiero 3 sezon the office, a później zabiorę się za filmy z Carellem. Jakie polecacie?