kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NicoGonzalez No mega cyrk. Po co badać go, już podpis brać
1
Chyba można ten ostatni raz. Pauuuulllllllooooooooooo Sooooołssssssssaaa
0
@ProMILs Widziałem. Dziennikarze czy też "mejweni", dyskutują sobie, dzielą się swoimi przemyśleniami, i tak często są to głupoty. Ale koniec końców, oni nie mają nic do gadania, a to sam Sousa mówił o szkoleniu w Polsce, papieżu, świetnym kraju, a tutaj proszę, lepsza ofera i cześć
0
@ProMILs Kolego, barwami, patriotyzmem i papieżem, grał tylko Sousa. Co mają do tego dziennikarze? Oni mają sobie tylko dyskutować/pisać, nie mają żadnej władzy. W kadrze zawiało europejską piłką? Naprawdę
0
@Hanok Nie podobało mi się, chociaż rozumiem do czego chcieli się odnieść. Jeden z słabszych filmów Leo
0
@BorzyKrzys Jak on tu prawdę gada
0
Ale co teraz? Ciężko wierzyć że Sousa wejdzie do sztani kadry, i będzie od tak dalej pracował z zawodnikami, których chciał zostawić dla drużyny z Brazylii.
0
@Emhyr Dawniej czekałem na święta od miesiąca, uwielbiałem je. Teraz,,, bardziej ich nie lubię, nie kupuje już tej otoczki/klimatu.
3
Wesołych i zdrówka!!!
0
@Kgorecki2500 A grają coś?
0
Wasze ulubione kolędy?
0
Swoją drogą, ciekawe czy mu się zwróci wesele hmm?
1
@Shapiro bonii em zagrało
0
To teraz nie ma szans, że Dembele zgodzi się na obniżkę pensji;)
4
@Varkond Zanim odejdą wody
0
@matirix20 Szefowie wrogowie, stare, ale do obejrzenia
0
@paweldunajecfcb Wszyscy tak/nie, a ja nie wiem.
3
@mientusek1407 Pomoc zostawiłbym chyba w spokoju, niech będzie fajna rywalizacja, a nie tylko 3 graczy. Ewentualnie, gdyby przyszła oferta za Frankiego +80 mln, to wziąłbym za darmo Zakarie, a kase przeznaczył na obronę
0
Jak Messi dzisiaj się prezentował?
0
@MarioVeB! Ja wiem czy to ofensywny pomocnik.. Bardziej Coutinho, Muller to śpo, czyli gracze lepiej czujący się z piłką przy nodze. PS. No właśnie, jak kolega wyżej napisał, bardzo niechlujnie gra,, czyli nie jako pomocnik
0
Dawać Williana na skrzydełko, a nie Torresy:)
1
@vangoor Ale kto go odkupi drożej?
1
Ogólnie cieszycie się z możliwości przyjścia Ferrana, czy tak umiarkowanie? Ja właśnie to drugie. Ani nie jest to skrzydłowy, ala Coman/Sane/Sterling, ani 9, jak np. Vlahovic. Oczywiście, możliwości są ograniczone, finanse, ale i dostępność graczy na rynku. Niemniej jednak ta kwota koło 50 mln za Ferrana, to nie tak mało. Nie wiem, czy nie lepiej by było powalczyć o Antony'ego z Ajaxu, czy Vlahovicia na 9.
1
Według mnie Alba zrobił to, co powinien. To Kounde się skompromitował, i poniekąd wystawił się, w tym przypadku Albie. Jakikolwiek inny piłkarz, zrobiłby to samo. Oczywiście, Alba często dodaje od siebie symulki, ale teraz wykorzystał, głupotę Kounde.
1
@Rewolucja123 Co ty piszesz? Sto razy bardziej wolę Abde od Depaya. Chłopak jest młody, i dopiero zaczyna poważną przygodę z piłką.
1
@Janiama 3-1 Barcelona
0
@Rewolucja123 Takich jak Gavi, to ok. Ale w tym składzie jest 2 pomocników box2box i bardzo asekuracyjny Pedri. Dzisiaj się już tak nie gra, a to że w składzie jest 5 pomocników, nie oznacza że będzie to jakakolwiek dominacja. Bayern czasami gra 2 pomocnikami, i spójrz jak dominują na boisku. PS. Poza tym kto miałby strzelać tutaj bramki?
0
@Rewolucja123 Mam dość grania 4 pomocników, a co dopiero 5.
2
@prokofiew No ładnie Kuba omijał pytania, ładnie
1
@MESSIah16 Choć goni nas czas