1

Puchar króla+Liga Europy, Puchar Gampera, wierzę w tryplet

2

@BarcaInfo Mnie się podoba. Hahahaha

1

Śmieje się głupio, żal

0

Co Boniek i Dudek powiedzieli, bo dopiero włączyłem?

1

@dafik85 Gość przez ponad 4 lata łapie ciągle kontuzje, i żaden trener nie może budować na nim składu. Gość jest dla nas nieopłacalny. Niech idzie za darmo.

1

Ciekawe ile Ajax chciałby za Antony'ego. Nie wiem, czy to nie ciekawszy gracz niż Ferran.

3

Griezmann goal goal

0

@amanter I dobrze. Jeden rywal mniej w LE.

0

Co oglądacie? Ja między Atletico/Real

4

@Messibestplayerintheworld Alves to dla mnie gość bardziej do szatni, ewentualnie na słabsze ekipy w lidze. Nie ma co porównywać Daniego, do gościa z Premier League, zwycięzce LM. Azpilicueta dalej może coś dać.

2

Co raz bardziej chciałabym Azpilicuete. Gość doświadczony, a przede wszystkim gwarantujący pewien stabilny poziom. Da pewność z tyłu i na PO i ŚO. Ciekawa opcja również do gry 3 z tyłu. I nie piszcie że za stary itd, przecież teraz mamy tak wielu młodych, że aż prosi się o kogoś takiego.

0

@maroon Tytuł? Dzięki

10

@Rewolucja123 Swoją drogą, przecież bez względu na ustawienie drużyny, takie trójkąty będą się robiły.

0

@FC1899Barca Ok. Może po prostu fakt, że serial dobiegł końca, rzutuje na końcową ocenę. Aczkolwiek, ja uważam że nie ma tragedii.

5

Ta druga część, 5 sezonu Dom z papieru, naprawdę bardzo dobra. To najlepsze 5 odcinków, od zakończenia 2 sezonu, zgadzacie się? Muszę przyznać że był moment, kiedy nudził mnie ten serial, ale teraz kiedy obejrzałem ostatni odcinek,, chyba chciałbym kolejnego sezonu.

1

Postać Berlina w serialu Dom z papieru, kapitalna. Świetna gra aktorska, i moja zdecydowanie ulubiona postać. Według mnie wznosi serial na wyższy poziom.

1

Co ciekawego w tv z filmów?

1

@Coutinho007 Ale oni również grają, bez szału dodatkowo. Jesteśmy w dużej przebudowie, ciężko połączyć to z wynikami

0

@Rewolucja123 Hahahha

0

Depay na 9 to nie to. Chyba trzeba dać mu trochę wolności, bliżej skrzydła.

0

Bayern zapłaci rachunki

5

Dembele, co za kolo

0

Ale słaby mecz, o rany

11

Odpaliłem sobie filmik z golami/akcjami Leo z 2021 ( przede wszystkim z Barcelony i kadry), i powiem, że szczęka na podłodze, jak co roku zresztą. Tak porównując z tym filmikiem z gali o Lewandowskim i top golami.. Oczywiście inne pozycje, inne zadania, ale według mnie taki element magii jaką ma Leo, to chyba również argument w wyborze tego najlepszego.

0

I jak dom z papieru?

0

Deulofeu asysta

0

Słabo Leo dzisiaj

0

Na jakim kanale Real?

3

@sopelinho O ch.. chodzi w pierwszym akapicie? Większy sens byłby, gdyby zastąpić "odpadałby", słowem, "rósł ", chyba że nie o to chodzi.

0

@Piernik Dembele jeśli do grudnia nie podpisze kontraktu, to jestem pewien, że nie będzie grał. Spójrz na Moribe. Laporta nie będzie się patyczkował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?