kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Puchar króla+Liga Europy, Puchar Gampera, wierzę w tryplet
2
@BarcaInfo Mnie się podoba. Hahahaha
1
Śmieje się głupio, żal
0
Co Boniek i Dudek powiedzieli, bo dopiero włączyłem?
1
@dafik85 Gość przez ponad 4 lata łapie ciągle kontuzje, i żaden trener nie może budować na nim składu. Gość jest dla nas nieopłacalny. Niech idzie za darmo.
1
Ciekawe ile Ajax chciałby za Antony'ego. Nie wiem, czy to nie ciekawszy gracz niż Ferran.
3
Griezmann goal goal
0
@amanter I dobrze. Jeden rywal mniej w LE.
0
Co oglądacie? Ja między Atletico/Real
4
@Messibestplayerintheworld Alves to dla mnie gość bardziej do szatni, ewentualnie na słabsze ekipy w lidze. Nie ma co porównywać Daniego, do gościa z Premier League, zwycięzce LM. Azpilicueta dalej może coś dać.
2
Co raz bardziej chciałabym Azpilicuete. Gość doświadczony, a przede wszystkim gwarantujący pewien stabilny poziom. Da pewność z tyłu i na PO i ŚO. Ciekawa opcja również do gry 3 z tyłu. I nie piszcie że za stary itd, przecież teraz mamy tak wielu młodych, że aż prosi się o kogoś takiego.
0
@maroon Tytuł? Dzięki
10
@Rewolucja123 Swoją drogą, przecież bez względu na ustawienie drużyny, takie trójkąty będą się robiły.
0
@FC1899Barca Ok. Może po prostu fakt, że serial dobiegł końca, rzutuje na końcową ocenę. Aczkolwiek, ja uważam że nie ma tragedii.
5
Ta druga część, 5 sezonu Dom z papieru, naprawdę bardzo dobra. To najlepsze 5 odcinków, od zakończenia 2 sezonu, zgadzacie się? Muszę przyznać że był moment, kiedy nudził mnie ten serial, ale teraz kiedy obejrzałem ostatni odcinek,, chyba chciałbym kolejnego sezonu.
1
Postać Berlina w serialu Dom z papieru, kapitalna. Świetna gra aktorska, i moja zdecydowanie ulubiona postać. Według mnie wznosi serial na wyższy poziom.
1
Co ciekawego w tv z filmów?
1
@Coutinho007 Ale oni również grają, bez szału dodatkowo. Jesteśmy w dużej przebudowie, ciężko połączyć to z wynikami
0
@Rewolucja123 Hahahha
0
Depay na 9 to nie to. Chyba trzeba dać mu trochę wolności, bliżej skrzydła.
0
Bayern zapłaci rachunki
5
Dembele, co za kolo
0
Ale słaby mecz, o rany
11
Odpaliłem sobie filmik z golami/akcjami Leo z 2021 ( przede wszystkim z Barcelony i kadry), i powiem, że szczęka na podłodze, jak co roku zresztą. Tak porównując z tym filmikiem z gali o Lewandowskim i top golami.. Oczywiście inne pozycje, inne zadania, ale według mnie taki element magii jaką ma Leo, to chyba również argument w wyborze tego najlepszego.
0
I jak dom z papieru?
0
Deulofeu asysta
0
Słabo Leo dzisiaj
0
Na jakim kanale Real?
3
@sopelinho O ch.. chodzi w pierwszym akapicie? Większy sens byłby, gdyby zastąpić "odpadałby", słowem, "rósł ", chyba że nie o to chodzi.
0
@Piernik Dembele jeśli do grudnia nie podpisze kontraktu, to jestem pewien, że nie będzie grał. Spójrz na Moribe. Laporta nie będzie się patyczkował.