kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i kto wygrał?
0
Kto tera? ??????
0
Murański który walczy?
3
@Janiama 3-0 dla nas. Bramka Iliasa.
1
Ilias dzisiaj z golem
2
Zdrowie najważniejsze, ale żal trochę Aguero. W szczególności że jestem pewien że sportowo dalej by się bronił.
1
@Oskar00 Miałem to samo, i nie pamiętam w sumie co dalej.
1
@masq Pensja Dembele powinna być uzależniona, od ilości meczy/czasu kiedy będzie dostępny. Inaczej to nie ma sensu, osobiście niestety bym mu podziękował
14
@IronSanHybrid Przy odrobinie szczęścia, ehhh. Ogólnie Lewy zawiódł mnie
1
@Kgorecki2500 Kapusta z mięsem i ruskie
0
@Lovalo Film świetny. Zakończenie, w pewien sposób każdy inaczej je odczytuje.
0
@Geble Też tak myślę. Innego wytłumaczenia nie ma.
0
@Momals11 XDD. Powiedz że to fejk?
1
@amanter Ale to ma się nie rwać do meczu o rozstawienie w barażach?
0
@MysticCat Bo jest kapitalnym piłkarzem
3
Nawet jeżeli decyzja o posadzeniu Lewego na ławce, to była decyzja Sousy,to Robert zawiódłby mnie. Kapitan, lider, najlepszy piłkarz, musi zagrać w takim meczu. A jeżeli to była decyzja Lewego, to już naprawdę katastrofa. Uwielbiam Roberta, ale takich meczy się nie odpuszcza, kapitanie.
0
Jesteśmy teraz rozstawieni, czy jeszcze Belgia musi strzelić?
0
@EldoradoHaze Wstawaj
0
@Persyfl Irytująca? Znasz się z nią pewnie, skoro tak piszesz
3
@Pawlak1992 Ale jazz, ale jazz. A mi wpadła do głowy i cały czas hardkorowo pada deszcz
0
Dobrze byłoby pozyskać Adeyemiego, w Sterlinga raczej nie wierzę. Niestety ale obecnie w ataku Barcelony straszna impotencja
0
Piątek wow wow wow
1
Śpiewał, ufffffff
0
Ten Alves w koszulce Barcelony z tym uśmieszkiem, to w sumie w ch. j cieszy człowieka
10
@Kgorecki2500 38%, tak przypuszczam
1
@baartekk97 Jeżeli będzie możliwość (środki), to brać Sterlinga i pożegnać Dembele.
5
@baartekk97 Ale Sterling stylem gry bardziej przypomina piłkarzy z Ameryki Południowej, czy Hiszpanii.
2
@Momals11 Messi od odejścia z Barcelony; to samo
1
@TheNekro94 A ok, chyba odpalam. Chociaż szkoda że bez Peñi, jakoś polubiłem tą postać.
0
@TheNekro94 Postać agenta Peñy dalej jest tam obecna?