0

No i kto wygrał?

0

Kto tera? ??????

0

Murański który walczy?

3

@Janiama 3-0 dla nas. Bramka Iliasa.

1

Ilias dzisiaj z golem

2

Zdrowie najważniejsze, ale żal trochę Aguero. W szczególności że jestem pewien że sportowo dalej by się bronił.

1

@Oskar00 Miałem to samo, i nie pamiętam w sumie co dalej.

1

@masq Pensja Dembele powinna być uzależniona, od ilości meczy/czasu kiedy będzie dostępny. Inaczej to nie ma sensu, osobiście niestety bym mu podziękował

14

@IronSanHybrid Przy odrobinie szczęścia, ehhh. Ogólnie Lewy zawiódł mnie

1

@Kgorecki2500 Kapusta z mięsem i ruskie

0

@Lovalo Film świetny. Zakończenie, w pewien sposób każdy inaczej je odczytuje.

0

@Geble Też tak myślę. Innego wytłumaczenia nie ma.

0

@Momals11 XDD. Powiedz że to fejk?

1

@amanter Ale to ma się nie rwać do meczu o rozstawienie w barażach?

0

@MysticCat Bo jest kapitalnym piłkarzem

3

Nawet jeżeli decyzja o posadzeniu Lewego na ławce, to była decyzja Sousy,to Robert zawiódłby mnie. Kapitan, lider, najlepszy piłkarz, musi zagrać w takim meczu. A jeżeli to była decyzja Lewego, to już naprawdę katastrofa. Uwielbiam Roberta, ale takich meczy się nie odpuszcza, kapitanie.

0

Jesteśmy teraz rozstawieni, czy jeszcze Belgia musi strzelić?

0

@EldoradoHaze Wstawaj

0

@Persyfl Irytująca? Znasz się z nią pewnie, skoro tak piszesz

3

@Pawlak1992 Ale jazz, ale jazz. A mi wpadła do głowy i cały czas hardkorowo pada deszcz

0

Dobrze byłoby pozyskać Adeyemiego, w Sterlinga raczej nie wierzę. Niestety ale obecnie w ataku Barcelony straszna impotencja

0

Piątek wow wow wow

1

Śpiewał, ufffffff

0

Ten Alves w koszulce Barcelony z tym uśmieszkiem, to w sumie w ch. j cieszy człowieka

10

@Kgorecki2500 38%, tak przypuszczam

1

@baartekk97 Jeżeli będzie możliwość (środki), to brać Sterlinga i pożegnać Dembele.

5

@baartekk97 Ale Sterling stylem gry bardziej przypomina piłkarzy z Ameryki Południowej, czy Hiszpanii.

2

@Momals11 Messi od odejścia z Barcelony; to samo

1

@TheNekro94 A ok, chyba odpalam. Chociaż szkoda że bez Peñi, jakoś polubiłem tą postać.

0

@TheNekro94 Postać agenta Peñy dalej jest tam obecna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?