0

@qbuteq Właśnie się zastanawiam czy się brać za to

2

Dopiero teraz skończyłem oglądać Narcos (te 3 pierwsze sezony w Kolumbii), i woow. Naprawdę lepszego serialu nie oglądałem. Niepowtarzalny klimat, i świetna gra aktorska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sau_Ron Grozi. Oglądanie słabej Barcelony

0

Chciałem skrzydłowego w styczniu, i boję się że właśnie go dostaliśmy.

27

Ależ wrażenie robią zdjęcia z marszu Niepodległości. Szczególnie idące rodziny, z dumnie powiewającą biało-czerwoną flagą. Aż człowiek żałuje że go tam nie ma. Piękny symbol patriotyzmu. Niech żyje Polska!!!

2

@kuz Trincao z Bragi? Przyznaj czy oglądałeś tą Brage, czy po prostu był duży hype na gościa?

0

Mam nadzieję że z Trincao to żart. Gość miał zero przebojowości, nie był mega szybki, po prostu średni skrzydłowy. Już bez jaj, mam dość kolejnych średniaków w Barcelonie, zdecydowanie wolę już chłopaków z rezerw.

0

@Janiama Ale żeby na boisku wszystko grało, być może trzeba zacząć od szatni.

0

@Janiama A ja myślę że to dobre decyzje. W szatni jest wielu młodych, którzy lepiej żeby nie wzbijali się ponad ziemię. Taka krótka ręka Xaviego, w tym momencie w jakim jest Barca, może pomóc.

0

@IronSanHybrid Zależy jak duże byłoby to wsparcie. Bo jeżeli ma to być symboliczne kilkadziesiąt osób, to lepiej podziękować.

6

@prokofiew Proszę nie pisz nic więcej

5

@tbas U Setiena miał fajny moment.

0

Ilu obecnie żołnierzy jest na granicy? Jest jakieś info?

2

@Przemek2323 "Bez konta, prawa jazdy, rodziny, pozbawiony umiejętności zadbania o siebie", to są jakieś wyznaczniki życia?

0

Na ile wypada Ansu?

0

Co z Ansu, nie oglądam?

1

Zazwyczaj co do kwestii związanych z Barceloną jestem pesymistą, ale w przypadku Xaviego, jestem wielkim optymistą. Nie wiem jak, ale mu się uda.

0

@FC1899Barca O matko. Jakie idiotyczne głupoty

0

Xavi wierzę w ciebie. Jak nie ty, to kto? Bardzo się cieszę, powodzenia

0

@TheNekro94 Przejeżdżałem pare h temu

0

Nie no w styczniu trzeba wzmocnić przód, liczę że Laporta coś ogarnie. Depay i Ansu to mało

0

Dobrze że kontraktu jeszcze nie przedłużył

1

Jak tutaj trener ma budować skład, skoro cały czas Dembele wypada, Aguero, itd. Szukać skrzydłowego, a Dembele dziękować już.

5

@macio_944 I Tusk. Pierwszy to napisałem

0

@patrykzmc2000 Cavani, w sumie chętnie. Sterling marzenie.

0

@Rewolucja123 Co najwyżej na odwrót

2

Xavi działaj!! Jestem bardzo, bardzo ciekaw, jego pracy. Coś mi cicho mówi, next Guardiola.

0

Jakie autko tak w granicach 20-25tyś jest godne uwagi? Co polecacie?

0

Wszystko załatwione, wszystko,,,, jeszcze tylko Al Sadd się zgodzić musi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?