kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq Właśnie się zastanawiam czy się brać za to
2
Dopiero teraz skończyłem oglądać Narcos (te 3 pierwsze sezony w Kolumbii), i woow. Naprawdę lepszego serialu nie oglądałem. Niepowtarzalny klimat, i świetna gra aktorska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sau_Ron Grozi. Oglądanie słabej Barcelony
0
Chciałem skrzydłowego w styczniu, i boję się że właśnie go dostaliśmy.
27
Ależ wrażenie robią zdjęcia z marszu Niepodległości. Szczególnie idące rodziny, z dumnie powiewającą biało-czerwoną flagą. Aż człowiek żałuje że go tam nie ma. Piękny symbol patriotyzmu. Niech żyje Polska!!!
2
@kuz Trincao z Bragi? Przyznaj czy oglądałeś tą Brage, czy po prostu był duży hype na gościa?
0
Mam nadzieję że z Trincao to żart. Gość miał zero przebojowości, nie był mega szybki, po prostu średni skrzydłowy. Już bez jaj, mam dość kolejnych średniaków w Barcelonie, zdecydowanie wolę już chłopaków z rezerw.
0
@Janiama Ale żeby na boisku wszystko grało, być może trzeba zacząć od szatni.
0
@Janiama A ja myślę że to dobre decyzje. W szatni jest wielu młodych, którzy lepiej żeby nie wzbijali się ponad ziemię. Taka krótka ręka Xaviego, w tym momencie w jakim jest Barca, może pomóc.
0
@IronSanHybrid Zależy jak duże byłoby to wsparcie. Bo jeżeli ma to być symboliczne kilkadziesiąt osób, to lepiej podziękować.
6
@prokofiew Proszę nie pisz nic więcej
5
@tbas U Setiena miał fajny moment.
0
Ilu obecnie żołnierzy jest na granicy? Jest jakieś info?
2
@Przemek2323 "Bez konta, prawa jazdy, rodziny, pozbawiony umiejętności zadbania o siebie", to są jakieś wyznaczniki życia?
0
Na ile wypada Ansu?
0
Co z Ansu, nie oglądam?
1
Zazwyczaj co do kwestii związanych z Barceloną jestem pesymistą, ale w przypadku Xaviego, jestem wielkim optymistą. Nie wiem jak, ale mu się uda.
0
@FC1899Barca O matko. Jakie idiotyczne głupoty
0
Xavi wierzę w ciebie. Jak nie ty, to kto? Bardzo się cieszę, powodzenia
0
@TheNekro94 Przejeżdżałem pare h temu
0
Nie no w styczniu trzeba wzmocnić przód, liczę że Laporta coś ogarnie. Depay i Ansu to mało
0
Dobrze że kontraktu jeszcze nie przedłużył
1
Jak tutaj trener ma budować skład, skoro cały czas Dembele wypada, Aguero, itd. Szukać skrzydłowego, a Dembele dziękować już.
5
@macio_944 I Tusk. Pierwszy to napisałem
0
@patrykzmc2000 Cavani, w sumie chętnie. Sterling marzenie.
0
@Rewolucja123 Co najwyżej na odwrót
2
Xavi działaj!! Jestem bardzo, bardzo ciekaw, jego pracy. Coś mi cicho mówi, next Guardiola.
0
Jakie autko tak w granicach 20-25tyś jest godne uwagi? Co polecacie?
0
Wszystko załatwione, wszystko,,,, jeszcze tylko Al Sadd się zgodzić musi