1

@Majkel34 A Władimir?

2

@Mario96w Zaklęta miotła, według mnie najlepsza

2

@Adi123456789 Ciekawy przypadek Benjamina Butona

3

@Sau_Ron Pulp Fiction, coś kapitalnego

13

@Janas11224 Arthur pewnie 100%.

3

To jest tragedia

9

O Koemanie mówmy dużo, bo faktycznie odwala, ale oddajmy mu też że zrezygnował z Pjanicia(czego według mnie nie zrobiłby żaden trener od czasów Guardioli), a daje minuty Gaviemu, Nico. Wcześniej postawił na Pedriego i Moribe. Co by nie mówić Mingueza i Araujo też urośli piłkarską, Koeman posadził od tak Lengleta.

0

@zenoowity A do kiedy kontrakt ma?

0

Swoją drogą, ciekaw jestem czy w całym zarządzie jest chociaż jedna osoba, która zadała pytanie; "A p ch. j nowy kontrakt dla Roberto"

1

@Bobo25 No ale co do tego ma TVP Sport, które co do skoków ma ogromne jednak tradycję? Trochę również pomogli w budowie tej pięknej dyscyplinie

2

@Vebrol No ale serio myślisz że względy polityczne były tu nie istotne?

0

A IO gdzie w tv?

0

@AmigoBlancos Szkoda że trafił na Real który nie miał nic do gadania przy Barcelonie.

2

Tak szczerze, nigdy nie miałem Lucho za wybitnego taktyka. Mega go szanowałem i lubiłem w Barcelonie, ale uważałem że jedzie na MSN, co trochę się później mu odbiło. Ale przez pracę w Hiszpanii, co raz bardziej go doceniam.

0

My ogólnie pomoc mamy naprawdę ciekawą;Frenkie, Pedri, Busi, Gavi, Nico,no ale,,, obrona dno, brakuje lidera. W ataku zbyt dużo kontuzji, a i z jakością różnie.

20

Enrique w kadrze wprowadza więcej młodych z Barcelony, niż jak był tutaj trenerem

0

Ćwiąkała mówił o Emerym w kontekście Barcelony. W pierwszym momencie faktycznie wydaje się to dziwne, ale biorąc pod uwagę sytuację i miejsce Barcelony, to czemu nie? To na pewno świetny trener, ok przygody z Arsenałem i PSG, bardzo średnio.

2

@FCB24 Jest w topie rozgrywających? No nie wiem, no nie wiem

7

Powiem wam panowie kończy się wesele(poprawiny), i cholernie przykro od czwartku nowa praca w Niemczech. Trzymajcie się mordy, z wami raźniej.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Janiama Nie ma co wierzyć w takie info że tylko 2,5 mln. Skąd niby takie informacje na zewnątrz

0

A ja się przyłączam do osób które nie chcą oglądać Barcelony w LE. Chyba że graliby sami młodzi/wychowankowie. Gra Barcelony w niższych europejskich rozgrywkach niż LM, to poniekąd strzał w policzek, chociaż tradycyjnie w LM, co roku również dostajemy. I nie piszcie że gra w LE to przecież dodatkowe zarobki, i dalej puchary,,, Barcelone którą znamy od lat kojarzymy z Champions League, i niech tak zostanie.

0

@barcelonaLM I się należy cieszyć z tego

3

Ale to powołanie Gaviego to mnie zaskoczyło. Enrique swój chłop

0

@Transu96 Haaland za friko? Chyba nie

0

@KrystianR Wczoraj przy pierwszej bramce dał dupy. Kolejny raz po krótkim.

1

@Pogba Nie chciałem pisać tego wprost.

0

Wiem że główną przyczyną, rok w rok traconych bramek/blamaży jest obrona, ale ter Stegen też jest poniekąd mianownikiem tych wysokich klęsk. Osobiście uważam że już od dłuższego czasu nie daje nic ponad, coś ekstra. Oczywiście jest pewniejszym punktem od Neto/Cillessena, ale niestety odbiega od Courtois, Neura, a nawet wielu bramkarzy z ligi angielskiej.

0

@Gaz A przypomnij wynik Juve z Porto?

19

Gdyby każdy Ronald, był jak Araujo, i gdyby każdy de Jong, był jak Frenkie. ~kamilop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?