7

@Kgorecki2500 Xd i nawet 20 znaków

0

@batoon No i 15 znaków

8

Dawaj Ansu, to musi być twój sezon. Inni mogą kupować Mbappe, my mamy ciebie

0

Zacząłem naprawdę szanować Pereza, na pewno go doceniać. Ale jak po tym wszystkim, o czym ciągle mówił, wyłoży 200mln za piłkarza.. Trochę można czuć się oszukanym

0

@Robert1603 Słabsza liga, tam będzie strzelał. LM? Zagadka

3

Szczerze, jestem mega wkurzony że Mbappe pójdzie do Realu. Możecie pisać że to dobrze dla ligi, ale ch. jowo dla nas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

@zadafcb I jeszcze ma swoich zwolenników. Masakra

0

Levante nie zepsujcie mi poniedziałku

0

@barcelonaLM Jak można coś takiego powiedzieć

7

Naiwnie, ale liczę że Ansu jakimś cudem odczaruje naszą grę. Weźmie ciężar piłki na siebie. W nim upatruje nadzieję.

0

@Coutinho007 Czekam na Ansu. Jak młody nie pomoże, to powrót do 3-5-2

5

Braithwaite może i strzelił te 2 brameczki, i pomaga w pressingu,, ale po prostu jak najmniej go na boisku, proszę. Strasznie nieporadny gracz. Również więcej oczekuję od Griezmanna. Messiego już nie ma, możesz Antoine grać gdzie tylko chcesz, ale weź ciężar gry na siebie. I śmieszy mnie jak ktoś skreśla Erica, gość ma fajny potencjał, i wystarczy że poprawi się fizycznie.

2

@GeneralXavi Athletic był wczoraj nawet lepszy. Jeszcze niedawno lekko ich pokonaliśmy w finale PK, jeszcze z Leo. Ale mimo wszystko, wczoraj zagraliśmy bardzo kiepsko

0

Szkoda straconych punktów już w drugiej kolejce, a już niedługo Sevilla. Cieszy punkt, martwi gra.

0

@Rewolucja123 Mimo że uwielbiam Araujo, to pełna zgoda w tym co napisałeś.

0

@blue_shark No raczej tak. Wątpię że Depay teraz by inwestował w takie buciki.

0

@Kapitan hawk Na pewno to nie są jego

2

Barcelona nawet bez Leo, dalej ma fejm, i dalej jest uwielbianym klubem

1

Ja idąc na taki koncert chciałbym się pobawić, posłuchać przebojów. A nie ciągle i wszędzie słuchać wciskania polityki

12

Kapustka, Cebula, Rosołek, Sałatka, mamy naprawdę dobrych piłkarzy:)

0

Jak Vadis grał w Legii, to Raków był w której lidze?

0

@Garbatyy No i co? Nie wykluczam że przedłuży kontrakt z PSG, tak jak kiedyś Neymar. Jest młody dalej.

0

@Image Jakie głupoty? Haaland pewnie pójdzie do Anglii/Bayern. A Mbappe nie zdziwię się jak przedłuży kontrakt. I gdzie tu głupoty?

0

A ja jestem wręcz pewny, że Haaland nigdy nie trafi do Realu, a Mbappe, może za kilka lat

0

@Kamiloza91 Jak mecz Barcelony/Polski, to oczywiście oglądam ich. A że jestem fanem Tarantino, to być może w innym przypadku film

0

@Coutinho007 Szczerze, akurat pomocnik by się przydał. Chociaż wiem że są Gavi i Nico. Ciężka sprawa w sumie, przede wszystkim ustalić to z Koemanem, żeby nie było jak z Pjaniciem. Aczkolwiek to i tak pewnie brednie mediów.

0

@amanter Roberto mówił otwarcie w wywiadzie że obniży, Alba też
Co do Busiego nie mam wątpliwości. Spokojnie.

0

@Janiama Stanowskiego się miło słucha, ma ciekawe opinie. A sam wywiad niezły

0

@Lisek Ale problem z rejestracją graczy, to nie do końca związek z problemami finansowymi Barcy. Po prostu od górnie jest pewien limit, a my wyraźnie go przekraczaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?