kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ogóle śledzi ktoś Martiala w United? Pamiętam że z 2-3 lata temu, dość ciekawy był to chłopak, a teraz podobno zjazd straszny nie?
3
@talizmo XD no i xd
0
@Jakchcesz Nie odnoszę się do tej kontuzji, ale trzeba mieć na uwadze że Araujo miewał częste urazy, i to na pewno jest jakiś problem.
3
@Jakchcesz Ok, ale czy kłamstwem jest, że często łapie kontuzje/urazy?
0
@El dominatore Hahaha, przecież gość jest tak daremny, że skrzydło to ostatnia pozycja gdzie powinien grać. PS. To było dowcipne
8
@El dominatore Trincao-robienie wiatru,, wybierz jedno
0
@Sau_Ron Nie w takim składzie, tu same rezerwy prawie. Dodatkowo Riki i Luuk, i 4 stoperów. PS. Ale rywal również osłabiony chyba
2
Ja uważam, że sukcesem będzie jak nie przegramy w tym składzie. Rok temu większość mogła marzyć o 1 drużynie+Luuk na szpicy.
5
Dać zaufanie Luukowi, i mamy naszego Hallanda
2
Kokoooo hammmmmm
5
No to koledzy, szczęśliwego nowego roku! Niech nadchodzący, będzie taki, o jakim marzycie.
0
@taris I szkoda że to nie Enrique
0
E no Enrique ładnie śpiewa:)
0
@Leooo klin klinem
0
Na HBO 2 trylogia kac vegas
0
Jak myślicie, który Polski artysta muzyczny, ma najwięcej tzw. "hitów". Maryla, czy śp. Krawczyk? Może jeszcze ktoś inny?
0
@Derean No niestety, ale może być więcej
0
Mam nadzieję że przełożą nam mecz, szkoda byłoby stracić pkt, z dość łatwym rywalem
0
Morata gdyby miał lepszą skuteczność, to naprawdę fajny napastnik. W reprezentacji Hiszpanii jego gra mi się podobała
0
@Rewolucja123 No jasne, ale wzmocnienie obrony to raczej transfery za free, np. Azpi, Christiansen itd., w przypadku Barcelony. PS. Skrzypkowi dzisiaj są najważniejsi, topowi.
0
@El dominatore Bryan to bardzo młody gracz, co ty porównujesz???
0
Szukać teraz jakiegoś skrzydłowego za Dembele. Dzisiaj w piłce, ta pozycja jest kluczowa. Bryan Gil na odbudowanie w Barcelonie, co myślicie?
0
Ja ogólnie cieszę się z odejścia Dembele (szkoda że za darmo). Na Francuzie, żaden trener nie mógł budować drużyny, głównie przez jego niedbalstwo, brak profesjonalizmu. Martwi jedynie fakt, że marnie u nas w ataku. Mam nadzieję, że Ferran to nie zastępstwo Dembele, i doczekamy się jakiegoś skrzydłowego.
0
@Barca1922 Dokładnie, dobrze że odszedł stary Messi.
1
@Colon Piłkarz-Figo
0
@kaamil1910 Torres chyba niedostępny.
0
Kogo widzicie w ataku Barcelony, na najbliższy mecz? Abde i???
0
@Pilka_jest_okragla Pisanie że jest idealny dla każdego trenera, budzi moje wątpliwości. Może się czepiam, ale balonik względem Ferrana jest za duży.
0
@BarcaInfo Ferran fajny chłopak, z potencjałem. Ale nie róbmy z niego Bóg wie kogo.
6
@Vebrol Ale co z tego że nagrywa z Dubaju??? Miał zjechać do Polski specjalnie, bo tobie przeszkadzają palmy w tle?