0

W ogóle śledzi ktoś Martiala w United? Pamiętam że z 2-3 lata temu, dość ciekawy był to chłopak, a teraz podobno zjazd straszny nie?

3

@talizmo XD no i xd

0

@Jakchcesz Nie odnoszę się do tej kontuzji, ale trzeba mieć na uwadze że Araujo miewał częste urazy, i to na pewno jest jakiś problem.

3

@Jakchcesz Ok, ale czy kłamstwem jest, że często łapie kontuzje/urazy?

0

@El dominatore Hahaha, przecież gość jest tak daremny, że skrzydło to ostatnia pozycja gdzie powinien grać. PS. To było dowcipne

8

@El dominatore Trincao-robienie wiatru,, wybierz jedno

0

@Sau_Ron Nie w takim składzie, tu same rezerwy prawie. Dodatkowo Riki i Luuk, i 4 stoperów. PS. Ale rywal również osłabiony chyba

2

Ja uważam, że sukcesem będzie jak nie przegramy w tym składzie. Rok temu większość mogła marzyć o 1 drużynie+Luuk na szpicy.

5

Dać zaufanie Luukowi, i mamy naszego Hallanda

2

Kokoooo hammmmmm

5

No to koledzy, szczęśliwego nowego roku! Niech nadchodzący, będzie taki, o jakim marzycie.

0

@taris I szkoda że to nie Enrique

0

E no Enrique ładnie śpiewa:)

0

@Leooo klin klinem

0

Na HBO 2 trylogia kac vegas

0

Jak myślicie, który Polski artysta muzyczny, ma najwięcej tzw. "hitów". Maryla, czy śp. Krawczyk? Może jeszcze ktoś inny?

0

@Derean No niestety, ale może być więcej

0

Mam nadzieję że przełożą nam mecz, szkoda byłoby stracić pkt, z dość łatwym rywalem

0

Morata gdyby miał lepszą skuteczność, to naprawdę fajny napastnik. W reprezentacji Hiszpanii jego gra mi się podobała

0

@Rewolucja123 No jasne, ale wzmocnienie obrony to raczej transfery za free, np. Azpi, Christiansen itd., w przypadku Barcelony. PS. Skrzypkowi dzisiaj są najważniejsi, topowi.

0

@El dominatore Bryan to bardzo młody gracz, co ty porównujesz???

0

Szukać teraz jakiegoś skrzydłowego za Dembele. Dzisiaj w piłce, ta pozycja jest kluczowa. Bryan Gil na odbudowanie w Barcelonie, co myślicie?

0

Ja ogólnie cieszę się z odejścia Dembele (szkoda że za darmo). Na Francuzie, żaden trener nie mógł budować drużyny, głównie przez jego niedbalstwo, brak profesjonalizmu. Martwi jedynie fakt, że marnie u nas w ataku. Mam nadzieję, że Ferran to nie zastępstwo Dembele, i doczekamy się jakiegoś skrzydłowego.

0

@Barca1922 Dokładnie, dobrze że odszedł stary Messi.

1

@Colon Piłkarz-Figo

0

@kaamil1910 Torres chyba niedostępny.

0

Kogo widzicie w ataku Barcelony, na najbliższy mecz? Abde i???

0

@Pilka_jest_okragla Pisanie że jest idealny dla każdego trenera, budzi moje wątpliwości. Może się czepiam, ale balonik względem Ferrana jest za duży.

0

@BarcaInfo Ferran fajny chłopak, z potencjałem. Ale nie róbmy z niego Bóg wie kogo.

6

@Vebrol Ale co z tego że nagrywa z Dubaju??? Miał zjechać do Polski specjalnie, bo tobie przeszkadzają palmy w tle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?