1

@macio_944 Jestem w trakcie oglądania, serial kozak. Aż nie chcę żeby się skończył.

0

@macio_944 Nie osądzam, piszę tylko moją opinię. Leo wygląda kiepsko, a mamy połowę lutego. Kiedy go chwalę, to chwalę.

0

@Encore Nie ma rytmu, ok. Ale my mamy połowę lutego, długo tłumaczyłem sobie że to początki, brak przygotowania itd. Wierzę że Messi się odbuduje, ale to nie jest tak że strzeli pięknego gola, i będzie że piszę bzdury. Leo wygląda dużo gorzej, może to brak koncentracji, nwm.

0

@amanter Ok, mój wniosek; Leo jest w słabej formie.

0

@amanter Za Tuchela. Nie mówię wybitnie, ale lepiej. Gra była bardziej bezpośrednia i na pewno szybsza. Jestem wielkim kibicem Leo, ale to moja opinia.

0

@Momals11 Byli w finale i półfinale LM, jakoś teraz tego nie widzę.

0

Wiem że wiek itd. ale Messi wygląda jakoś tak słabo dynamicznie i szybkościowo. Długo go broniłem, ale nwm czy PSG bez niego nie grało lepiej

3

@Zoker Na pewno przegrywał? Czy przypadkiem nie miał kontuzji, i Dest wtedy wskoczył do gry?

0

@maroon Haha ciekawe skąd ty wiesz jaką on miał ksywkę, albo inaczej dlaczego akurat taką

0

W przerwie w pracy wszedłem sobie na strone adidasa heheh

0

@macio_944 Ja. Idelany serial dla mnie, jestem przy 3 sezonie. Aż żal będzie jak Carell odejdzie.

8

W środku pola zjedliśmy Atletico, i Frenkie miał ogromny w tym udział. Miałem wrażenie że grając obok Busiego, czuł się dzisiaj bardzo pewnie, chyba grał trochę głębiej. Pedri dzisiaj chyba najsłabiej z pomocy.

0

@MarioVeB! Mimo wszystko na plus, faul głupi, w szczególności w dobie varu.

2

@PatrykBarca Lubię Ferrana, ale bez przesady. Gdybym miał wskazać najsłabszego z ofensywy, to właśnie on. Chodzi mi o dzisiaj

0

Dawać mnie Real

0

De Jong dzisiaj extra, trochę Ferran zagubiony.

0

Świetny mecz. Wowww

0

@hayek Ta 75,na pewno

4

@barcelonaLM Oby nie wracał już

3

Neymar 30 lat, jak czas zapieprza. Przed oczami mam główny artykuł na stronie, z Neymarem w koszulce Barcelony.

0

@Rewolucja123 Co nie zmienia faktu; Courtois top!

0

@derlysy1979 Ja np. za postawę w wywiadach.

0

Adama i Auba już w Barcelonie w fifie?

0

@RobiS 2 lata od razu

0

@GeneralXavi Ostatnio dobrze się go słucha, zwłaszcza w KS.

1

@Compadre Gość powinien zrobić o wiele większą karierę.

0

Jeżeli ma to być Auba, to trzymam kciuki że już nikogo nie kupią dzisiaj.

6

Dawać Parejo i Williana. Tzw. Zestaw Valverde

4

Wolałbym Wernera. Mimo że więcej się po nim spodziewałem w Chelsea

1

@Rewolucja123 Niestety nie mamy nikogo w drużynie kto da 20-30 goli, a bez tego ani rusz z poważną piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?