kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
0
@Zoker Tak już wiem, przeczytałem sobie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@macio_944 A to jest pozytywne truchtanie?
0
Czemu tam faulu nie było?
1
Swoją drogą Nico w ogóle ostatnio zawodzi, troszkę chłopak stanął w miejscu.
0
@Rewolucja123 Bo Pique i Busi trochę podciągają do góry. Jeszcze Auba i Alba, ale klub szuka 9 i lewego obrońcy.
0
@Medium Osobiście lubię takie klimatyczne filmy
0
Po raz kolejny oglądam "O północy w Paryżu", i dalej podkład muzyczny tego filmu mnie zachwyca.
0
@ArterkHD 20 lat ma, znajomy jest młodszy, ja nic nie dostałem również
0
@kuz Tzn? Kolega dostał na jakieś szkolenie
0
Dostał ktoś wezwanie na szkolenia wojskowe?
2
@Abominacja To że jestem Polakiem
1
@Pawel13sz Jak on zawsze broni Zibiego
2
O Bosak teraz ładnie w Sejmie powiedział
0
@tomek8756 Bardzo lubię tą aktorkę,,a film,, "Jeszcze dłuższe zaręczyny"
0
@masq Christensen, może Ginter/Romagnoli, kończą się im kontrakty, więc nie widzę sensu wydawać fortunę na Kounde czy de Ligta
3
@Comentateiro Ale gdyby te słowa powiedział np. Donald Tusk, twoja reakcja byłaby inna. A przecież nie wydaje się to niemożliwe, aby np. opozycja poparła taki pomysł.
0
@kkbarca Mattijas Ginter
0
@Criss18Barca Ojj ale lubię tego słuchać, a miałem iść spać:)
0
@Messibestplayerintheworld Isak mało strzela
2
@MarioVeB! Środkowy obrońca, prawy obrońca i rywal dla Alby. 3-4 wzmocnienia obrony będą, niemal pewny jestem. Kilku ciekawym obrońcą kończą się kontakty, i są w zasięgu Barcelony.
0
@ProMILs No ale w końcu trzeba zacząć.
0
@Rewolucja123 Dokładnie. O ile powiedzmy że Traore miło mnie zaskoczył w tych 2 pierwszych meczach, o tyle dalej uważam że jest bardzo ograniczonym skrzydłowym.
0
@MarioVeB! Gorszy okres (głównie przez kontuzje) Ramosa w PSG, już wam całkowicie zasłania jego wybitną karierę. Strzelanie goli może nie jest najważniejsze dla obrońców, ale to niewątpliwie kluczowa umiejętność w dzisiejszym futbolu. I jeszcze raz, powołuje się na słowa choćby rywali Ramosa, którzy mówią jak ciężkim i niewygodnym rywalem jest Sergio. Lewandowski, Chiellini itd.
13
@Comentateiro Serio dajesz tu Kaczyńskiego?
0
@HighestInTheRoom Kończy mu się kontrakt, chyba.
0
@JarekS Tylko w przypadku odejścia Frenkiego. Inaczej będzie tłok w pomocy
0
@Rewolucja123 Nie ma przypadku że zawodnicy mówią, że to właśnie przeciwko Ramosowi gra się najciężej. Trenerzy i piłkarze bardzo cenią Sergio, nawet jego przeciwnicy. Mam wątpliwości czy oglądaliście mecze Realu, kiedy to Ramos był kluczowy dla nich. Ale nie chcę wyjść też na jakiegoś obrońcę Ramosa, bo zachowania jego nie cierpię
0
@MesQueUnClub_87 Jeżeli moja obiektywność cię nie obchodzi, to może bierz pod uwagę że to Ramosa, eksperci uwzględniają w top5/top3 w historii. Tak jak większość kibiców Barcelony, nie lubię Sergio, ale na litość, ile razy człowiek krzyknął k##wa znowu Ramos, ale razy na w Barcelonie brakowało takiego lidera.