5

@Deviler Paryżu. Wszystko na to wskazuje.

1

@Emhyr A gdyby nie kontuzje mógłby mieć jeszcze lepsze. Ale ogólnie zawiódł grą.

0

Co to za źródło ma Romero? Może Laporta zrobił zdjęcia Piniemu

1

@Kidd Dokładnie. Newsy typu "Barcelona jest zainteresowana graczem x" I takie newsy codziennie, w, końcu musi trafić kogoś.

0

@AlexDark00 Jak prześledzisz te wszystkie newsy które daje niemalże codziennie, to zobaczysz ile z nich w ogóle nie pokryło się z prawdą.

0

Te "coś się dzieje" od Romero to takie pitoloki że szok. Spotkania agentów, informacje że Barcelona jest zainteresowana kimś itd. Niby wszyscy uważają go za mega rzetelnego, ale rzucając tyle newsy w końcu trzeba trafić.

0

@cris2706 Trochę pod Leo wybrałeś te statystyki.

0

Co myślicie o Gaya'i i Solerze? Dla mnie Gaya to przyzwoity, solidny gracz, ale nic więcej. Daleko mu do Alby, chociaż w obronie jest stabilniejszy, fakt. Jeżeli ma to być rezerwowy, to ok. Zaś co do Solera, zastanawiam się czy akurat jest nam tak potrzebny. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tych wzmocnień.

0

@Blanco16 Dla mnie średniaki

2

@Comentateiro Dlatego właśnie platforma rządziła 8 lat.

1

@ViscaBocian Nie, PO nie przegrało przez to.

0

Mimo że ogólnie oglądam już coraz mniej Polskiej ekstraklasy, i mimo że właściwie każdej Polskiej drużynie, życzę dobrze... to jednak do Wisły zawsze miałem największy sentyment. Pamiętam za dzieciaka, jak dziadek słuchał w radiu transmisji ich spotkań. Sam mam w głowie Żurawskiego, Uche, braci Brożek, Kube, Głowackiego, Frankowskiego, w barwach Wisły, i wielu innych. Po prostu szkoda, bo ekstraklasa nierozłącznie, kojarzy mi się z Wisłą.

0

@Emhyr Ja myślę że co do Lewego to Borek jest w miarę rzetelnym źródłem. Chociaż pamiętam jakąś wpadke jego. W odróżnieniu od wielu dziennikarzy na świecie, zna się z Robertem.

1

Tą lige mistrzów w przyszłym sezonie bardziej nam Alemany załatwił niż Xavi.

0

Mi szkoda Wisły, zawsze duży sentyment miałem do nich.

0

Oby Wielka Brytania wygrała

0

Tylko Romero to napisał, więc jeszcze dużo się może zmienić

0

@Marcelinho99 Kessie przeciez

1

@Deviler Coutinho

0

@Albatros Nie, ja to lubię

0

Najbardziej zryte komedie?

0

@Kurkmen Oj nie byliby kolego, na pewno nie.

1

@Qba2312 Defensywa to wiadomo, podstawa do wzmocnienia,, ale skrzydłowy też byłby potrzebny

3

Do ataku niech przyjdzie tylko Raphinia i będzie ok. Jak zdrowie dopisze Ansu, to śmiało będzie mógł grać na 9. Dodatkowo jest Auba/Depay

0

@BarcaInfo Ansu to naprawdę zdolny chłopak, mam nadzieję że kontuzje go opuszczą.

0

@Jestjakjest Zobacz ilu w ostatnim czasie młodych weszło do 1 drużyny, ciężko jeszcze kogoś brać, mając już przepych na niektórych pozycjach

0

@zodiak_10 Spokojnie, to śmierdzi sarkazmem..

0

@Ptasior Gole to nie wszystko, liga francuska niestety zweryfikowała Leo.

0

@zodiak_10 Słabizna już, widać było że się kończy jego czas.

0

@Emhyr Bernardo jest nam średnio potrzebny, bardziej skrzydłowy typu Raphinia. Rodri z całym szacunkiem, jest piłkarzem słabszym od Frenkiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?