kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wczoraj urodziny obchodził najwybitniejszy polityk obecnej sceny politycznej, wszystkiego najlepszego dla Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Nie wątpliwe wielki mąż stanu.
4
@PatrykBarca Lautaro to kawał piłkarza, i dziwię się że dalej lecą takie docinki do niego. Kadra, klub, Lautaro gra bardzo fajnie
8
@Comentateiro Taa, a później czekać tydzień na pozwolenie by użyć własnego czołgu. I dodatkowo sprzęt pewnie tylko w Niemczech można kupić.
0
@Pewex Bojan jednak mam wrażenie tknął indywidualnie bardzo wysokiego sufitu, w odróżnieniu od Munira czy Halilovicia którzy byli tylko talentami
0
@fenix1983 Ansu przypadkiem nie z kolanem coś miał?
0
@fenix1983 Ale to inne kontuzje, niestety
0
@Pawlak1992 Z dostępnych opcji, jeden z lepszych kandydatów. Najważniejsze że jest szybki, i potrafi grać piłką co u skrzydłowego najważniejsze. Czy jest idealnym kandydatem, pewnie nie, same predyspozycje myślę że Dembele ma wyższe. Ale jestem pewny że to Brazylijczyk dałby nam więcej, regularnością. Fajny grajek tak napiszę.
0
@jeyx77x Wzmacniać skrzydła kolego trzeba, bezwzględu czy Ansu jest teraz zdrowy czy nie. Odchodzi Dembele, a samo zdrowie Ansu w przeciągu całego sezonu jest znakiem zapytania. To nie jest żadna burza, tylko racjonalne myślenie o zabezpieczeniu składu.
0
Przy budowie składu na następny sezon, mam nadzieję że sztab w pierwszej kolejności uwzględni problemy zdrowotne Ansu. Chłopak ma niesamowite umiejętności, ale nie można budować drużyny na chłopaku który rok jest bez piłki. PS. Oby to były głupie ploty, bo mega żal mi chłopaka.
0
Ter Stegen---Kounde- Christensen- Araujo-- Raphinia--Pedri/Kessie-Frenkie-Gavi--Alba/Alonso--Ansu-Lewandowski. Jak przyjdzie Kounde to przeczuwam grę trójką środkowych obrońców, i Francuz właśnie bliżej prawej strony. Dodatkowo Christensen- chyba też lepiej się czuje w takiej formacji. Lubię Bernardo Silvę, ale według mnie trochę mógłby blokować Pedriego i Gaviego, a osobiście wolę kogoś bardziej dynamicznego i nieprzewidywalnego jak np. Raphinia. Wiem że to wyróżnienie z fusów, i naiwne gdybanie, ale fajnie byłoby taki skład mieć w przyszłym sezonie.
0
Tak naprawdę to głosowanie to wybór mniejszego zła jak dla mnie. #mimowszystkodźwignia
6
@MesQueUnClub96 Jeszcze bodajże Leon zawodowiec ten sam rok. Ale faktycznie zauważyłem to też kiedyś.
0
@ViscaBarca123 No ja się nie zgodzę. Według mnie gość podobny do Ramosa, z lepszą nawet dynamiką. Idealny do gry z trójką z tyłu, a mam przeczucie że Xavi będzie próbował tak grać, mając już Christensena. Zagra również na prawej obronie. To będzie topowy obrońca, a już jest bardzo dobry.
0
Ogólnie spoko duet komentuje
2
@kubix05 O kurde, myślałem że ma z 50+ lekko. Jeden z lepszych polskich aktorów
0
@FCB24 Darwin fajnie się już prezentował w Hiszpanii. To naprawdę ciekawy piłkarz. Dla mnie Jackson nie miał aż takich umiejętności jak Nunez.
1
Mimo asysty to gra Ferrana trochę miałka
2
@endriuuu2 Jeszcze do tego tańczy, ale cringe. W bardziej cywilizowany sposób nie można protestować?
0
@Janiama Tylko gra tragedia. Ale to też kwestia piłkarzy
2
@kkbarca Pełna zgoda. Dzisiaj skład powinno budować się od skrzydłowego. Po odejściu Dembele będzie u nas bieda.
1
@shaun "Nie mam do gościa szacunku" xdd. Uwielbiam te teksty, nawet nie znasz go osobiście, nie miałeś żadnej styczności z tą osobą. No ale gościa nie szanuje.
0
@tomek8756 Neutralny gość, krytykuje każdą stronę, a że więcej głupich rzeczy robi opozycja, to być może częściej jej się obrywa.
0
@ViscaBarca123 Abde zrobił jakiś postęp, względem tego co prezentował w pierwszej drużynie? Nie mówię że źle grał, ale miał jeszcze sporo braków.
2
@bartekvisca Kessie, Christensen, Torre. Cała trójka jest klepnięta, więc nawet media już o tym nie piszą.
2
@pioz123 Co?? Jak to United na gwałt potrzebuje pomocnika, a ten haag jest fanem de Jonga. Ciągnąć kase od Manchesteru, bo raz że mają jej dużo, a dwa że za gorszych graczy płacili krocie
1
Jeżeli Raphinii został rok kontraktu z Leeds, to pal licho niech biorą na rok/dwa Di Marie.
1
@Murazor Pomoc jedynie solidna
1
Bezzębny atak ma Hiszpania. Dzisiaj taki Pedro byłby gwiazdą tej ekipy, zresztą i Barcelony.
1
@Jestjakjest Nie, nie miał bardzo dobrego dryblingu. To nie taki typ skrzydłowego. Wiem że chcielibyśmy by miał większy wachlarz umiejętności, ale niestety Ferran w wielu aspektach jest trochę ograniczony.
1
@Survier Tak jak w Barcelonie po odejściu Dembele