0

@masq Deficyt jest prawych obrońców na rynku.

1

@Eto'o9 R10 Azpi to solidny i nic więcej piłkarz. Nie warto płakać akurat nad nim. Oczywiście Dest i Roberto to gorsi zawodnicy, i obaj powinni być po za klubem, no ale... W ogóle na prawej obronie jest duża pustka na rynku transferowym.

6

@LioMessi10 Spoko ty nie musisz, ale jak wszystko zaplanujesz z partnerką, ogarniesz opiekę dla dziecka, to nie widzę problemu by zorganizować pępkowe czy jakąś mini imprezkę.

0

@Janiama W samym powietrzu podobno lepszy nawet od f-35

28

@Stagiryta Przecież pępkowe nie jest w momencie porodu xddd

0

@JohnnyBarca Najdroższy Lewy na pewno, droższy od Roberta przecież haha

0

Cucurella do niezłej gry w ofensywnie, dołożył poprawę gry w obronie. Ciekawy grajek, no ale teraz każdy z nas mądry.. Ale 60 mln to przesada

0

Ja myślicie jacy kandydaci w 2025 będą w 2 turze prezydenckiej? Pytanie z dvpy oczywiście, ale jestem ciekaw kto na dziś wam się wydaje.

0

@Hubsao Że w Niemczech tak,,o proszę...

0

@Suzu Chyba musi odczekać ileś tam lat od zakończenia kariery

0

Alemany po Laporcie na stanowisku prezydenta Barcelony? Wiem, że to bardzo, bardzo daleko, ale tak tylko rzuciłem.

0

@Huck Proste, no ale niektórzy zarzucają że Depay nie ma ambicji bo chce zostać w Barcelonie xdd.

0

@Kidd W sumie masz rację. Po prostu nie jestem jakimś fanem Szymańskiego

0

@Kidd No nie wiem czy ta liga holenderska jest taka perspektywiczna w tej Europie. Szymański do Holandii to mógł z Legii iść. Obaj z Puigiem to bardzo przereklamowani piłkarze. Prawda jest taka że nikt z nas tej ligi rosyjskiej nie oglądał i na sucho oceniało się Szymańskiego. Widać po grze w kadrze że to ograniczony piłkarz

0

@Janiama Zawsze mógł pójść do Feyenoordu;)

3

@jacobFCB Mimo wszystko Iniesta

0

@Uukasz_93 Dokładnie,,,my dzisiaj nie mamy pojęcia co ludzie wtedy czuli. Żyli w ciągłym strachu przed śmiercią, stratą bliskich. Niemcy trzymali ich pod butem,,,,a dzisiaj jakiś imbecyl napisze no to nie miało sensu, i wraca przed telefon stukać dalej

20

Cześć i chwała Bohaterom!!! Pamiętamy!!!

1

Oooo ale brama Neya

2

@Comentateiro Z całym szacunkiem bo akcja fajna, to już samo wykończenie do pustej wyzwaniem nie było. Mógł nawet kolanem to strzelić

6

Messi Messi Leo Leo

0

Mimo wszystko z Chelsea bym się nie śmiał. Chcieli skrzydłowego, i mają Sterlinga. Półka chyba ta sama co Raphinia, chociaż ostatni sezon cięższy miał Anglik. Co do obrońcy, kupili Koulibaly'ego, Barcelona przecież również go chciała. Dodatkowo wiele nowych informacji i plotek o kolejnych celach The Blues. Jeszcze się okaże że zaraz po Barcelonie to oni będą najaktywniejsi na rynku. A kto wie,, może w pewnych kwestiach Barcelona działała z Chelsea...

1

@skubi99 230 centymetrów

0

@Witekk10 Chyba że dla zasady:)

0

@Sulimo Powtarzam, mało ambitna osoba nie wybrałaby Barcelony w tamtym roku,, idąc na ustępstwa finansowe. Zaryzykował dla tego "projektu". Po za tym to też człowiek, i być może nie chce rok po roku się przeprowadzić do innego miejsca. Ma prawo wypełnić kontakt. Pozdrawiam

1

Ale mnie wkurza pisanie że Depay jest mało ambitny, bo nie chce po roku opuścić Barcelony. Ludzie, pod przykrywką "piłkarzyka/gwiazdeczki", kryje się człowiek. Czemu Holender miałby po roku odejść z Barcelony, do której przyszedł w mega trudnej sytuacji i poszedł na ustępstwa finansowe?? Dodatkowo po tym pierwszym roku być może nie czuje się spełniony, bo kontuzja z pewnością dała mu się we znaki. Został mu rok kontraktu, i z całą pewnością nikt tu z nas nie zabroni mu go wypełnić,,,,a jeżeli ktoś to nazywa brakiem ambicji to gratuluję. To inna sytuacja niż przy np. Umtitim

0

@betonito Czemu mało ambitny? Chce może rywalizować z Lewandowskim i Auba. Kolego, mało ambitny człowiek raczej nie robi takiej kariery jak Depay, nie ryzykuje i nie przychodzi do Barcelony. Czemu po roku miałby odejść??

7

@Witekk10 Nie,,,tym razem nie

0

Niezła minuta Lechii

1

@Kgorecki2500 Team paprykowe,, że jak się przepija czymś gazowanym to tak fajnie piecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?