0

Ajjjj szkoda teraz

0

@Encore Gra w obronie, przyjęcie wow u nich

1

Z Brazylią byłem spokojniejszy. Włosi naprawdę grają super siatkę

5

@FC1899Barca Pieprzony, szary czas wraca

1

@PatrychoO Oblężenie Jadotville, tylko to nie temat II WŚ, ale film godny obejrzenia

1

@Pawlak1992 Mati Borek

0

@Joe_Pesci I tak będzie, tylko dopiero za jakiś czas. A póki czegoś takiego nie ma,,,,,niech się ludzie przyzwyczajają.

0

@Joe_Pesci Tylko pamiętaj że ta kaucja 25 centów jest doliczana do ceny owej butelki. Więc akurat czy tutaj jest coś dziwnego???

0

Mamy finał,,,brawo panowie

8

@Janiama 4-0 Barcelona

5

Dzisiaj jak dzisiaj, ale ten mecz z Bayernem będzie naprawdę cholerną weryfikacją obecnej Barcelony. Ale również weryfikacją samych zawodników; Dembele itd. Oczywiście sam jeden mecz w kwestii sezonu nie znaczy nic, ale mecz z Bayernem mentalnie albo doda nam kopa, ale podetnie skrzydła.

0

@P33ck Jaki wzór na to?

1

Ciekawe czy Villareal utrzymałby się w Ekstraklasie?hm

0

@GCBW Może tak, choć z drugiej strony pamiętam jego początki właśnie na skrzydle, czy choćby mecz w kadrze. Musi złapać trochę równowagi

1

@messi564 Według mnie kwestią czasu jest, aż Alonso wskoczy do pierwszego składu. Skoro Xavi pogroził Albie, młodym Balde, to przy sporych umiejętnościach Alonso, może być ciekawie

1

@GCBW Strasznie nie lubię meczy z Bayernem. Ta ich cholerna solidność i poukładanie.

0

Wczoraj to jedynie Ansu i Kessie chyba nie dojechali to reszty ekipy. Niby Kessie strzelił, ale jakoś nie przekonywał mnie na boisku. Ansu wczoraj zdecydowanie w cieniu Dembele, ale to nic, chłopak na spokojnie musi. I kwestia Frenkiego. Nie zagrał wybitnie,nwm czy zagrał dobrze, ale źle też nie. Na pewno próbował, chciał się pokazać, ale niestety czegoś mu brakuje.

0

Torre wszedł tylko kartkę dać Ferranowi

0

@Janiama 5-0 Barca

0

@Vebrol Dlaczego akurat mecz Barcelony jest pokazywany.

0

Mati ładnie to powiedział, brawo

1

Klasyczna ruleta pchły??? Co kuwa, przecież on tych rulet nie robił jakoś dużo xdd

1

@MrShakira Na lewą obronę Gaya, i pożegnać Albe. Na prawą Foyth, i negocjować z Kante.

0

@Pawlak1992 Bardziej potrzebny defensywny pomocnik, niż ktoś z tej dwójki. Ale Bernardo

0

Za rok kontrakt kończy się Kante, tak sobie głośno myślę.

0

Antony>>>>Sancho

0

@Encore Trochę za krótko,i nie wystarczająco względem oczekiwań

0

Akurat Antony to niezły grajek, i nie ma co wieszać psów akurat na nim. Z niego będą mieć pociechę, jak z Sancho,,,kurna no nie mogę

0

@Kengo W sumie nie wierzę że to powiedział

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?