kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajjjj szkoda teraz
0
@Encore Gra w obronie, przyjęcie wow u nich
1
Z Brazylią byłem spokojniejszy. Włosi naprawdę grają super siatkę
5
@FC1899Barca Pieprzony, szary czas wraca
1
@PatrychoO Oblężenie Jadotville, tylko to nie temat II WŚ, ale film godny obejrzenia
1
@Pawlak1992 Mati Borek
0
@Joe_Pesci I tak będzie, tylko dopiero za jakiś czas. A póki czegoś takiego nie ma,,,,,niech się ludzie przyzwyczajają.
0
@Joe_Pesci Tylko pamiętaj że ta kaucja 25 centów jest doliczana do ceny owej butelki. Więc akurat czy tutaj jest coś dziwnego???
0
Mamy finał,,,brawo panowie
8
@Janiama 4-0 Barcelona
5
Dzisiaj jak dzisiaj, ale ten mecz z Bayernem będzie naprawdę cholerną weryfikacją obecnej Barcelony. Ale również weryfikacją samych zawodników; Dembele itd. Oczywiście sam jeden mecz w kwestii sezonu nie znaczy nic, ale mecz z Bayernem mentalnie albo doda nam kopa, ale podetnie skrzydła.
0
@P33ck Jaki wzór na to?
1
Ciekawe czy Villareal utrzymałby się w Ekstraklasie?hm
0
@GCBW Może tak, choć z drugiej strony pamiętam jego początki właśnie na skrzydle, czy choćby mecz w kadrze. Musi złapać trochę równowagi
1
@messi564 Według mnie kwestią czasu jest, aż Alonso wskoczy do pierwszego składu. Skoro Xavi pogroził Albie, młodym Balde, to przy sporych umiejętnościach Alonso, może być ciekawie
1
@GCBW Strasznie nie lubię meczy z Bayernem. Ta ich cholerna solidność i poukładanie.
0
Wczoraj to jedynie Ansu i Kessie chyba nie dojechali to reszty ekipy. Niby Kessie strzelił, ale jakoś nie przekonywał mnie na boisku. Ansu wczoraj zdecydowanie w cieniu Dembele, ale to nic, chłopak na spokojnie musi. I kwestia Frenkiego. Nie zagrał wybitnie,nwm czy zagrał dobrze, ale źle też nie. Na pewno próbował, chciał się pokazać, ale niestety czegoś mu brakuje.
0
Torre wszedł tylko kartkę dać Ferranowi
0
@Janiama 5-0 Barca
0
@Vebrol Dlaczego akurat mecz Barcelony jest pokazywany.
0
Mati ładnie to powiedział, brawo
1
Klasyczna ruleta pchły??? Co kuwa, przecież on tych rulet nie robił jakoś dużo xdd
1
@MrShakira Na lewą obronę Gaya, i pożegnać Albe. Na prawą Foyth, i negocjować z Kante.
0
@Pawlak1992 Bardziej potrzebny defensywny pomocnik, niż ktoś z tej dwójki. Ale Bernardo
0
Za rok kontrakt kończy się Kante, tak sobie głośno myślę.
0
Antony>>>>Sancho
0
@Encore Trochę za krótko,i nie wystarczająco względem oczekiwań
0
Akurat Antony to niezły grajek, i nie ma co wieszać psów akurat na nim. Z niego będą mieć pociechę, jak z Sancho,,,kurna no nie mogę
0
@Kengo W sumie nie wierzę że to powiedział
0
@adambądkowski93 Siedzę