kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lubię Erica ale mam dość oglądania go w Barcelonie. Niepewny stoper, tykająca bomba. Inigo Martinez loading
0
@Rewolucja123 Jejku ty nie rozumiesz, że my nie oczekujemy zwycięstwa w LM i niewidomo czego jeszcze. Nie wyjście z grupy to już inna bajka, mając tak fajny skład. I dwie czy trzy kontuzje tego nie zmienią.
0
@PatrykBarca Ale czy James był kluczowy w zdobyciu tych trofeów? Ok, Bale bardziej, ale chyba większe mieliśmy oczekiwania?
0
@pt9 Zamienili Ozila i di Marie na Jamesa i Bale, jak dla mnie średni interes
0
@VbamboeB Robisz głupka z siebie? Busi i Pique powinni odchodzić od składu, to raz. Dwa że widziałbym Frenkiego i Kessiego, i chyba wiesz na jakich pozycjach oni grają,,,i wiadome że Kessie nie zastąpi Pique, tylko np. Gaviego
0
Barcelona bardzo potrzebowała skrzydłowego,,,,i człowiek słysząc o Raphinii obejrzał kilka razy Leeds i te legendarne kompilacje na ytb i się nabrał. O ile co do Ferrana byłem sceptyczny od początku, tak o Raphinie byłem spokojny. A jednak, słaby drybling, tych wkręcających się wrzutek mam dość. Barcelona za dużo wtapia na transferach, i dokonuje błędów na rynku. My na rambli możemy gdybać, ale tam dyrektorzy muszą mieć większy plan i pewność co do piłkarzy.
0
@VbamboeB Jasne że nie. Kessie obok Franka, a przed nimi Pedri.
0
Krytykujemy Kessiego i Frenkiego, ale chciałbym żeby otrzymali kilka meczów w pierwszej 11. Busi i Pique mogliby już odpuścić
1
@Rewolucja123 To w LM inaczej gra się w piłkę? Barcelona nigdy nie była w nią mocna xd jak to brzmi. Fajne bronienie Xaviego
1
@Janiama 3-0 Barcelona
1
Nasza pomoc bardzo dobrze dzisiaj wygląda, defensywa daje radę na razie. Ale niestety atak to taka impotencja że szok. Brakuje klasy w przodzie
0
Nie no symulka teraz Raphini
0
Ulubiona pozycja Puyola?? Obrońca, oczywiście......
0
Czemu Wyspy Owcze były w wyższym koszyku niż Słowacja xdd. Swoją drogą grupa marzenie,,,dla wszystkich
2
@Janiama "Gdzie w Mediolanie był Raphinha? Bo grał na lewej stronie a tam nie umie? Czy Xavi kazał mu skakać o tyczce czy grać w piłkę? Czy kazał Xavi Dembele by pierdo... każda akcje? Czy kazał Gaviemu by biegał jak żyd po pustym sklepie?" Sorry, ale jak kilku piłkarzy gra słabo i znika w meczu, to uważam że trener również ponosi za to odpowiedzialność. Choć zgodzę się że tych zmian na ławce trenerskiej w Barcelonie za dużo
0
@MesQueUnClub_87 Nie znam Pitta oczywiście, ale nwm czemu nie wierzę w to
0
@Cotutajsiedzieje Oczywiście,i naprawdę szanuję Leo. To najlepszy piłkarz w historii. Ale kurczę pamiętam jego sezony w Barcelonie w LM, kiedy nam nie szło a Leo często przechodził obok meczu.
0
@D10SLEO Dobra z tym że to hamulcowy to też się nie zgodzę. Ale nie jest już żadnym gwarantem powodzeń w LM.
0
@Deathwing112 Nie chwalę,,,po prostu mam dobrą pamięć, i pamiętam kilka ostatnich lat Leo w LM z mocniejszymi zespołami
0
@D10SLEO Nie hamulcowy, ale od 2015 nie był kluczowy w tych rozgrywkach
7
Ale brameczka Messiego
0
Dzisiaj już tylko możemy dywagować, gdybać,,,gdzie byłaby Barcelona z Jutglà i Abde w tym sezonie;)
0
@Rewolucja123 Nawet gdyby dali tego karnego i było 1-1, dalej byłbym wkur##ony. Zagraliśmy okropnie, zupełnie czegoś innego się spodziewałem. Oczywiście, karny być może dałby nam remis, punkt, lepszą sytuację. Ale tak jak napisał Tomek, brak karnego to nasz najmniejszy problem. Problem jest kolejny coroczny występ w LM.
0
Gra Barcelony wygląda źle??? A to zmieńmy stronami Dembele i Raphinie, taka taktyka
1
@karolup Przede wszystkim jest dużo za wcześnie na coś takiego. Mam dość ciągłych zmian trenerów w Barcelonie. Wymówek z tym składem już nie ma,,ale dajmy Xaviemu jeszcze czas. Ale taki efekt "nowej miotły" z Tuchelem, brzmi ciekawie.
0
@VamosGirl No ale jak on gra?? Znika w trakcie meczu, nie ma diagonalnych podań ehhh Frenkie
0
Swoją drogą, myślę że już w tym miesiącu pojawią się "plotki" o Tuchelu u nas.
0
Niestety nawet jak wygramy z Interem, to może być za mało. Nie wierzę w zwycięstwo z Bayernem, i w pewien sposób od Bayernu jesteśmy zależni. Ogrywający nas Bayern, może do ostatniego meczu w grupie z Interem nie podejść na 100%. Obawiam się że wtopiliśmy w tej grupie
0
Panie Xavi co się dzieje?
0
Dembele sam chyba nie wie co się dzieje,,ale Raphinia kompletnie niewidoczny