kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra chyba TVP to zaplanowała co?
1
@IronSanHybrid Żebyś wiedział,,,, gdyby w tym roku powtórzyli oglądałbym
0
@VegetaPolska Wstawaj
0
Ale słabo to śpiewa
0
@IronSanHybrid Co się tam dzieje? Ja w Zakopanem
0
Nie wierzę że to zaplanowali
0
Haha już tłumaczy,,,
0
Nie wierzę że tvp specjalnie by się na to zgodziła, żeby komuś dogryźć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no, ale sylwestra w tv,,to TVP robi najlepiej
1
@MesQueUnClub96 Laporta chyba go chciał?
0
Dzieje się!!!! Są i oni!
0
@kubix05 Grał papieża Benedykta akurat
0
Bardzo lubiłem i ceniłem papieża Benedykta. Wielka postać, która odeszła wraz z tym rokiem.
1
Przed rozpoczęciem sezonu cieszyliśmy się z opcji, jakie mamy w ataku. Dzisiaj oprócz Lewandowskiego,,nikt nie prezentuje poziomu by grać w wielkim klubie. Najgorsze, że klub nie wyciągnie pewnie konsekwencji względem atakujących. Ansu ma wręcz mandat poselski, Ferran będzie siedział tutaj,,z Dembele chcą kontrakt przedłużyć,,ehh
0
Po sezonie ktoś z czwórki Ansu, Raphinia,Ferran, Dembele musi odejść. Trzymać 4 tak średnich skrzydłowych to grzech.
10
Christensen to naprawdę dobry obrońca. Wciąż relatywnie młody, ten transfer cieszy mocno.
1
@jeyx77x Krótkowzroczność. Olano boki obrony, olano temat następcy Busiego.
0
Gdyby Granerud ustabilizował formę,,a Kobayashi wrócił do niej,,,to ta dwójka mogłaby nieźle rywalizować
0
Super Dawid i Piotrek,,,,ale Granerud walnie z 140
0
Echhhh pieprzone to jest
0
@Emhyr Wydaje mi się że robił te licencje trenerskie, i dodatkowo pracował z niezłymi trenerami w BVB. Kto z Polski jak nie on na asystenta?
1
@Emhyr Podoba, i asystentem ktoś młodszy jak np. Piszczu
0
Przytrzymają Kubackiego
0
@Emhyr Skrzydłowym też nie jest, bo nie wie co to drybling. Ciekawe co on nam daje??
0
@Essos Musiala,Belli,Pedri
1
@koziar Nie powiedziałbym. Dla mnie jest konkretniejszy od Pedriego i Gaviego. Ale mówimy o młodych graczach, bardzo młodych
1
@Comentateiro W ogóle, czy to jest wybitne pokolenie argentyńskiej piłki? Niby tak,,w końcu mistrzowie świata. Ale ciekaw jestem losu wielu tych graczy w klubowej piłce.
1
@TheNekro94 Czyli praktycznie w ogóle, bo już widzę jak jeden zawodnik leci przez całe boisko
0
@Criss18Barca W takim razie jak dostawano się do bramki przeciwnika?