0

Dobra chyba TVP to zaplanowała co?

1

@IronSanHybrid Żebyś wiedział,,,, gdyby w tym roku powtórzyli oglądałbym

0

@VegetaPolska Wstawaj

0

Ale słabo to śpiewa

0

@IronSanHybrid Co się tam dzieje? Ja w Zakopanem

0

Nie wierzę że to zaplanowali

0

Haha już tłumaczy,,,

0

Nie wierzę że tvp specjalnie by się na to zgodziła, żeby komuś dogryźć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no, ale sylwestra w tv,,to TVP robi najlepiej

1

@MesQueUnClub96 Laporta chyba go chciał?

0

Dzieje się!!!! Są i oni!

0

@kubix05 Grał papieża Benedykta akurat

0

Bardzo lubiłem i ceniłem papieża Benedykta. Wielka postać, która odeszła wraz z tym rokiem.

1

Przed rozpoczęciem sezonu cieszyliśmy się z opcji, jakie mamy w ataku. Dzisiaj oprócz Lewandowskiego,,nikt nie prezentuje poziomu by grać w wielkim klubie. Najgorsze, że klub nie wyciągnie pewnie konsekwencji względem atakujących. Ansu ma wręcz mandat poselski, Ferran będzie siedział tutaj,,z Dembele chcą kontrakt przedłużyć,,ehh

0

Po sezonie ktoś z czwórki Ansu, Raphinia,Ferran, Dembele musi odejść. Trzymać 4 tak średnich skrzydłowych to grzech.

10

Christensen to naprawdę dobry obrońca. Wciąż relatywnie młody, ten transfer cieszy mocno.

1

@jeyx77x Krótkowzroczność. Olano boki obrony, olano temat następcy Busiego.

0

Gdyby Granerud ustabilizował formę,,a Kobayashi wrócił do niej,,,to ta dwójka mogłaby nieźle rywalizować

0

Super Dawid i Piotrek,,,,ale Granerud walnie z 140

0

Echhhh pieprzone to jest

0

@Emhyr Wydaje mi się że robił te licencje trenerskie, i dodatkowo pracował z niezłymi trenerami w BVB. Kto z Polski jak nie on na asystenta?

1

@Emhyr Podoba, i asystentem ktoś młodszy jak np. Piszczu

0

Przytrzymają Kubackiego

0

@Emhyr Skrzydłowym też nie jest, bo nie wie co to drybling. Ciekawe co on nam daje??

0

@Essos Musiala,Belli,Pedri

1

@koziar Nie powiedziałbym. Dla mnie jest konkretniejszy od Pedriego i Gaviego. Ale mówimy o młodych graczach, bardzo młodych

1

@Comentateiro W ogóle, czy to jest wybitne pokolenie argentyńskiej piłki? Niby tak,,w końcu mistrzowie świata. Ale ciekaw jestem losu wielu tych graczy w klubowej piłce.

1

@TheNekro94 Czyli praktycznie w ogóle, bo już widzę jak jeden zawodnik leci przez całe boisko

0

@Criss18Barca W takim razie jak dostawano się do bramki przeciwnika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?