1

Alonso to jeszcze niezły gracz,, tylko jakby podawał jak Alba

3

Jesteśmy pierwsi w lidze z jednym remisem,,,a komentarzy z takim wejściem żal

1

@Janiama 4-1 Barcelona

2

@PatrychoO Nie chcę Messiego już w Barcelonie, bo uważam że tworzy się coś innego, nowego. Ale uważaj,,,, jeżeli przyjdzie,,,,to jako kibic Barcelony będę się cieszył z jego goli i asyst.

2

@Neip93 Ojeju jak mało, nie starczyłoby mi do pierwszego

0

@PatrychoO Kessie i Ferran to dwie duże pomyłki, z tym że tego drugiego jeszcze długo będziemy spłacać.

0

@MESSIah16 Argentyna była mocna jedynie w ataku, a i tak ciągnął to Leo, z przebłyskami di Marii czy Kuna. Według mnie finał MŚ to i tak sukces ponad potencjał. Pomoc mizerna, obrona najzwyczajniej słaba

1

@Shadow23FCB Czyli jak co roku

1

@Rust_Cohle Z bąkami tak jest:) Ale jednak przeczucie miałem haha

0

Real dzisiaj wtopi, przeczucie

0

@PatrychoO Maszyna do goli i tyle? Gole to tyle? Gość wygrywa mecze tymi tylko golami i chciałby go każda drużyna mimo że "tylko strzela gole"

0

Szkoda tylko Antony'ego w United. Żeby i on w ten marazm nie popadł jak np. Sancho

4

@Emhyr Bardzo dobry obrońca

1

@LukaszFan Messi poprzedni sezon miał słabiutki, dzisiejszy gol tego nie zmieni

1

@Janiama 4-0 Barcelona

0

Ciekaw jestem dalszych losów Ansu i Ferrana. O ile w przypadku pierwszego, słabą dyspozycje można jeszcze chwilę tłumaczyć kontuzjami/głową,,o tyle Ferran nie ma żadnego alibi. Zawsze za najbardziej przereklamowanego piłkarza miałem Griezmanna, ale Torres depcze mu po piętach. Niby skrzydłowy, a brak dryblingu, szybkości. Egzekutorem też nie jest, możliwe że Barcelona dłużej będzie spłacać jego transfer, niż on w tej Barcelonie będzie.

0

@Janiama Do komunii możesz przystąpić z czystym sumieniem i bez grzechu, i tak sobie myślę skoro księża, papieże spowiadają się częściej niż Zbigniew Boniek ( i chyba ty skoro tak piszesz) to oznacza że wymieniony Boniek grzeszy mniej od papieża? Uważam że to czysta hipokryzja,,,nie wierzysz w Boga, kościół, to po co ci ta komunia w grzechu? I jeszcze chwalenie się tym,,,ja na przykład w ostatnim czasie rzadziej chodzę do kościoła, kryzys wiary,,,ale podejść od tak do komunii?.

0

@Emhyr Valverde chyba też miał sporo, przegrał dopiero mecz ostatni czy przedostatni

2

@koksik2700 Ale to jest żenujące. Albo w ogóle nie przyjmuje tej komunii i nie chodzę do spowiedzi. Jeszcze się tym chwali.

3

@don'T.R.I.P.e A ty to wszystko przeżywasz...

0

@Xwowrak Więc pytanie, PiS samodzielnie?

0

@Kgorecki2500 Nie chce mi się wierzyć w tak szeroką koalicje

0

@macio_944 Patrząc na rywali (oczywiście były też mocne ekipy), to Polska byłaby też nie pokonana z 25 meczy

0

Jak będzie waszym zdaniem wyglądał rząd bo najbliższych wyborach? Jakie koalicje,i kto rządzi? Myślę że dalej PIS,,ale chyba nie samodzielnie.

2

Mieć 4 zawodników którzy na spokojnie mogą zagrać na prawej obronie, i już we wrześniu całej 4 nie mieć z powodu kontuzji.... noż... Strasznie ciężki czas się szykuje

1

@xVENUMx Ale ten czas zapierd..., lada moment październik. Później do wszystkich świętych, i zacznie się okres świąteczny, święta i tak w koło ehh

2

@Antimadridista~ Z sympatii i nostalgii MVP,,,ale lepsze było MSN

0

Ojj nie zdziwię się jak Barcelona już w styczniu po Inigo ruszy. Szkoda tych kontuzji, Kounde i Araujo naprawdę solidnie wyglądali

1

@macio_944 Uważam że miałem rację będąc za ;#MimoWszystkoDuda, w zestawieniu z Trzaskowskim. I się przyznaje, wybór nie idealny, ale lepszego w 2 turze nie było. Przypuszczam że sporo osób jeszcze raz by tak zrobiło, w tym ja. Pozdrawiam

5

@Rewolucja123 Ale taka jest rzeczywistość. Lada posuchy i błędów w szkoleniu.. Być może ważna jest sama kultura piłki nożnej, która u nas nie wygląda optymistycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?