0

@Transu96 Co to ma do tego? Kounde często gra bliżej prawej strony, i na prawej defensywie. Notorycznie i techniczne daje sobie świetnie radę. Araujo to pewniak do gry, jest Pique, Christensen, Eric. Jestem przekonany że na Kounde, Xavi ma jakiś plan.

1

@Jasialdinho To wow,, tylko że Azpi zagra na LO, PO, ŚO

0

Według mnie Kounde w Barcelonie grałby na prawej obronie, chyba że w ogóle będziemy grali na 3 z tyłu, co miałoby sens przy tylu obrońcach. Obawiam się że zmiennikiem/rywalem Alby będzie Azpi.

1

@Pawel13sz Jaki był tytuł tego filmu?

0

@Kwiatek67 Bardzo dobry piłkarz

6

@TR3YWAY W tym przypadku to również głupia opinia:)

5

@ranger3120 xd żartujesz? Nie porównuj tych sytuacji. Tutaj wszystkie media, jednoznacznie piszą jedno,,Lewy w Barcelonie.

0

@Ricc Taakkk i taaakkkk

0

@barcowy1899 Według mnie Kubala i taki Hiszpan chyba z 1948 byli bardziej profesjonalni.

3

Przez ostatnie lata brakowało mi w Barcelonie skrzydłowych. Teraz Raphinia, i daj może zdrowi Dembele i Ansu. Sportowo połączenie Raphinii i Dembele, wow.

1

Pany sorki, to tylko ja se lecę z Majorki do Barcelonki, ale tłoczno ufff

0

@michal26 Ansu i Dembele mają ze zdrowiem problemy, a to nasi jedyni skrzydłowi, Ferran to sam nie wiem już jaka pozycja

1

Nie lubię tego Romero, ale w sprawie Raphinii jakość mu w pełni ufam.

1

@Fido66 Pilotem od tv nie możesz sterować na konsoli, chyba. Od tego raczej masz pada

0

Ciekawe czy City kupi jakiegoś skrzydłowego. Pozbyli się Sane, Ferrana, teraz Sterlinga, i trochę ta pozycja średnio tam wygląda. Grealish to nie skrzydłowy, zresztą jak Foden.

0

@masq Alonso na dzisiaj to najlepszy piłkarz z tej czwórki którą napisałeś. Nie jest idealny, ani najmłodszy, ale w Chelsea grał nie mało, to dobra rezerwa dla Alby

2

@Katalonbar Wiele ekip gra na prawomocnych stoperów

2

Alonso jako zmiennik Alby to świetne rozwiązanie. Gość nie jest idealny, ale my posiadając Albe chcemy uzupełnić tylko lewą stronę, i Marcos to nawet ok opcja. Szybkość, dynamika, gorzej z obroną, no ale... Gorzej jest na prawej obronie, tutaj jest potrzebne wzmocnienie, i zaczynam przypuszczać że Kounde może być rozwiązaniem dla Xaviego włośnie na PO.

1

To jeszcze Lewandowski, Raphinia, i boki obrony i git.

3

@matirix20 Śmiej się z gościa, a jestem pewien że zamknie nam usta. Oceniacie go przez jakąś wpadkę z ostatnich tygodni, a gość jest naprawdę solidny.

0

Frenkie odejdzie, więc pewien Bośniak może go zastąpić

0

@Survier Frenkie, lider reprezentacji Holandii, podstawowy piłkarz Barcelony od 3 lat

3

@LukaszFan Piłkarz który robi wiatr, i indywidualnie jest w stanie zrobić przewagę, jest klubowi potrzebny. Nawet jeśli jego liczby nie powalają. Dembele zdrowy był bardzo pomocny, ale niestety rzadko mogliśmy z niego korzystać.

0

@Wossi61FCB W Bernardo nie wierzę, a Soler według mnie trochę przereklamowany, zobaczymy co czas przyniesie.

1

@Firestone Potrzebny jest prawy obrońca, i zmiennik dla Alby. Wątpię w kolejnego środkowego obrońcę. Trochę obawiam się duetu Alonso-Azpi w Barcelonie.

1

Bardzo cieszą mnie informacje o Raphinii, skrzydłowy jest konieczny. Ciekaw jestem czy po odejściu Frenkiego, klub będzie chciał kupić jeszcze kogoś do pomocy oprócz Kessiego.

2

@Janiama Liczę na Ansu na lewej stronie, i Roberta z Raphinia. Może Ferran się ogarnie...

1

Umówmy się skrzydłowy był konieczny, 60 mln to dużo, ale moglibyśmy nie mieć nikogo

0

@jacobFCB Problem Ferrana nie jest skuteczność, a to że znika w trakcie meczu, i nie ma dobrego dryblingu jak na skrzydłowego. Liczę na przyjście Raphini

0

@Uukasz_93 Ale przecież jest sporo ciekawych programów i z różnych dziedzin sportowych, gdzie zapraszani są ciekawi goście, i niekoniecznie mają duże wyświetlenia ale są. Mam wrażenie że jak ktoś ma problem do KS to właśnie jedzie z takimi głupotami, a nie zobaczy co kanał oferuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?