kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Co to ma do tego? Kounde często gra bliżej prawej strony, i na prawej defensywie. Notorycznie i techniczne daje sobie świetnie radę. Araujo to pewniak do gry, jest Pique, Christensen, Eric. Jestem przekonany że na Kounde, Xavi ma jakiś plan.
1
@Jasialdinho To wow,, tylko że Azpi zagra na LO, PO, ŚO
0
Według mnie Kounde w Barcelonie grałby na prawej obronie, chyba że w ogóle będziemy grali na 3 z tyłu, co miałoby sens przy tylu obrońcach. Obawiam się że zmiennikiem/rywalem Alby będzie Azpi.
1
@Pawel13sz Jaki był tytuł tego filmu?
0
@Kwiatek67 Bardzo dobry piłkarz
6
@TR3YWAY W tym przypadku to również głupia opinia:)
5
@ranger3120 xd żartujesz? Nie porównuj tych sytuacji. Tutaj wszystkie media, jednoznacznie piszą jedno,,Lewy w Barcelonie.
0
@Ricc Taakkk i taaakkkk
0
@barcowy1899 Według mnie Kubala i taki Hiszpan chyba z 1948 byli bardziej profesjonalni.
3
Przez ostatnie lata brakowało mi w Barcelonie skrzydłowych. Teraz Raphinia, i daj może zdrowi Dembele i Ansu. Sportowo połączenie Raphinii i Dembele, wow.
1
Pany sorki, to tylko ja se lecę z Majorki do Barcelonki, ale tłoczno ufff
0
@michal26 Ansu i Dembele mają ze zdrowiem problemy, a to nasi jedyni skrzydłowi, Ferran to sam nie wiem już jaka pozycja
1
Nie lubię tego Romero, ale w sprawie Raphinii jakość mu w pełni ufam.
1
@Fido66 Pilotem od tv nie możesz sterować na konsoli, chyba. Od tego raczej masz pada
0
Ciekawe czy City kupi jakiegoś skrzydłowego. Pozbyli się Sane, Ferrana, teraz Sterlinga, i trochę ta pozycja średnio tam wygląda. Grealish to nie skrzydłowy, zresztą jak Foden.
0
@masq Alonso na dzisiaj to najlepszy piłkarz z tej czwórki którą napisałeś. Nie jest idealny, ani najmłodszy, ale w Chelsea grał nie mało, to dobra rezerwa dla Alby
2
@Katalonbar Wiele ekip gra na prawomocnych stoperów
2
Alonso jako zmiennik Alby to świetne rozwiązanie. Gość nie jest idealny, ale my posiadając Albe chcemy uzupełnić tylko lewą stronę, i Marcos to nawet ok opcja. Szybkość, dynamika, gorzej z obroną, no ale... Gorzej jest na prawej obronie, tutaj jest potrzebne wzmocnienie, i zaczynam przypuszczać że Kounde może być rozwiązaniem dla Xaviego włośnie na PO.
1
To jeszcze Lewandowski, Raphinia, i boki obrony i git.
3
@matirix20 Śmiej się z gościa, a jestem pewien że zamknie nam usta. Oceniacie go przez jakąś wpadkę z ostatnich tygodni, a gość jest naprawdę solidny.
0
Frenkie odejdzie, więc pewien Bośniak może go zastąpić
0
@Survier Frenkie, lider reprezentacji Holandii, podstawowy piłkarz Barcelony od 3 lat
3
@LukaszFan Piłkarz który robi wiatr, i indywidualnie jest w stanie zrobić przewagę, jest klubowi potrzebny. Nawet jeśli jego liczby nie powalają. Dembele zdrowy był bardzo pomocny, ale niestety rzadko mogliśmy z niego korzystać.
0
@Wossi61FCB W Bernardo nie wierzę, a Soler według mnie trochę przereklamowany, zobaczymy co czas przyniesie.
1
@Firestone Potrzebny jest prawy obrońca, i zmiennik dla Alby. Wątpię w kolejnego środkowego obrońcę. Trochę obawiam się duetu Alonso-Azpi w Barcelonie.
1
Bardzo cieszą mnie informacje o Raphinii, skrzydłowy jest konieczny. Ciekaw jestem czy po odejściu Frenkiego, klub będzie chciał kupić jeszcze kogoś do pomocy oprócz Kessiego.
2
@Janiama Liczę na Ansu na lewej stronie, i Roberta z Raphinia. Może Ferran się ogarnie...
1
Umówmy się skrzydłowy był konieczny, 60 mln to dużo, ale moglibyśmy nie mieć nikogo
0
@jacobFCB Problem Ferrana nie jest skuteczność, a to że znika w trakcie meczu, i nie ma dobrego dryblingu jak na skrzydłowego. Liczę na przyjście Raphini
0
@Uukasz_93 Ale przecież jest sporo ciekawych programów i z różnych dziedzin sportowych, gdzie zapraszani są ciekawi goście, i niekoniecznie mają duże wyświetlenia ale są. Mam wrażenie że jak ktoś ma problem do KS to właśnie jedzie z takimi głupotami, a nie zobaczy co kanał oferuje.