0

@Kurkmen Wielkość kraju nie jest jakimś wyznacznikiem bogactwa i siły. A akurat nasze położenie ma nie mniej wad, co zalet.

0

Swoją drogą, ale Brazylia ma obsadzoną ofensywe/atak. Tylu kapitalnych graczy, a miejsc w pierwszym składzie 3/4.

0

@P33ck I to nie pierwszy sezon na fajnym poziomie.

0

Dajcie foto matki Gaviego,dla kolegi

0

@Jestjakjest Taki że nie pamiętam dwóch dobrych meczy w sezonie Nico,nie mówię już o wybitnych

0

@Toretto Co to jest 30 lat w dzisiejszych realiach

0

@Mns21 Na takim gościu można budować obronę. Fajnie byłoby zobaczyć go w Barcelonie.

2

@FC1899Barca Chyba lepiej żeby działały one w Ukrainie, niż kiedyś w Polsce. Bezpieczeństwo i niezawodność Ukrainy jest dla nas bardzo ważna, więc szkoda powielanie tych głupot. Prawdą jest zaś że powinniśmy być lepiej zabezpieczeni zbrojnie. PS. Te czołgi były bardzo stare

0

@maroon Kolego a co to w praktyce oznacza? Raczej gdyby nie było już wstępnych ustaleń, to minister nie pisałby takich rzeczy. Po za tym wiele mediów już o zakupie pisze.

0

@Seledynowy W sumie ma to jakiś sens. Ciekawi mnie ilość i czas realizacji K2 do Polski.

0

@Kurkmen Czyli szykują się 4 typy czołgów w Polsce. Jest gdzieś info ile planują nabyć czołgów K2?

0

@Kurkmen Nie lepiej byłoby iść już w te abramsy, ciekaw jestem czy przez wzgląd na sytuację w Ukrainie, Amerykanie nie mogliby jakoś przyspieszyć dostaw czołgów do Polski. Nie piszę nawet że moglibyśmy dostać jakieś dodatkowe, ale chociaż część tych które kupiliśmy

1

Przychodzą: Lewandowski, Raphinia, Kessie, Christensen, Azpilicueta, Alonso, byłoby ok chyba. W przypadku odejścia de Jonga, powalczyć o Nevesa lub Solera. Zakładam odejście również Dembele.

1

@P33ck Perisić jest naprawdę wartościowym graczem. Zawsze mega doceniałem jego grę, i uważam że jest nie gorszy, od wielu napompowanych piłkarzy. Coś jak Di Maria, zawsze żałowałem że nie grali w Barcelonie

0

@Bruttal Mimo fajnej kasy, zwycięstwo Realu w LM dla kibica Barcelony jest trudne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KrwawiaceoczyVEB W połowie co Keita,, to trochę mało będzie.

0

@RosjaninBut Akurat sojusz z Turcją byłby bardzo rozsądny. Wielkie militarnie państwo, które Rosji byłoby w stanie się przeciwstawić, oczywiście jeżeli by musiało.

0

@Marcelinho99 Kto napisał że Abde to zastępstwo za Dembele, no kto? Czy od tak sam to piszesz?

0

Z tym składem Katalonii, to chyba nawet Polska reprezentacja mogłaby mieć małe kłopoty. Taki średniak, ale gorsze ekipy wchodziły na mistrzostwa.

11

@Kluivert_P Oj dokładnie, dawny Pedro byłby dzisiaj pierwszym wyborem w Barcelonie i kadrze

0

Swoją drogą jak ten Trincao spisywał się w tym sezonie? Fatalnie/bardzo fatalnie, a może średnio?

0

@Rewolucja123 Oczywiście że trzeba mieć różne profile graczy. Ale posiadania jednego skrzydłowego, który jest w stanie robić przewagę grą 1vs1 i dynamiką, to dzisiaj za mało. Ferran tego nie ma, chyba naiwnie liczyłem że będzie taką mobilną 9. Ansu to też inny gracz, ale ciężko budować na nim skład, wiedząc jakie ma problemy zdrowotne. Fajnie byłoby zatrzymać Dembele, i kupić Raphinie. PS. Gnabry nie możliwy do kupienia, chętnie przeczytam jakieś porównania/statystyki możliwych, dostępnych i realnych do kupienia skrzydłowych.

0

@Rewolucja123 Jak Dembele odejdzie to skończy się na Raphinii. Niestety dalej będziemy mieli w składzie jednego skrzydłowego z odejściem i szybkością. Liczyłem że obaj będą cieszyć nas swoją grą w przyszłym sezonie w Barcelonie.

2

@Destroyer_of_Worlds Raphinia chyba też przyjdzie

0

@MarioVeB! Bo kluby nie chcą sprzedawać swoich najlepszych graczy

0

@robsesh No mam wątpliwości że Mbappe był kibicem PSG, ale to kompletnie nie istotne, po prostu chciałem odnieść się do komentarza wyżej.

0

@Survier Serio myślisz że Mbappe od małego był wiernym kibicem PSG?

7

@Deviler Bo jest zaklepany, więc co mają pisać?

3

@Lionel_Messi10 Oby nie, Leo swoje już w Barcelonie zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?