0

@Cwaniak4 Messi to nie jest już piłkarz na największe granie, mam na myśli ligę mistrzów. W Barcelonie rodzi się coś fajnego, i ten projekt jest bez Leo.

0

@P33ck Nie można nic zarzucić, ale nie można też napisać,,, wow ale gość technicznie był kapitalny.

1

@Bykunn Dobra ok, to bardzo dobry piłkarz. Nie uważam że określenie solidny gracz jest ujmujące. Ale pamiętam grę Rakiticia w Barcelonie, i według mnie był najsłabszym ogniwem drużyn Enrique. Nie był wybitnie uzdolniony technicznie, nie miał kluczowych podań. Dobry zawodnik, ale nic więcej, takich pomocników była/jest masa, co innego z graczami jak Modrić.

6

@Emhyr Ale abstrakcja, z całym szacunkiem do Rakiticia, to co najwyżej solidny gracz, natomiast Modric to poniekąd przyszła legenda piłki

0

0

@Emhyr Śniadanie francuskie, bułka z masłem

0

Obejrzy ten mecz Barcelony w Polsacie gdzieś?

0

@OsamaDembele Nie ma czegoś takiego jak gen zwycięstwa klubu, to wszystko to kwestia samych piłkarzy. Być może Barcelona nie ma liderów w składzie

2

Felix fajny gracz, może kiedyś w Barcelonie..

1

Nie że mam kompleks Realu, bo to naprawdę wyjątkowy klub, ale to jak farcą w LM....

0

Z kim Villareal w półfinale?

2

Mamy to, brawo Chelsea

1

@Messibestplayerintheworld Jednak wzmocnienia w styczniu miały na to wpływ

1

@ToreTToOO o proszę nie znałem

0

@PatrykBarcelona znam super nuta

0

@Rust_Cohle Znam, dawaj dalej

0

Macie jakieś głupkowate/sprośne piosenki na drogę powrotną do Polski?

0

Chiefs czy order, bo kupon

1

Ile najwięcej wygraliście na bukmacherce?

0

@Kusco15 Masakra bronić tuska

0

Miałem przeczucie niewygodnego meczu

1

@Rewolucja123 Zgoda z Depayem, myślałem o nim jako ewentualnym zmienniku dla Auby w nadchodzącym sezonie, z biedy zagra też na LS. Co do napastnika, lepszej opcji od Darwina nie widzę. Haaland nie do wyciągnięcia, Lautaro mnie nie przekonuje.

2

Następny sezon na miejscu Barcelony grałbym jeszcze z Auba na 9, ewentualnie Depay jako rywalizacja dla niego. Natomiast za rok postarać się o Darwina. Z młodszych napastników, jedna z lepszych opcji. Według mnie ogromne możliwości, i może u Xaviego zrobić jeszcze większy postęp.

5

@barcowy1899 Bardzo mi się podoba, jest inne. Ale najważniejsza jest merytoryka.

0

@Hubsao Bo się rozwijają, mają więcej widzów i więcej programów. Oczywiście są lepsze i gorsze, ale nie pisz ilość a nie jakość.

0

@Hubsao Nie prawda. Jest wiele ciekawych i interesujących formatów.

9

@maatiixx No tera dodać to se można xd

9

@maatiixx 4 Realowi, ale Mocnemu nie wcale

1

@dymek17 No Leo ma ostatnio gorszy okres.

0

@clyde Ekipa z poprzedniego roku mogłaby dalej być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?