kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cwaniak4 Messi to nie jest już piłkarz na największe granie, mam na myśli ligę mistrzów. W Barcelonie rodzi się coś fajnego, i ten projekt jest bez Leo.
0
@P33ck Nie można nic zarzucić, ale nie można też napisać,,, wow ale gość technicznie był kapitalny.
1
@Bykunn Dobra ok, to bardzo dobry piłkarz. Nie uważam że określenie solidny gracz jest ujmujące. Ale pamiętam grę Rakiticia w Barcelonie, i według mnie był najsłabszym ogniwem drużyn Enrique. Nie był wybitnie uzdolniony technicznie, nie miał kluczowych podań. Dobry zawodnik, ale nic więcej, takich pomocników była/jest masa, co innego z graczami jak Modrić.
6
@Emhyr Ale abstrakcja, z całym szacunkiem do Rakiticia, to co najwyżej solidny gracz, natomiast Modric to poniekąd przyszła legenda piłki
0
@adambądkowski93 Siedzę
0
@Emhyr Śniadanie francuskie, bułka z masłem
0
Obejrzy ten mecz Barcelony w Polsacie gdzieś?
0
@OsamaDembele Nie ma czegoś takiego jak gen zwycięstwa klubu, to wszystko to kwestia samych piłkarzy. Być może Barcelona nie ma liderów w składzie
2
Felix fajny gracz, może kiedyś w Barcelonie..
1
Nie że mam kompleks Realu, bo to naprawdę wyjątkowy klub, ale to jak farcą w LM....
0
Z kim Villareal w półfinale?
2
Mamy to, brawo Chelsea
1
@Messibestplayerintheworld Jednak wzmocnienia w styczniu miały na to wpływ
1
@ToreTToOO o proszę nie znałem
0
@PatrykBarcelona znam super nuta
0
@Rust_Cohle Znam, dawaj dalej
0
Macie jakieś głupkowate/sprośne piosenki na drogę powrotną do Polski?
0
Chiefs czy order, bo kupon
1
Ile najwięcej wygraliście na bukmacherce?
0
@Kusco15 Masakra bronić tuska
0
Miałem przeczucie niewygodnego meczu
1
@Rewolucja123 Zgoda z Depayem, myślałem o nim jako ewentualnym zmienniku dla Auby w nadchodzącym sezonie, z biedy zagra też na LS. Co do napastnika, lepszej opcji od Darwina nie widzę. Haaland nie do wyciągnięcia, Lautaro mnie nie przekonuje.
2
Następny sezon na miejscu Barcelony grałbym jeszcze z Auba na 9, ewentualnie Depay jako rywalizacja dla niego. Natomiast za rok postarać się o Darwina. Z młodszych napastników, jedna z lepszych opcji. Według mnie ogromne możliwości, i może u Xaviego zrobić jeszcze większy postęp.
5
@barcowy1899 Bardzo mi się podoba, jest inne. Ale najważniejsza jest merytoryka.
0
@Hubsao Bo się rozwijają, mają więcej widzów i więcej programów. Oczywiście są lepsze i gorsze, ale nie pisz ilość a nie jakość.
0
@Hubsao Nie prawda. Jest wiele ciekawych i interesujących formatów.
9
@maatiixx No tera dodać to se można xd
9
@maatiixx 4 Realowi, ale Mocnemu nie wcale
1
@dymek17 No Leo ma ostatnio gorszy okres.
0
@clyde Ekipa z poprzedniego roku mogłaby dalej być.