La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

konto usunięte

0

Wszyscy o Lewym, Raphinhi, Dembele, a w cieniu tego wszystkiego możemy stracić Nico, który moim zdaniem ma zadatki na fajnego grajka.

5

@masq Jeśli Nico odejdzie na wypożyczenie, to moim zdaniem ok. U Xaviego gra stosunkowo mało, a wypożyczenie może go "polepszyć" krótko mówiąc :)

konto usunięte

0

@macio_944 Niby w teorii tak, ale który zawodnik co odszedł na wypożyczenie wrócił tutaj i odniósł spory sukces? W Barcelonie to jest raczej one way ticket.

0

@masq Pique :D
Długo już minęło, więc kto wie... może to ten czas :P

0

@masq Mnie Nico rozczarował w tym sezonie, daleko za Gavim i Pedrim. Nie miał nawet pojedynczych przebłysków, dodatkowo tłok w pomocy

konto usunięte

0

@macio_944 Pique był na wypożyczeniu? Jeśli dobrze kojarzę to odkupiliśmy go za jakieś 5-6mln euro, ale mogę się mylić.

4

@kamilop Bez przesady, miał swój moment w tym sezonie. Ogólnie to młody chłopak więc no...

0

@masq Nico na razie jest tylko kolejnym młodym ze szkółki.
Wszedł do drużyny z Pedrim i Gavim, więc każdy już wietrzył kolejną perełkę.
A tak naprawdę, to tylko warunkami się wyróżnia, samo granie na razie marne.
Widać, że się nie przebije, więc go wypychają.
Ale przydałby się taki dryblas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?