La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

konto usunięte

0

United kadrowo moim zdaniem mocniejsze.

Ale to by musialbyc Sancho i Pogba w formie
( o Bruno, Ronaldo nie wspominajac )

Tylko co z tego skoro grają jak placki

0

@Rust_Cohle Pytanie co bedzie za 3 miesiące

konto usunięte

2

@Encore Marzec Enkor

0

@Rust_Cohle Chociaż gdy Bruno odpali swój top to easy giereczka

1

@Rust_Cohle Pozwolę się nie zgodzić. Bramka i cała obrona to PSG stoi znacznie lepiej, można mieć wątpliwości co do LO jedynie. W pomocy jedynie Bruno wszedłby z miejsca do składu PSG. Napad tylko CR na 9. DiMaria to półka wyżej niż Sancho, a Pogba zagrał dwa dobre mecze na początku sezonu i na tym zakończył. Podsumowując, maksymalnie 3 zawodników weszłoby do składu PSG z United.

0

@Rust_Cohle Sory ale xDD. Max 2 zawodników United wchodzi do składu PSG. Chociaż nawet tego nie jestem pewien.

konto usunięte

0

@hayek De Gea mega forma
Pomoc United > Pomoc PSG ( jedynie moga sie modlic zeby tradycyjnie Veratti nie wypadl z gry )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?