2

Mam przeczucie że tym razem Argentyna nie sfrajerzy, i wygra. Według mnie najlepszy skład, od x czasu.

26

@amanter Tylko on moczy dupe, a reszta obok niego klęczy xd

1

@Janiama 3-0, Anglia

1

@ShinobiQWE No nie

1

@Koors Mecz o wszystko z Szwecją. To nam da

0

Grać jutro na remis. Nawet 10 obrońcami

0

De Jong również potrafi podać. Kapitalny pomocnik

1

@Janiama 3-1 Holandia. Depay gol

6

Depay out, chcę Braita

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rust_Cohle Zero ryzyka

1

@Janiama 3-1 Ukraina

3

Według mnie, prędzej właśnie Grimaldo zakceptowałby rolę zamiennika Alby przez następne 2 lata, niż Gaya.

0

@Cwaniak4 Wypożyczenie tak. Ale również uważam że bardziej jest nam potrzebny defensywny pomocnik, a nie box2box.

0

@lucca87 Zamiast Bernardo, jakiś pomocnik. Ktoś kto da też coś w obronie.

0

@doc Liczyłem że to było jakieś Info.

2

Depaya ogłoszą pewnie dopiero po meczu Holandii. Wątpię że sam piłkarz, chciałby wprowadzać zamieszanie przed meczem.

10

Jak Borek komentuje, to mecz od razu jest żywszy, i lepiej się ogląda takie widowisko. Mati top

0

Pisałem właśnie dzisiaj przed meczem, o Locatellim.

0

@Gaucho Laporta zna się z Raiolą. Gdyby Pogba chciał odjeść. Ale to pewnie sfera marzeń. Włoski kierunek, i Locatelli się marzy.

0

@Gaucho Wątpię. Raczej ktoś za Van de Beeka. W marzeniach Dembele za Pogbe

0

@PatrykBarca Bo my wzięliśmy Pjanicia xD

0

Wymiany?? Niby kogo obchodzą nasi zawodnicy.

1

@Janiama 2-0, Włochy

1

Przyjemny komentarz

1

@Janiama Remis 2-2

0

@Coutinho007 Jeżeli ominą go kontuzje, to o samego Ansu jestem spokojny.

1

Zdrowy Ansu-Depay-Messi. Coś pięknego. Życzę wszystkim, byśmy mieli okazję oglądać ich jak najwięcej.

1

@Coutinho007 Przyjdzie. To już naprawdę kwestia godzin. Sam zawodnik mówi o tym wprost.

0

@cracker Świetny grajek. O co ci chodzi?? Oglądałeś go?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?