kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam przeczucie że tym razem Argentyna nie sfrajerzy, i wygra. Według mnie najlepszy skład, od x czasu.
26
@amanter Tylko on moczy dupe, a reszta obok niego klęczy xd
1
@Janiama 3-0, Anglia
1
@ShinobiQWE No nie
1
@Koors Mecz o wszystko z Szwecją. To nam da
0
Grać jutro na remis. Nawet 10 obrońcami
0
De Jong również potrafi podać. Kapitalny pomocnik
1
@Janiama 3-1 Holandia. Depay gol
6
Depay out, chcę Braita
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rust_Cohle Zero ryzyka
1
@Janiama 3-1 Ukraina
3
Według mnie, prędzej właśnie Grimaldo zakceptowałby rolę zamiennika Alby przez następne 2 lata, niż Gaya.
0
@Cwaniak4 Wypożyczenie tak. Ale również uważam że bardziej jest nam potrzebny defensywny pomocnik, a nie box2box.
0
@lucca87 Zamiast Bernardo, jakiś pomocnik. Ktoś kto da też coś w obronie.
0
@doc Liczyłem że to było jakieś Info.
2
Depaya ogłoszą pewnie dopiero po meczu Holandii. Wątpię że sam piłkarz, chciałby wprowadzać zamieszanie przed meczem.
10
Jak Borek komentuje, to mecz od razu jest żywszy, i lepiej się ogląda takie widowisko. Mati top
0
Pisałem właśnie dzisiaj przed meczem, o Locatellim.
0
@Gaucho Laporta zna się z Raiolą. Gdyby Pogba chciał odjeść. Ale to pewnie sfera marzeń. Włoski kierunek, i Locatelli się marzy.
0
@Gaucho Wątpię. Raczej ktoś za Van de Beeka. W marzeniach Dembele za Pogbe
0
@PatrykBarca Bo my wzięliśmy Pjanicia xD
0
Wymiany?? Niby kogo obchodzą nasi zawodnicy.
1
@Janiama 2-0, Włochy
1
Przyjemny komentarz
1
@Janiama Remis 2-2
0
@Coutinho007 Jeżeli ominą go kontuzje, to o samego Ansu jestem spokojny.
1
Zdrowy Ansu-Depay-Messi. Coś pięknego. Życzę wszystkim, byśmy mieli okazję oglądać ich jak najwięcej.
1
@Coutinho007 Przyjdzie. To już naprawdę kwestia godzin. Sam zawodnik mówi o tym wprost.
0
@cracker Świetny grajek. O co ci chodzi?? Oglądałeś go?