kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wijnaldum fajna opcja, ale czy to defensywny pomocnik? Widzicie realnie jakieś inne opcje do pomocy?
0
Nawet nikt nie potrząśnie tym zespołem. Nie ma prezesa. Nie ma również podobno kasy, a bez transferów, i zmian kadrowych, to takie porażki będą co rok.
1
@pax De Jong grając wyżej jest super zawodnikiem. Ma również coś bardzo ważnego w dzisiejszej piłce, dynamikę i szybkość. Coś czego Busi nie ma. Jak nie widzisz że Sergio biega jak we mgle z mocniejszymi rywalami, i chcąc być naprzeciw większości, to broń go dalej.
0
Wiem że wczoraj Busi był lepszym od de Jonga. Ale powinien tak jak Xavi, Iniesta, powiedzieć sobie dość. Jest legendą klubu, a kolejnymi takimi występami szkodzi sobie. Fizycznie nie dojeżdża. Trzeba w ogóle coś z tą pomocą zrobić, bo daleko nie zajedziemy.
2
Defensywny pomocnik za Busiego to priorytet. Proszę cię Sergio odejdź, jesteś legendą Barcy, pamiętaj.
1
Potrzebne wzmocnienia/transfery, bo to wina składu. Busi, Pique, Lenglet, Messi która to już ich porażka w LM
0
Dest bardzo dobrze w defensywie, na plus Pique. Czekamy na powrót Araujo.
0
Najgorsze że nie ma nikogo ciekawego na ławce. Dembele wystraszony, rany Ansu jest 2 półki nad nim.
0
Poratujecie linkiem? Dzięki
2
@ShawnC To kto ma grać za Pique? Wolny i jeszcze słabszy Umtiti? No może Mingueza ewentualnie.
61
@Comentateiro W moim mniemaniu gramy ładniejszą piłkę, niż to co widzieliśmy w ostatnich 3 latach. Koeman zdał ten najważniejszy egzamin, wprowadził młodych do tej drużyny, odważnie na nich postawił. Wpuścił te głodne rekiny.
1
@Mario96w Nie mów że nie wpada w ucho ten kawałek.
4
Barca, Barca, wygraj ten mecz. Barca, Barca, strzel im pięć. Barca, Barca, wygraj ten mecz. Barca, Barca, umilasz mi dzień ej hej ejjj. PS. Mogę więcej tych rymów
6
@Coutinho007 Wiedziałem że Pjanić średnio sobie radził przez ostatnie 2 lata, ale szczerze spodziewałem się więcej.
5
@Janiama W szczególności że wcześniej był podstawowym graczem dużego klubu.
16
@Davvd No chyba nie.
0
Liczę na Moribe, może on posadzi Busiego. Chociaż to trochę inni gracze.
0
Upamecano ogłoszony, czyli zaraz może info o Alabie.
0
By tak udało się wyciągnąć 3 graczy którym kończą się kontrakty, i wystarczyłoby to Barcelonie. Gdyby zarząd już był to mógłby działać i planować. Liczę na jakiegoś defensywnego pomocnika, widzicie jakąś realną opcję tam?
2
@Maniek9444 A no to faktycznie mega skromne zachowanie.
7
@BarcaInfo Co jest w tym skromnego?
0
@Zoker Nie nie wiedziałem. Jak poszukasz to już rok temu o nim pisałem. No ale przecież tylko ty oglądasz Seville, żeby znać Kounde. Japrd
2
@Janiama Dokładnie. Obrona z Araujo i Pique mogłaby ładnie odmienić oblicze naszej defensywy. Dodatkowo Roberto/Dest. Zaś Ansu na początku sezonu był chyba naszym najlepszym piłkarzem.
1
@Bagsik88 Tylko Barca nie ma ławki, bo zastąpić tych panów
0
Obrona Araujo-Kounde, coś pięknego i niemożliwego.
0
@VamosGirl Jak tak patrzę to trochę średnie ma te statystyki.
0
@BarcaInfo Może kolejny Pedri, lub Araujo się trafi.
1
@Janiama Minimalną przewagę w sejmie xD. Ale nad kim ma minimalną??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xBoMBoWiECx Depay przyjdzie