1

Wijnaldum fajna opcja, ale czy to defensywny pomocnik? Widzicie realnie jakieś inne opcje do pomocy?

0

Nawet nikt nie potrząśnie tym zespołem. Nie ma prezesa. Nie ma również podobno kasy, a bez transferów, i zmian kadrowych, to takie porażki będą co rok.

1

@pax De Jong grając wyżej jest super zawodnikiem. Ma również coś bardzo ważnego w dzisiejszej piłce, dynamikę i szybkość. Coś czego Busi nie ma. Jak nie widzisz że Sergio biega jak we mgle z mocniejszymi rywalami, i chcąc być naprzeciw większości, to broń go dalej.

0

Wiem że wczoraj Busi był lepszym od de Jonga. Ale powinien tak jak Xavi, Iniesta, powiedzieć sobie dość. Jest legendą klubu, a kolejnymi takimi występami szkodzi sobie. Fizycznie nie dojeżdża. Trzeba w ogóle coś z tą pomocą zrobić, bo daleko nie zajedziemy.

2

Defensywny pomocnik za Busiego to priorytet. Proszę cię Sergio odejdź, jesteś legendą Barcy, pamiętaj.

1

Potrzebne wzmocnienia/transfery, bo to wina składu. Busi, Pique, Lenglet, Messi która to już ich porażka w LM

0

Dest bardzo dobrze w defensywie, na plus Pique. Czekamy na powrót Araujo.

0

Najgorsze że nie ma nikogo ciekawego na ławce. Dembele wystraszony, rany Ansu jest 2 półki nad nim.

0

Poratujecie linkiem? Dzięki

2

@ShawnC To kto ma grać za Pique? Wolny i jeszcze słabszy Umtiti? No może Mingueza ewentualnie.

61

@Comentateiro W moim mniemaniu gramy ładniejszą piłkę, niż to co widzieliśmy w ostatnich 3 latach. Koeman zdał ten najważniejszy egzamin, wprowadził młodych do tej drużyny, odważnie na nich postawił. Wpuścił te głodne rekiny.

1

@Mario96w Nie mów że nie wpada w ucho ten kawałek.

4

Barca, Barca, wygraj ten mecz. Barca, Barca, strzel im pięć. Barca, Barca, wygraj ten mecz. Barca, Barca, umilasz mi dzień ej hej ejjj. PS. Mogę więcej tych rymów

6

@Coutinho007 Wiedziałem że Pjanić średnio sobie radził przez ostatnie 2 lata, ale szczerze spodziewałem się więcej.

5

@Janiama W szczególności że wcześniej był podstawowym graczem dużego klubu.

16

@Davvd No chyba nie.

0

Liczę na Moribe, może on posadzi Busiego. Chociaż to trochę inni gracze.

0

Upamecano ogłoszony, czyli zaraz może info o Alabie.

0

By tak udało się wyciągnąć 3 graczy którym kończą się kontrakty, i wystarczyłoby to Barcelonie. Gdyby zarząd już był to mógłby działać i planować. Liczę na jakiegoś defensywnego pomocnika, widzicie jakąś realną opcję tam?

2

@Maniek9444 A no to faktycznie mega skromne zachowanie.

7

@BarcaInfo Co jest w tym skromnego?

0

@Zoker Nie nie wiedziałem. Jak poszukasz to już rok temu o nim pisałem. No ale przecież tylko ty oglądasz Seville, żeby znać Kounde. Japrd

2

@Janiama Dokładnie. Obrona z Araujo i Pique mogłaby ładnie odmienić oblicze naszej defensywy. Dodatkowo Roberto/Dest. Zaś Ansu na początku sezonu był chyba naszym najlepszym piłkarzem.

1

@Bagsik88 Tylko Barca nie ma ławki, bo zastąpić tych panów

0

Obrona Araujo-Kounde, coś pięknego i niemożliwego.

0

@VamosGirl Jak tak patrzę to trochę średnie ma te statystyki.

0

@BarcaInfo Może kolejny Pedri, lub Araujo się trafi.

1

@Janiama Minimalną przewagę w sejmie xD. Ale nad kim ma minimalną??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xBoMBoWiECx Depay przyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?