0

Ale tak serio, to całkiem przyjemnie się to czyta/słucha.

2

@Bruttal Ja akurat czekałem na to pytanie. Xd

0

Lubi robić zakupy w supermarkecie. Woww, woww, o rany.

0

Kończący się kontrakt? A kogo to obchodzi, spytaj czy ogląda świnke peppe.

0

Zaraz padnie pytanie, pomidorowa, czy grochówka.

0

@Image Pewnie masz rację. Pewnie nic konkretnego nie powie.

1

@Tomo1989 Jest kapitanem, w lecie chciał odejść (podobno). Wydaje mi się że mógłby powiedzieć czy plasuje kontynuować karierę w Barcelonie, czy nie. Nie musi mówić o innych klubach, absolutnie nic.

0

@marcin62 I tak pewnie będzie. Piękne słówka, zero konkretów.

0

Najbardziej się wkurzę, jak z tego wywiadu nic się nie dowiemy nowego. Liczę że powie w końcu czy zostanie, czy odejdzie. Niech nie leci w kulki z kibicami. Kapitanie, chyba czas powiedzieć o swojej decyzji?

0

@BarcaInfo Oktr się zaczyna?

0

Połowa mnie mówi; Leo musi zostać, to ikona Barcy, druga połowa; to dobry moment na rozstanie Barcy i Leo.

0

@BarcaInfo Czyli dzisiaj jego przyszłość się nie wyjaśni.

1

@Janiama Jakoś mam wrażenie za cicho, żeby nagle miała spaść taka bomba, jaką byłoby odejście Leo.

1

Gdyby Messi miał odejść, to nie wierzę że ogłosił by to w wywiadzie.

1

@TheNekro94 Oglądałem. Ja nie zdążyłem jeszcze spojrzeć na ekran, a ta już dała rade odgadnąć hasło.

0

@BarcaInfo Barca nie ma już marginesu błędu w lidze, i nie jest w uprzywilejowanej pozycji, żeby jej najlepszy, ale przede wszystkim kapitan, nie był z nią w trakcie, co by nie mówić ważnego meczu. Bardzo szanuję Leo, ale trochę chory związek.

0

@BarcaInfo W LM odpoczywał, o ile się nie mylę.

1

@Janiama Nie chciałem właśnie tego pisać, ale również nie podoba mi się że Messi nie wraca do drużyny w tak ważnym momencie. Barca musi teraz punktować, a kapitan zostaje w domu.

0

@ShinobiQWE Pewnie też masz rację. Ważne jest być dobrym człowiekiem. Być może jeżeli się wierzy, jest łatwiej.

0

@lukaszbarca15 Spójrz na człowieka. Czy tak inteligentna i wrażliwa istota, mogłaby powstać od tak? Człowiek który odróżnia dobro od zła, i otacza miłością swoich bliskich, mógłby powstać od tak? Po za tym przyroda, zwierzęta, wszechświat.

1

@ShinobiQWE Wiara na tym polega. Trzeba wierzyć że jest nam coś pisane, trzeba żyć zgodnie z przykazaniami. Na każdym kroku można dostrzec działania Boga.

2

@tobiasson92 Myślałem dokładnie tak samo. Depay to nie 9. No ale,, tak klasowy gracz za darmo/5 mln, tylko jego pensja. Dzisiaj mamy wybór w ataku, ale czy Cou i Trincao zostaną na dłużej?

0

@juliacicha Barszcz biały, jasne że jest na wigilii.

0

Barszcz biały, czy czerwony?

0

Tak jakoś nie czuć tych świąt, aż tak bardzo w tym roku. Kiedyś człowiek uwielbiał te święta, teraz trochę się zmieniło. Ale oczywiście, wszystkim życzę zdrowych, spokojnych świąt. Oby następny rok, był chociaż minimalnie lepszy.

0

@ranger3120 Na ćwiczenia to jakiś duży problem raczej by nie był.

0

@itmustbejoke Dokładnie. Griezmanna, Coutinho, blokuje. Ale jakoś Fati i Pedri mają z nim wspólny język. Wkurzające wymówki.

0

Swoją drogą, to kiedyś chciałem Mustafiego w Barcelonie. W czasie pobytu w Valencii, prezentował się naprawdę dobrze.

0

@TheNekro94 Hahaha, niby nie o to mi chodziło, ale wyszło lepiej.

0

Z Mustafim, to na pewno żart. Może jakieś prima Aprimis mają. Kto przy zdrowych zmysłach kupiłby go do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?