0

Ale spieprzył, ehh

13

@BarcaInfo Riki dostanie minuty, źle to brzmi. Liczyłem że zagra od początku.

4

@Guffi Co ty za głupoty piszesz, to się w głowie nie mieści. A pewnie o tamtych czasach nie masz zielonego pojęcia. Następnym razem nie pisz, albo pomyśl.

7

@patry295 Za jakie grzechy dobry Boże.

2

Drużynowo drugie?

1

Kurde jakby Kamil tak z 10m dalej skoczył, no cóż. Cieszy forma Stękały.

0

Hayboecka zdjęli z belki jak miał złe warunki.

0

@Janiama Dzięki, trochę wysoko, no ale skok piękny.

0

Hayboeck jakie dostał noty, bo nie spojrzałem?

1

Brawo, bardzo ładny skok.

0

Ile trzeba skoczyć, żeby ta melodyjka grała, Planica?

4

Ale jebnął, piękny skok.

1

W drużynówce będziemy piekielnie mocni.

4

Kubacki też dobry skok

0

@Rewolucja123 Ja mam tak, że myślę sobie dobra nie oglądam już najbliższych kilku meczy Barcelony. Ale oczywiście jak przyjdzie mecz to oglądam.

2

Piękny skok Kamil

2

Jak w dsj skoczył

0

@pawelfcb2010 Aha czyli mistrzostwa obejmują dwa konkursy, byłem pewny że to jeden konkurs.

0

Indywidualne są i w piątek i sobotę?

0

Jutro konkurs? Czy weekend?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś ostatnio tam zapowiadał jakieś wielkie nazwisko na dyrektora sportowego. Myślicie że Zorc możliwy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 Spodziewam się kilku odejść z klubu. Coutinho/Griezmann, przeczuwam szybkie odejście Trincao, różnie może być z Dembele. Haaland i Upamecano faktycznie mało realni, ale na przykład Darwin Nunez, super predyspozycje do gry, tylko pewnie bardzo drogi.

2

3 potrzebne transfery: środkowy obrońca który posadzi Lengleta lub Pique na ławce. Eric Garcia kompletnie mnie nie przekonuje, i uważam że nie jest to piłkarz który sprawi że nasza defensywa wskoczy na wyższy poziom. Wątpię by potrafił dyrygować linią obrony, mając koło siebie równie młodego Araujo/Mingueza. Eric to fajna opcja na 4 obrońcę, a nie kluczowego. Drugi transfer to silny i wybiegany pomocnik. Nie chcę już oglądać Busiego czy Pjanicia, i liczę na kogoś kto realnie zagrozi również słabiutkiemu De Jongowi. I klasyczna 9. Depay to ciekawa opcja na skrzydło, ale każdy mecz pokazuje jak Barca cierpi bez napastnika który będzie w polu karnym zgarniał bezpańskie piłki.

1

@Janiama Tu nie chodzi o porównywanie tej drużyny do ekipy Guardioli, to bez sensu, tamta drużyna była najlepsza w historii. Tu chodzi żebyśmy kurwa nie przegrywali z Cadizem, żebyśmy zaczęli biegać, walczyć, nie spuścić głowy, i zejść do tunelu. Od 5 lat dostajemy po kilka goli w LM, i niestety zero nauki.

0

@geass Griezmann i Brathwaite, proszę nie, nie. No tak ale nie mamy kim innym zagrać.

0

@RosjaninBut Nie sprzedamy ich teraz za te 60/70mln, to później nawet tyle nie zobaczymy. Chociaż za Cou w sumie to nikt 60 nie da.

0

@TheNekro94 Alba ok gra. Na Dembele niestety nie można liczyć na przestrzeni sezonu.

0

Jest tyle braków w składzie, jest tyle pozycji do wzmocnienia, że niestety w jedno okienko tego się nie naprawi. Nie wiem co będzie z Leo po sezonie, ale liczę na odejścia Griezmanna i Coutinho. To mi wystarczy, i mnie zadowoli. Ich zarobki i ich cena, to absurd. Nie wierzę że nawet słabsi gracze z rezerw nie daliby tyle co ta dwójka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?