0

Zamieniliśmy Rakiticia i Vidala, na Pjanicia i Aleñe, konkret.

34

Niemożliwe że Puig jest od nich słabszy.

1

Nawet jakby ten Puig był słabiutki na tych treningach (w co wątpię), to szansę by dostał, żeby się przełamać, żeby trener mógł zobaczyć jak piłkarz radzi sobie pod presją. Koeman chyba po prostu zanim nie przepada, może jest nie zadowolony że nie odszedł. Szkoda tylko Rikiego, bo najwyższy czas na łapanie minut.

0

@Janiama Po za tym kiedy jak nie dziś, można spróbować rotacji w składzie. Bo liga zaczyna odjeżdżać.

0

Nie zdziwię się jak Brathwaite zaprezentuje się lepiej na szpicy, niż Griezmann. Co by nie mówić to nominalna 9, a to czy prezentuje odpowiedni poziom na Barcę, to inna sprawa.

0

No i napiszę. Czemu nie gra Puig?

0

@Coutinho007 Chodzi mi o to że Pedri na skrzydle jest słaby.

0

@Coutinho007 Albo Pedri na skrzydle.

0

A ja mam wątpliwości, czy Puig nie gra tylko przez aspekty sportowe. Patrząc jak dobrą miał końcówkę sezonu, byłem pewny że będzie fundamentalną postacią pomocy. W presezonie grał bardzo fajnie. Koeman pewnie chciał, by Riki poszedł na wypożyczenie, ten postawił na swoim i został. Być może w czymś jeszcze podpadł Holendrowi, który przecież lubi stawiać na młodych. Bo Puig duży talent ma.

0

@VamosRakieta Wyglądało fajnie jak wszedł Leo.

1

@Coutinho007 Jeszcze dodatkowo zrezygnował z Puiga. Chłopak naprawdę dawał radę.

1

@VamosRakieta Widziałem, z Betisem.

5

Pierwszy raz od dawna, nie jestem jakoś nakręcony na dzisiejszy mecz Barcy. Nie wiem, czy to przez ostatnią porażkę z Atleti. Ale na pewno brak Ansu również to powoduje, wiele meczy oglądałem w dużej mierze przez niego. Bo mam wrażenie że to jeden z nielicznych, którzy powinni reprezentować barwy Barcy.

0

@Zoker To nie jeszcze Rosell był prezydentem?

1

Tak sobie myślę, że gdyby Bartomeu odkąd został prezydentem klubu, nie zrobił żadnego, dosłownie żadnego transferu, to gorzej byśmy nie wyszli. Załóżmy że grali by wychowankowie, i stara gwardia. Przynajmniej zgadzał by się budżet, i teraz można byłoby wzmacniać ekipę, a i może ktoś ze szkółki by wyskoczył. DE Jong, Lenglet, Griezmann, Dembele, Coutinho, wcale nie są niezbędnymi piłkarzami.

0

To najbliższe okienko transferowe, będzie obejmowało tak jak wcześniej tylko styczeń? Czy będzie przedłużone?

8

@Janiama Jaką kasę? Ruszyli z transferami, jak Barca rzuciła im ponad 100 mln za Cou.

13

@BarcaInfo Dlatego wybory powinny być w grudniu. Nowy zarząd będzie kiedy, pod koniec stycznia? To za mało czasu.

6

Dobrze że chociaż Fernandes wrócił do gry, i będzie dostępny na następny mecz. Brakowało mi go ostatnio. A swoimi występami udowodnił że zasługuje na minuty. Edit. A kiedy on w ogóle ostatnio zagrał w meczu?

3

@PatrykBarcelona za ofensywnie.

1

Jedziemy na mecz z 2 środkowych obrońców, z czego jeden jest z rezerw i nie rozegrał nawet minuty w pierwszej drużynie? Balans w składzie zajebisty, kapitalnie przygotowali ekipe Koemanowi.

0

@VenoM Spoko, to niech na obronie gra De Jong/Busi, Roberto wypadł akurat.

1

Umtiti dostanie szansę, kto by się spodziewał że wszystko tak się potoczy.

10

Żadnej dekoracji bym nie robił, odstęp najważniejszy.

0

Nie ściszyłem TV, ale się zadarł.

1

Krzywo, ale przynajmniej się wybił, a nie wszyscy to zrobili xd

6

Powtarzalnie skaczą xd

0

Ilu jest w pierwszej 10 Polaków? 3 czy 4?

0

Spokojnie, spokojnie, Barca to jeden z największych klubów świata, i na pewno ma szeroką ławkę, jak Bayern, City, czy nawet Real. A nie, jednak nie ma.

0

Umtiti czy Araujo, jak sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?