La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 798 Culés

0

No i napiszę. Czemu nie gra Puig?

2

@kamilop bo jest słaby skoro trzeci trener nie widzie w nim potencjału :D

0

@kamilop Bo jest słaby

0

@kamilop bo gra Pedri i Coutinho.

1

@kamilop Skoro u 3 trenera nie gra to znaczy, że musi być coś z nim nie tak ;)

0

@escarabajo A może to 3 trener z rzędu jest tym słabym, który nie powinien zasiadać na ławce tego klubu?

0

@MaŁolat mówimy tylko o Puigu:)

0

@escarabajo Nie tylko o Puigu. Napisałeś że skoro 3 trener nie widzi w nim potencjału to jest słaby a ja piszę że może to ten trener po prostu nie dostrzega tego potencjału. Zresztą to co ten piłkarz może prezentować na treningach a to co się dzieje na meczu to są 2 różne rzeczy.

0

@MaŁolat nie mam zamiaru się kłócić. Mnie nie przekonuje ten piłkarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?