0

@Coutinho007 Tylko większość drużyn z którymi gramy, muruje swoje pole karne, nie zostawia wolnego miejsca, nie gra ofensywnej piłki. I co wtedy taki skrzydłowy zrobi? Barce już wszyscy czytają. Ansu kapitalnie współpracował z Albą, Messim, wiedział kiedy podać, ma coś czego Dembele nie ma.

0

@messi564 Przegrał rywalizację z Roberto na prawej obronie, to dużo mówi. A szans do gry miał dużo.

0

@Coutinho007 No tak, Konrad tak wymiata w rezerwach, że na pewno też tak będzie w LM i w lidze. Dembele to PS, i tam wygląda najlepiej. Drybling to nie wszystko, a technika którą posiada Cou, na pewno będzie użytkowana z Jordim po lewej stronie.

0

Coutinho na LS to też fajna opcja, mając tylko w formie Albe za nim. No jestem ciekaw kto okaże się zwycięzcą, pod nieobecność Ansu.

0

@Rewolucja123 Śmieszą mnie trochę te pogłoski transferowe. Zbliżają się wybory, nie wiadomo kto wygra, ale wiadomo kogo Barca kupi.

0

@BarcaInfo Ale to nie Koeman jest dyrektorem sportowym. Przecież wiadomo że on chce Depaya, ale nawet na dobrą sprawę nie wiemy czy po wyborach Koeman pozostanie.

0

@Mroziu Nie no xD. To nie Koeman wyda pieniądze, i to nie on się nimi zajmuje. Chciał Depaya i Wijnalduma już w lecie, ale to zarząd ma ostatnie zdanie.

0

@BarcaInfo No dobra, ale Depay jest w planach czyich? Już wiadomo kto wygra wybory, że wiedzą iż Depay przyjdzie?

1

Media piszą że Barca chce kupić w styczniu Depaya. A ja mam jedno pytanie, kto chce go kupić? Przecież nie wiadomo kiedy będą wybory, a po drugie, skąd wiadomo że Font czy Laporta będą chcieli nabyć holendra.

0

Nie zdziwię się jak powalczą o Depaya w styczniu. O ile będzie wybrany zarząd.

8

Kurczę, nawet jak Barcelonie nie szło, to oglądało się ją choćby że względu na Ansu, wiedząc że na naszych oczach rodzi się kapitalny piłkarz, dodatkowo tak bardzo identyfikujący się z naszą drużyną. Ależ szkoda tej kontuzji, bo był w kapitalnej formie. Liczę na jak najszybszy powrót.

2

Kto jest obecnie lepszy; Varane, czy Lenglet? Jeżeli fajne pytanie, dawać zielone.

0

Teraz Dembele będzie swoją najważniejszą, i chyba ostatnią szansę by zaistnieć w Barcelonie. Kontuzja Ansu, słaba forma Griezmanna, wystawia Dembele na próbę, bardzo na niego liczę, ale nie będzie już taryfy ulgowej.

6

Co jest czerwone, i szkodzi na zęby? Cegła. Hahahahah

2

@donleo12 Żartujesz? Na pewno żartujesz.

3

Oczywiście wiem że Pedri jest młodszy od Puiga, wiem że ma wielki potencjał i już dość wysokie umiejętności, ale na chwilę obecną to Rikiego gra mi się bardziej podobała. Niczego nie umniejszam Pedriemu, bo może zrobić ogromną karierę, po prostu dziwię że tak łatwo Koeman zrezygnował z Puiga.

0

@Rewolucja123 Solidnie wczoraj.

13

@P93FCB Fati. On już jest topowym graczem.

0

@Encore Jaka klauzula?

0

@Sysia11 Co oznacza, jeśli Araujo czy Garcia wskoczą na topowy poziom? Czy Ansu i Pedri gdy zaczęli wchodzić do pierwszej jedenastki byli na takim poziomie? Raczej nie, a dzisiaj ciężko wyobrazić sobie grę Barcy bez nich. Bardzo liczę na Araujo, tylko musi dostać poważną szansę.

0

Przed de la Fuente jest Dembele, Trinaco, Pedri, i wraca Coutinho, a zakładając że Pedri zajął jego miejsce w pomocy, to Cou może grać na LS. Dalej będzie miał ciężko o minuty, ale oby udało mu się pokazać na boisku.

0

@Naturopata Kounde byłby super wzmocnieniem, ale pewnie będzie to Eric.

1

Ależ szkoda. Człowiek się jeszcze nie nacieszył tymi 3 pkt, a tutaj taka informacja. Po Messim to nasz najlepszy gracz w tym sezonie. Mam nadzieję że szybko wróci.

5

Z tą obroną daleko Barca może nie zajechać. Co mecz to jakiś wylew.

1

Co z tego że w ofensywie jest spory potencjał, jak ta aktualna obrona dostaje jeszcze raz 8 od Bayernu.

0

Znowu dobrze gramy, ale nie mamy 9, i są efekty. Liczę że coś strzelą. Najgorzej jak zejdzie Dembele.

6

@xBoMBoWiECx Umtiti XD

1

Wydaje mi się, że Koeman powoli powinien już postawić na pierwszą jedenastkę. Wówczas ci piłkarze mogliby się jakoś zgrać, i przede wszystkim nie byli by rzucani po pozycji. Ciekawe jacy to zawodnicy wyklarowali by się do pierwszej 11?

2

@Janiama Piękna sprawa, cudownie odśpiewane. Aż człowiek chciałby tam być i to przeżyć. Można się wzruszyć.

1

@Coutinho007 A właśnie ktoś taki by się przydał. Jak Pique nie wejdzie w pole karne, to nawet nie ma na kogo wrzucić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?