kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RaulGarciatoGbur Jest bardzo ważne, jeszcze jeżeli jest to kogoś zainteresowaniem.
0
@AlexDark00 Fati to już poziom światowy/topowy, Pedri być może dopiero na niego wskoczy.
3
Puiga problem jest to, że jego pozycja to bardziej miejsce gdzie przebywa Coutinho, Griezmanna/Messi, czy Pedri, a nie wśród dwóch defensywnych pomocników, czyli koło Busiego czy De Jonga.
0
W sumie powrót Umtitiego w najlepszym możliwym momencie. Może akurat jakimś cudem, przestaną męczyć go kontuzje.
0
Pedri w pomocy, jako 6 lub 8, co sądzicie? To taki gracz który potrafi z linii pomocy wejść w pole karne, uderzyć, podać. Trochę podobny do Wijnalduma, którego chciał Koeman u siebie.
0
Jak wybory będą w styczniu, to raczej nici z kupna obrońcy.
0
@Rewolucja123 De Jonga jak oceniasz? Według mnie kiedy grał w pomocy, to wyglądał dobrze, w środku pola wygraliśmy wczoraj. Jego gry na obronie nie oceniam, gdyż to nie jego pozycja.
7
@Janiama To fakt, Pedri to olbrzymi talent. Ale z tym że jeszcze większy to talent niż Ansu się nie zgodzę. Dawno nie widziałem by tak młody gracz jak Fati, wchodził do top drużyny, i prawie w każdym meczu strzela, asystuje, lub jest w centrum gry i znajduje sytuacje pod bramkowe. Skala talentu, być może porównywalna z Mbappe.
0
@Rewolucja123 No ale co jako środkowy obrońca miał jeszcze zrobić? Na zero z tyłu, nie było jakiś momentów żeby Araujo dawał się ogrywać, czy gubił krycie, dobry występ, takie +4. Lenglet wczoraj bardzo dobrze też zagrał.
0
@masq I pomoc, ktoś wybiegany i silny fizycznie. Busi z De Jongiem, według mnie nie powinni grać razem.
1
Eric Garcia-Mikel Merino-Depay, takie 3 transfery mi się marzą. Wzmocnienie każdej linii, z czego chyba tylko Merino byłby dość drogi.
7
@masq Transfery akurat to był najmniejszy problem Barto. Bo po prostu często miał pecha (Dembele, Cou, Malcom, De Jong). Większość chciała tych transferów
0
Alba też wczoraj imponował. Jego gra była dużym zagrożeniem dla Juve. Był niemal skrzydłowym, ale mimo to w obronie również ok, tak jak Roberto. Lenglet po El Clasico, wczoraj jak profesor na boisku.
2
@Survier Może tak, może nie.
2
Jakbyśmy mieli typową 9, to wczoraj jeszcze z 2-3 gole mogły wpaść.
22
A to jeszcze sobie napiszę, Messi kapitalny mecz, gdyby ktokolwiek zagrał tak jak on, to byśmy piali z radości.
8
@Janiama Messi super mecz. Był wielkim zagrożeniem dla rywala.
0
@SnieguPlock ??? Oglądam gdzie indziej
1
Czemu nie podał??
0
Lekkiej dominacji? Bo oddali dwa strzały xdd
0
Chcą wejść z piłką do bramki?
0
Pedri w drugiej połowie super.
0
De Jong na obronie
0
@Rewolucja123 Dzisiaj Francuz wygląda dobrze, często go krytykuje (raczej słusznie), ale kiedy trzeba pochwalić, to trzeba.
0
@jedrek7000 Co ty piszesz? Pjanic naprawdę dobrze gra. Griezmann na plus, mógł mieć asysty, gola.
1
Koeman chciał Wijnalduma w Barcelonie, nie dostał go więc robi z Pedriego takiego box to box
0
@SinMistico Przecież dzisiaj bardzo slabo grają, i CR by tego nie zmienił.
1
Griezmann na plus
2
Pedri najsłabiej z przodu.
0
Kto komentuje z Panem Dariuszem? Miło się słucha.