0

@RaulGarciatoGbur Jest bardzo ważne, jeszcze jeżeli jest to kogoś zainteresowaniem.

0

@AlexDark00 Fati to już poziom światowy/topowy, Pedri być może dopiero na niego wskoczy.

3

Puiga problem jest to, że jego pozycja to bardziej miejsce gdzie przebywa Coutinho, Griezmanna/Messi, czy Pedri, a nie wśród dwóch defensywnych pomocników, czyli koło Busiego czy De Jonga.

0

W sumie powrót Umtitiego w najlepszym możliwym momencie. Może akurat jakimś cudem, przestaną męczyć go kontuzje.

0

Pedri w pomocy, jako 6 lub 8, co sądzicie? To taki gracz który potrafi z linii pomocy wejść w pole karne, uderzyć, podać. Trochę podobny do Wijnalduma, którego chciał Koeman u siebie.

0

Jak wybory będą w styczniu, to raczej nici z kupna obrońcy.

0

@Rewolucja123 De Jonga jak oceniasz? Według mnie kiedy grał w pomocy, to wyglądał dobrze, w środku pola wygraliśmy wczoraj. Jego gry na obronie nie oceniam, gdyż to nie jego pozycja.

7

@Janiama To fakt, Pedri to olbrzymi talent. Ale z tym że jeszcze większy to talent niż Ansu się nie zgodzę. Dawno nie widziałem by tak młody gracz jak Fati, wchodził do top drużyny, i prawie w każdym meczu strzela, asystuje, lub jest w centrum gry i znajduje sytuacje pod bramkowe. Skala talentu, być może porównywalna z Mbappe.

0

@Rewolucja123 No ale co jako środkowy obrońca miał jeszcze zrobić? Na zero z tyłu, nie było jakiś momentów żeby Araujo dawał się ogrywać, czy gubił krycie, dobry występ, takie +4. Lenglet wczoraj bardzo dobrze też zagrał.

0

@masq I pomoc, ktoś wybiegany i silny fizycznie. Busi z De Jongiem, według mnie nie powinni grać razem.

1

Eric Garcia-Mikel Merino-Depay, takie 3 transfery mi się marzą. Wzmocnienie każdej linii, z czego chyba tylko Merino byłby dość drogi.

7

@masq Transfery akurat to był najmniejszy problem Barto. Bo po prostu często miał pecha (Dembele, Cou, Malcom, De Jong). Większość chciała tych transferów

0

Alba też wczoraj imponował. Jego gra była dużym zagrożeniem dla Juve. Był niemal skrzydłowym, ale mimo to w obronie również ok, tak jak Roberto. Lenglet po El Clasico, wczoraj jak profesor na boisku.

2

@Survier Może tak, może nie.

2

Jakbyśmy mieli typową 9, to wczoraj jeszcze z 2-3 gole mogły wpaść.

22

A to jeszcze sobie napiszę, Messi kapitalny mecz, gdyby ktokolwiek zagrał tak jak on, to byśmy piali z radości.

8

@Janiama Messi super mecz. Był wielkim zagrożeniem dla rywala.

0

@SnieguPlock ??? Oglądam gdzie indziej

1

Czemu nie podał??

0

Lekkiej dominacji? Bo oddali dwa strzały xdd

0

Chcą wejść z piłką do bramki?

0

Pedri w drugiej połowie super.

0

De Jong na obronie

0

@Rewolucja123 Dzisiaj Francuz wygląda dobrze, często go krytykuje (raczej słusznie), ale kiedy trzeba pochwalić, to trzeba.

0

@jedrek7000 Co ty piszesz? Pjanic naprawdę dobrze gra. Griezmann na plus, mógł mieć asysty, gola.

1

Koeman chciał Wijnalduma w Barcelonie, nie dostał go więc robi z Pedriego takiego box to box

0

@SinMistico Przecież dzisiaj bardzo slabo grają, i CR by tego nie zmienił.

1

Griezmann na plus

2

Pedri najsłabiej z przodu.

0

Kto komentuje z Panem Dariuszem? Miło się słucha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?