0

@Coutinho007 De Jong przecież kapitalny technicznie gracz, Pjanic i Busi też, i ile masz tych kluczowych piłek? Wijnaldum jest o wiele bardziej dynamiczny od wszystkich naszych pomocników, jest szybki, potrafi podłączyć się do ataków.

0

@Messibestplayerintheworld Uważam wzmocnienie pomocy za tak samo ważne jak nowa 9 i obrońca. Ndombele młody, ciekawy na pewno gracz, tylko Barcy pewnie nie będzie stać na niego.

0

Wijnaldum ma kontrakt do 2021? Co myślicie? Według mnie ktoś tak wybiegany jest niezbędny do pomocy w Barcelonie.

0

@Janiama Piszesz o wkręcaniu a głosujesz na nie powiem kogo.

0

@jeyx77x Ale nie wiąż kontuzji Dembele, z treningami Valverde. Od tego są trenerzy od przygotowania fizycznego, lekarze również mogli coś podpowiedzieć.

0

@jeyx77x Jak Valverde miał wykorzystać jego potencjał, skoro cały czas miał kontuzje? Może Setien też zawinił?

9

Mnie najbardziej cieszy Dembele, wierzę że forma wróci, a co najważniejsze omijają go urazy. On z Ansu na skrzydłach, i jakaś normalna 9 i może być ok.

1

@joloskyy Ciekawy, o ile za De Jongiem zostawał by nie Pique, a ktoś bardziej dynamiczny.

0

@Rewolucja123 Nie ma dużego udziału. O wiele bardziej już Griezmann pomaga w pressingu, czy nawet młodzi jak Pedri.

2

O ile uważam że Messi wcale nie gra tak źle w tym sezonie, i razem z Ansu są najlepsi z przodu, o tyle praca Messiego w obronie, pressing i walka o piłkę nie istnieją. I nawet nie nawiązuje do tego filmiku, tylko do faktu który ma miejsce od lat. Dzisiaj ten sport doszedł niemalże do perfekcji, i nie wiem czy drużyna która chce celować w LM, czy nawet La Ligę, może sobie pozwolić na grę z piłkarzem kompletnie olewającym pressing, czy gre w defensywie.

0

Wysoki napastnik i gole by były. Nie ma komu wrzucać, a wystarczyło by Pique wszedł w pole karne.

1

Roberto w pomocy, tak jest.

0

Ale my mamy wolnych pomocników.

0

@Zip Prawda, on i Ansu to klasa.

14

Messi też gra ok, rozgrywa, szuka gry, jest ciągle zagrożeniem. Jego gra z Ansu, przypomina czasy Neya.

0

@neeed To że De Jong potafi fajnie ruszyć do przodu, i gra wyżej niż drugi stoper. Przez co na przykład Pique zostaje sam.

0

Gdyby tak De Jong na obronie miał szybszego partnera, to jeszcze bym pomyślał nad jego częstszą grą tam.

0

Mam nadzieję że nie zejdzie Ansu, tylko Griezmann lub Pedri.

1

@BarcaInfo I ten po środku to nie bramkarz.

1

@Rewolucja123 Fatiego super się ogląda.

2

Gdyby był tylko prawdziwy napastnik, to mogłoby być już z 3-0. Nawet niech powalczą o Depaya.

1

Ansu i Messi są świetni dzisiaj.

1

Griezmann jakk??????

0

@barcowy1899 I chyba najprędzej bym spróbował.

0

A kto ma grać za Busiego, jeżeli De Jong gra w obronie, bo tam jest luka??? No nikogo nie ma, Puig to nie defensywny pomocnik. Źle złożony skład na sezon i tyle, jestem pewien że gdyby był jeszcze jeden pomocnik to Busi by usiadł na ławce.

0

@ranger3120 Ale dalej na styku, czy już?

0

Czyli kto teraz w lepszej sytuacji?

0

@IronSanHybrid Super odcinek był, naprawdę co się człowiek po śmiał to jego.

6

Mega pozytywny odcinek, naprawdę potrafili poprawić humor.

7

Ale kapitalny odcinek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?