kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 De Jong przecież kapitalny technicznie gracz, Pjanic i Busi też, i ile masz tych kluczowych piłek? Wijnaldum jest o wiele bardziej dynamiczny od wszystkich naszych pomocników, jest szybki, potrafi podłączyć się do ataków.
0
@Messibestplayerintheworld Uważam wzmocnienie pomocy za tak samo ważne jak nowa 9 i obrońca. Ndombele młody, ciekawy na pewno gracz, tylko Barcy pewnie nie będzie stać na niego.
0
Wijnaldum ma kontrakt do 2021? Co myślicie? Według mnie ktoś tak wybiegany jest niezbędny do pomocy w Barcelonie.
0
@Janiama Piszesz o wkręcaniu a głosujesz na nie powiem kogo.
0
@jeyx77x Ale nie wiąż kontuzji Dembele, z treningami Valverde. Od tego są trenerzy od przygotowania fizycznego, lekarze również mogli coś podpowiedzieć.
0
@jeyx77x Jak Valverde miał wykorzystać jego potencjał, skoro cały czas miał kontuzje? Może Setien też zawinił?
9
Mnie najbardziej cieszy Dembele, wierzę że forma wróci, a co najważniejsze omijają go urazy. On z Ansu na skrzydłach, i jakaś normalna 9 i może być ok.
1
@joloskyy Ciekawy, o ile za De Jongiem zostawał by nie Pique, a ktoś bardziej dynamiczny.
0
@Rewolucja123 Nie ma dużego udziału. O wiele bardziej już Griezmann pomaga w pressingu, czy nawet młodzi jak Pedri.
2
O ile uważam że Messi wcale nie gra tak źle w tym sezonie, i razem z Ansu są najlepsi z przodu, o tyle praca Messiego w obronie, pressing i walka o piłkę nie istnieją. I nawet nie nawiązuje do tego filmiku, tylko do faktu który ma miejsce od lat. Dzisiaj ten sport doszedł niemalże do perfekcji, i nie wiem czy drużyna która chce celować w LM, czy nawet La Ligę, może sobie pozwolić na grę z piłkarzem kompletnie olewającym pressing, czy gre w defensywie.
0
Wysoki napastnik i gole by były. Nie ma komu wrzucać, a wystarczyło by Pique wszedł w pole karne.
1
Roberto w pomocy, tak jest.
0
Ale my mamy wolnych pomocników.
0
@Zip Prawda, on i Ansu to klasa.
14
Messi też gra ok, rozgrywa, szuka gry, jest ciągle zagrożeniem. Jego gra z Ansu, przypomina czasy Neya.
0
@neeed To że De Jong potafi fajnie ruszyć do przodu, i gra wyżej niż drugi stoper. Przez co na przykład Pique zostaje sam.
0
Gdyby tak De Jong na obronie miał szybszego partnera, to jeszcze bym pomyślał nad jego częstszą grą tam.
0
Mam nadzieję że nie zejdzie Ansu, tylko Griezmann lub Pedri.
1
@BarcaInfo I ten po środku to nie bramkarz.
1
@Rewolucja123 Fatiego super się ogląda.
2
Gdyby był tylko prawdziwy napastnik, to mogłoby być już z 3-0. Nawet niech powalczą o Depaya.
1
Ansu i Messi są świetni dzisiaj.
1
Griezmann jakk??????
0
@barcowy1899 I chyba najprędzej bym spróbował.
0
A kto ma grać za Busiego, jeżeli De Jong gra w obronie, bo tam jest luka??? No nikogo nie ma, Puig to nie defensywny pomocnik. Źle złożony skład na sezon i tyle, jestem pewien że gdyby był jeszcze jeden pomocnik to Busi by usiadł na ławce.
0
@ranger3120 Ale dalej na styku, czy już?
0
Czyli kto teraz w lepszej sytuacji?
0
@IronSanHybrid Super odcinek był, naprawdę co się człowiek po śmiał to jego.
6
Mega pozytywny odcinek, naprawdę potrafili poprawić humor.
7
Ale kapitalny odcinek.