1

Malen o wiele bardziej podoba mi się niż Depay. Depay gra na 9 dzisiaj, i widzimy sami, że wygląda fatalnie.

0

Do xboxa, słuchawki z mikrofonem podchodzą wszystkie, każde dowolne?

13

@Janiama Tymi wyjątkami są rzeczy które ci się podobają?

0

@Coutinho007 Na skrzydle grał, wydaje mi się że jako taki ofensywny pomocnik również. Ale to bardziej na 8, niż 10.

0

@Michal03 Prawda.

1

Jak nie kupią obrońcy w styczniu, to przeczuwam Roberto na stoperze. Dziwię się że na 9 go nie sprawdzili.

3

Font bo swojej okropnie głupiej wypowiedzi odnośnie ewentualnej przyszłości Koemana, ostatnio coraz bardziej się poprawia i wszelkie jego wypowiedzi są naprawdę dobre.

3

@MarioVeB! Grają, jak grają. Ale to przecież Polska, kibicuje się zawsze.

1

Depay to naprawdę bardzo dobry,, skrzydłowy.

13

Ale tak szczerze, po odejściu Neymara z Barcelony, również wolałem Dembele od Mbappe. Uważałem że był już bardziej sprawdzony, zagrał świetny cały sezon w Niemczech. Mbappe zaś kapitalnie wystrzelił w pewnym momencie.

1

@Bykunn Z Mbappe pojawiły się już kiedyś informacje, że Barca mogła go kupić za Dembele.

1

@Bykunn Ale właściwie to co powiedział, jest możliwe, nawet myślę że to jest bardzo możliwe.

0

Messi, Griezmann, Coutinho i być może Depay. Niby fajni gracze, tylko nie w takiej liczbie w jedynym klubie. Wymieniona czwórka to ani skrzydłowi, ani klasyczne 9. Depay to fajna opcja, tylko pytanie czy kogoś takiego najbardziej potrzebuje Barca. Skarżymy się że nie ma klasowej 9 w klubie, z Depayem będzie? Wiem że nie ma dużo alternatyw.

0

@rademenes No ale Depaya, Wijnalduma, czy Garcie można mieć "za darmo". Kończą im się kontrakty.

0

@xBoMBoWiECx 1.Pique, 2.Lenglet., 3. Ramos, 4.Van Dijk, 5.Eric Garcia.

1

@czosnekfcb A mi się podoba jak prowadzi.

0

Felix jaką ma klauzulę?

3

@Jakchcesz Myślę że większych talentów niż Leo nie było.

0

Jak tam wczoraj Eric Garcia się spisał?

0

Jak Trinaco dzisiaj?

0

Ależ piękny gol.

1

@koksik2700 Obejrzane kolejny raz, i dalej te same emocje.

0

To scena jest wspaniała.

14

Ale wzruszający jest ten film o Hachiko.

1

@Janiama Też lubię gotować sobie. Uwielbiam jeść, jakkolwiek to brzmi.

0

@ViscaBarca123 Duży talent?

0

Jest szansa na wybory w grudniu, w Barcelonie? Wówczas widziałbym szansę na Garcie i Depaya?

0

@Coutinho007 Nie żeby coś, ale Barce oglądam z 15 lat. Coutinho wrócił do klubu po sezonie w Bayernie, dostał szansę i wygląda nieźle. Wydaje się, jakby był to inny zawodnik, niż w 2018.

0

@Coutinho007 Pisane że Dembele się sprawdził, jest na wyrost. Żeby tak napisać, musiałby wskoczyć do pierwszej 11, zagrać z 30 meczy w sezonie, i można tak napisać. Niestety miał cały czas kontuzje, a kiedy grał, to nie zawsze były to super występy. Kierujesz się pojedynczymi meczami.

0

@Coutinho007 Uwierz, że oglądałem. Tak jak oglądałem mecz w którym Dembele nie trafił na 4-0. Lubię go, ale to gracz idealny na kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?