kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Malen o wiele bardziej podoba mi się niż Depay. Depay gra na 9 dzisiaj, i widzimy sami, że wygląda fatalnie.
0
Do xboxa, słuchawki z mikrofonem podchodzą wszystkie, każde dowolne?
13
@Janiama Tymi wyjątkami są rzeczy które ci się podobają?
0
@Coutinho007 Na skrzydle grał, wydaje mi się że jako taki ofensywny pomocnik również. Ale to bardziej na 8, niż 10.
0
@Michal03 Prawda.
1
Jak nie kupią obrońcy w styczniu, to przeczuwam Roberto na stoperze. Dziwię się że na 9 go nie sprawdzili.
3
Font bo swojej okropnie głupiej wypowiedzi odnośnie ewentualnej przyszłości Koemana, ostatnio coraz bardziej się poprawia i wszelkie jego wypowiedzi są naprawdę dobre.
3
@MarioVeB! Grają, jak grają. Ale to przecież Polska, kibicuje się zawsze.
1
Depay to naprawdę bardzo dobry,, skrzydłowy.
13
Ale tak szczerze, po odejściu Neymara z Barcelony, również wolałem Dembele od Mbappe. Uważałem że był już bardziej sprawdzony, zagrał świetny cały sezon w Niemczech. Mbappe zaś kapitalnie wystrzelił w pewnym momencie.
1
@Bykunn Z Mbappe pojawiły się już kiedyś informacje, że Barca mogła go kupić za Dembele.
1
@Bykunn Ale właściwie to co powiedział, jest możliwe, nawet myślę że to jest bardzo możliwe.
0
Messi, Griezmann, Coutinho i być może Depay. Niby fajni gracze, tylko nie w takiej liczbie w jedynym klubie. Wymieniona czwórka to ani skrzydłowi, ani klasyczne 9. Depay to fajna opcja, tylko pytanie czy kogoś takiego najbardziej potrzebuje Barca. Skarżymy się że nie ma klasowej 9 w klubie, z Depayem będzie? Wiem że nie ma dużo alternatyw.
0
@rademenes No ale Depaya, Wijnalduma, czy Garcie można mieć "za darmo". Kończą im się kontrakty.
0
@xBoMBoWiECx 1.Pique, 2.Lenglet., 3. Ramos, 4.Van Dijk, 5.Eric Garcia.
1
@czosnekfcb A mi się podoba jak prowadzi.
0
Felix jaką ma klauzulę?
3
@Jakchcesz Myślę że większych talentów niż Leo nie było.
0
Jak tam wczoraj Eric Garcia się spisał?
0
Jak Trinaco dzisiaj?
0
Ależ piękny gol.
1
@koksik2700 Obejrzane kolejny raz, i dalej te same emocje.
0
To scena jest wspaniała.
14
Ale wzruszający jest ten film o Hachiko.
1
@Janiama Też lubię gotować sobie. Uwielbiam jeść, jakkolwiek to brzmi.
0
@ViscaBarca123 Duży talent?
0
Jest szansa na wybory w grudniu, w Barcelonie? Wówczas widziałbym szansę na Garcie i Depaya?
0
@Coutinho007 Nie żeby coś, ale Barce oglądam z 15 lat. Coutinho wrócił do klubu po sezonie w Bayernie, dostał szansę i wygląda nieźle. Wydaje się, jakby był to inny zawodnik, niż w 2018.
0
@Coutinho007 Pisane że Dembele się sprawdził, jest na wyrost. Żeby tak napisać, musiałby wskoczyć do pierwszej 11, zagrać z 30 meczy w sezonie, i można tak napisać. Niestety miał cały czas kontuzje, a kiedy grał, to nie zawsze były to super występy. Kierujesz się pojedynczymi meczami.
0
@Coutinho007 Uwierz, że oglądałem. Tak jak oglądałem mecz w którym Dembele nie trafił na 4-0. Lubię go, ale to gracz idealny na kontry.