kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Rewolucja123 Widać że lubisz być na przekór do wszystkich, i piszesz kompletne głupoty.
0
@Kettger Gdyby nie kończył mu się kontrakt, i Garcia sam nie chciał odejść, to City na pewno by nie myślało o jego sprzedaniu. To jest spory talent, ale faktycznie uważam że nie jest to gość który będzie poważnym konkurentem Pique, Lenglet.
4
@bartekvisca Gdyby go właśnie po składali do kupy to by grał w pierwszym składzie, i nikt by nie szukał obrońcy.
0
Firpo ma kontuzję? Będzie dostępny na następny mecz?
0
@robsesh Jeszcze poczekajmy z opiniami. Być może coś się wydarzy, chociaż jeżeli nie przyjdą to również z wątpię w tą prasę.
0
Czyli dalej Roberto w pierwszym składzie, bo Dest pójdzie na lewą obronę. Bardziej niż Depay przydałby się rywal dla Alby, wówczas Dest grałby za Roberto.
0
Stawiam że nikogo nie kupią. Dziwne że czekają do ostatniego dnia.
6
@masq To co wczoraj grał De Jong to jest dramat. Nie wiem jakim cudem z nim w środku pola zremisowaliśmy. Obawam się że to właśnie środek pola będzie największą bolączką w tym sezonie.
0
Tak naprawdę oprócz Araujo i Pique, to ciężko kogoś pochwalić za wczoraj. Może Busie jeszcze, bo gra obok tak dysponowanego De Jonga nie jest łatwa. Z ofensywy chyba Messi najlepszy, z ławki? Trincaot i Pedri slabo.
0
Niestety Barca gra bez pomocy, żadnych wzmocnień i tak jest. De Jong dzisiaj fatalnie.
0
@masq Ja bym poszukał innego obrońcę.
1
@Rewolucja123 Griezmanna na boisku nawet nie widać, kompletnie nie trafione porównanie. Cou to lepszy zawodnik, według mnie o wiele lepszy. Fakt, Griezz nie gra na swojej pozycji (bo w Barcy jej nie ma), jednak Cou według mnie odciążył Messiego, a ostatnio takim kimś był Neymar.
4
@Rewolucja123 Moim zdaniem na siłę się czepiasz i tyle w temacie. Kto ogląda, to widzi ile Cou daje drużynie.
0
@masq Żartujesz?
0
@VenoM Nie, nie nie nie
0
@kolo123 30,ale tylko 8 powtórzeń.
1
@Hubso Może tak, albo na siłę chcą kupić wychowanka, i pożegnają się z Todibo.
0
Czemu Todibo nie dostanie szansy? Bo popełniał błędy w Niemczech? Przecież Garcia również je popełnia. Francuz również jest młodym zawodnikiem, i uważam że powinien szanse dostać, bo ma spory potencjał.
0
Haaland ma jakąś klauzulę? Bo za rok warto byłoby po niego ruszyć.
0
@Ratamahatta Również uważam że brakuje takiego defensywnego pomocnika, czy po prostu pomocnika środkowego. Zostaliśmy tylko z 3 takimi. Bo Puig, Pedri to dla mnie bardziej ofensywni zawodnicy, nie można ich porównać do Pjanicia czy De Jonga. Nie zastąpiono Vidala i Rakiticia, którzy swoje minuty rozegrali w tamtym sezonie.
2
Błędem zarządu nie jest to, że teraz nie kupią nowej 9, bo takowej nie mamy. Błędem jest to że gdy był jeszcze Suarez to że nie miał zmiennika, rywala na tą pozycję, i teraz Barca została bez napastnika.
0
@LucaBrasi Wiem że Umtiti może wylecieć w każdej chwili, ale jednak pewnie zostanie. Może Oriol? Koeman pewnie z Holandii go zna dobrze.
11
Odpuścił bym teraz Garcie, a dał szansę Araujo. Takie samo ryzyko, a Araujo nawet jakoś bardziej mi się podoba. Garcie ewentualnie za rok, za darmo. Może by pomyślał o jakimś rywalu dla Alby, a pożegnał Firpo.
5
Współpraca Alby i Fatiego też bardzo fajnie wygląda. Dziwię się że Jordi bez powołania, razem z Fatim mogliby ładnie mieszać.
0
To nie do dzisiaj Lyon mógł ewentualnie sprzedać Depaya?
3
Ostatnio naprawdę sędziują na nie korzyść Barcy. O co chodzi??
1
@VIPER2712 Przede wszystkim, w Barcelonie nigdy nie dostał poważnej szansy w pomocy, to znaczy nie grał w środku regularnie, tylko sporadycznie. Według mnie mógł zrobić większą karierę.
1
@Coutinho007 Miałby. Jak nie na obronie to na pewno w pomocy. We wszystkich tych klubach.
0
Fajny transfer, w szczególności jeśli popatrzymy jak mało jest prawych obrońców na rynku. Brawo Bartomeu, czasem też trzeba pochwalić.
1
@BarcaInfo Zdążą w 2 dni? Nie zdążą (Depay, Barca)