La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

6

Wczoraj kolega @IronSanHybrid wstawił swojego sernika a więc nie mogłem być gorszy i o to moja pizza.To moja pierwsza jaką w życiu sam zrobiłem.Może nie wygląda jakoś zajebiscie ale smakuje zajebiscie.
https://zapodaj.net/cc1aa2f685925.jpg.html

2

@Encore Pamiętaj młody Padawanie, to ma smakować, a nie wyglądać :) wygląd dopracujesz z czasem :)

2

@Encore Ciasto pieczone na patelni?

1

@IronSanHybrid No kucharz ze mnie słaby.Znaczy podstawy jakieś mam ale ta pizza szczerze była trochę takim wyzwaniem ;v

1

@Encore Wrzuciłeś tam ogórka konserwowego z octu? :D

0

@MesQueUnClub_87 No a jak hah

1

@Encore Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka :) Najważniejsze to próbować, ja lubię gotować i nie skromnie powiem, że mi to całkiem nieźle wychodzi. Byle tylko się nie zrażać potknięciami i będzie dobrze, to nie jest czarna magia.

1

@IronSanHybrid Wieczorem wstawie jakie dynie zrobilem na ,,haloween'' .Dopiero padniesz hah.

0

@Encore Wiyncyj tego ketchupu :)

0

@PolskiBarcelonista10 Oj byku keczup to ja uwielbiam ;v

1

@PolskiBarcelonista10 To nie ketchup, to krew dziewic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?