- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
7
Nie ma to jak śmieszkowanie z chłopaka tutaj, który uważany jest za wcale nie mniejszy talent niż Dest I umniejszanie mu bo Anglik jeszcze przed tym jak zagrał u nas chociaż 1 oficjalny mecz :D
0
@Coutinho007 najlepsze jest to, że mało kto go zna i nie wie jak gra, ale już jest skreślany na starcie. W Daviesa też mało kto wierzył jak przechodził do Bayernu
1
@neymarjr_143 Bo Anglik, bo ma 2 asysty w Premier League, bo gra w beznadziejnym klubie, bo wygląda jak Douglas, bo to będzie nowy Firpo :D Coraz lepiej tu jest :) Oczywiście nie mamy pewności czy to będzie trafiony wybór ale skoro uważany jest za nie mniejszy talent niż Dest i podobny profilowo to nie biorą jakiegoś ogóra jakim był Lord Douglas np.
0
@Coutinho007 No jednak z faktu że miał 2 asysty, można coś wnioskować.
0
@Coutinho007 najlepszy jest argument, że Anglikom nie idzie w La Liga i dlatego powinnismy zrezygnować z tego transferu :D
@kamilop wedlug mnie obrońca nie powinien być rozliczany z asyst
0
@kamilop 27 letni Semedo król, uważany za Top3 na świecie na swojej pozycji przez niektórych tutaj, który był tu broniony jak tylko się dało też ma 2 z gry w La Liga przez 3 lata a mimo to uważają go ludzie za co najmniej nowego Alvesa a jak wiadomo tak nie jest :D
0
@neymarjr_143 Boczny już tak. Ale generalnie to wciąż młody chłopak i to bardzo młody
0
@Coutinho007 Bez przesady. Nikt go za top3 nie uważał. Nie śmieszkuje z nowego transferu, ale jestem trochę zawiedziony.
0
@kamilop Robili, nie raz jak krytykowałem za zła gre Nelsona pisali mi "Hur dur to jest Top3 PO na świecie" itd...
0
@kamilop Z resztą masz tutaj :D
https://ibb.co/FKF1J6g