6

@BarcaInfo Co znaczy chce zatrzymać? Przecież jeżeli tylko chce to bez problemu to zrobi, bo Portugalczyk jest jej piłkarzem.

0

Jedenastka Ekstraklasy wasza? Plus rezerwowi.

0

@Coutinho007 Myślę że kogoś kupią, bądź zamienią. Gra wygląda słabo i są braki, i myślę że Bartomeu na koniec swojej przygody z Barcą będzie chciał coś jeszcze wygrać.

4

@Coutinho007 Dlaczego małe? Umtiti cały czas ma kontuzje, i nie zdziwię się jak się pożegna z Barcą. I zostaje Pique który ma swoje lata i Lenglet.

0

Jakie stawiacie transfery Barcy w tym okienku? Pewnie kupią kogoś do przodu, i jakimś cudem może to być Lautaro, do obrony może Eric Garcia, a czy będą jeszcze jakieś rotacje w pomocy to nie wiem.

0

Vinicius i Rodrygo czy Ansu i Puig? Bez sympatii ocena.

0

@RomanHoffer Oglądałem, bardzo śmieszny był.

0

@RomanHoffer Co polecasz z tych komedii?

0

Właśnie dlatego uważam że powinni kupić jakiegoś dynamicznego i sprawdzonego skrzydłowego.

0

@Chwytliwy Jasne że pisałem, ale bez wywodzenia się codziennie o tym samym. Może niedługo znowu będzie się więcej mówiło o transferach między klubami, i ruszy to okienko.

0

@ann_ann Ale to forum na stronie kibiców Barcelony.

0

@Janiama Jeju ile można o tym samym, taka fajna strona. Ty przecież również potrafisz ciekawe rzeczy napisać o piłce, muzyce.

5

@MarioVeB! Co ma kojarzenie do oceny jego gry?

0

@sendesara Młody i utalentowany piłkarz. Świetne występy we Francji, w Barcelonie może do niech nawiązać.

0

@Szklaner Napisałem że Thiago byłby dobrą opcją gdyby nie kupili Pjanicia. Nie skrytkowałem też samego Pjanicia za jego wiek. Przeczytaj jeszcze raz, a potem szukaj zaczepek.

1

Thiago byłby dobrą opcją, ale jest kupiony 30 letni Pjanic, jak chcą jeszcze kogoś kupić to najpierw trzeba pożegnać Rakiticia i Vidala, i kupić kogoś młodszego. Ndombele wydaje się dobrą opcją.

3

Ogólnie strasznie brakuje meczów reprezentacji. Z chęcią by kadrę obejrzał.

1

@Janiama O widzisz pełna racja.To miało być do ciebie, pomyłka. Reprezentacja łączy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 Nie realny jest Sancho, prędzej Bailey, byłby tańszy a skrzydło by rozruszał.

0

@Coutinho007 W ogóle na skrzydle dałby radę? Jest dynamiczny, szybki, aż jestem ciekaw!

0

Zakładając podatność na kontuzje Dembele i problemy też Suareza, to jednak liczę na jakiś transfer do ataku. Braithwaite to chyba nie piłkarz na Barce, ewentualnie joker wchodzący z ławki, Trincao to nie wiadoma. Może Isak?

1

@DanielOOL Z Dembele? Aż nie chce się wierzyć.

0

W ogóle widzę że Oyarzabal bardzo dobre statystki ma w tym sezonie, śledzi ktoś jego grę? Jak oprócz goli i asyst się spisuje?

0

@cules100pro A to nie od lipca jest otwarte?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najgorsze to jest chyba to, że to właśnie nie powinno nas śmieszyć.

0

@Chwytliwy Nawet chyba ty w to nie wierzysz co napisałeś.

3

@Janiama Tylko że monopol władzy miała też PO, i ciekaw jestem czy wówczas Ci to przeszkadzało?

0

Ciekawe będzie jak sobie będą pytania zadawać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?